Jak dlouho vám trvalo, než jste počali druhé dítko?

snezenka123
15. led 2009

Ahojyk chtěla jsem se zeptat,jak dlouho vám trvalo,než jste počali druhé dítko...?Jestli to trvalo delší nebo kratší dobu,zda se porodem něco změnilo. Chceme druhé a tak by mě zajímali vaše zkušenosti. Vím,že každá jsme jiná,ale i tak 🙂
My jsme se o první snažili 4 měsíce a zadařilo se(i přes to,že měl manža ne moc dobré výsledky spermiogramu-a já vynechala po 7 letech HA)
Díky moc.

zuzitka
18. led 2009

ani ja som nebrala antikoncepciu a snazili sme sa 4 mesiace 😵

elisss
18. led 2009

nám se Jakub podařil ani nevíme jak 🙂

babalala
18. led 2009

1. na 3. a 2. na 1. pokus.

briketa
18. led 2009

my obe na prvy sup. ja som uz po tridsiatke.

menny
18. led 2009

Ahojky
Všimla jsem si tohoto tématu,
tak přispívám svou zkušeností.
První mimi se nám povedlo hned 1.měs po vysazení HA
Teď máme už 6-ti letého kluka.
O druhé dítko jsme se snažili přes 2,5 roku ( během toho operace,
hormonální léčba...) nakonec jsme se dostali až do centra asistované reprodukce,
kde se po 1/2roční léčbě povedlo umělé oplodnění.
Za pár týdnů by měl přijít na svět bráška pro našeho předškoláka 😵

Tak všem přeju ať se druhé miminko zadaří co nejdřív. Pokud to nepůjde, tak
nesmutněte, nám se nakonec taky zadařilo 😉 ikdyž z pomocí
Těhulkám přeju, hezké těhu a pohodový porod.
Držim palečky

tucniacik
19. led 2009

ja som otehotnela teraz hned na prvy pokus... len dufam ze to dobre odpadne - pred natalkou som 2x potratila, a tie tri otehotnenie boli vzdy na 2. pokus..

veva1
20. led 2009

jej tucniacik tak gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 verim ze natalke za chvilku pribudne bracek alebo sestricka,alebo obaja naraz 😵 😵

shelly818
20. led 2009

ahojte baby.chcela by som sa spýtať,kedy by bolo najlepšie otehotnieť po mimomaternicovom.ja som totiž dva mesiace po sekcii,kde mi zobrali pravý vajcovod a mám rez cez celé brucho.s manželom by sme chceli bábätko už teraz,velmi po nom túžime.jedna DR.mi povedala,že pol roka máme počkať a druhá,že môžme skúšať už teraz,tak neviem.dakujem. ☹

snezenka123
autor
21. led 2009

holky moc Vám děkuji za Vaše zkušenosti 🙂 Stále přemýšlím,kdy by jsme se měli začít snažit,protože manža neměl moc dobrý spermiogram a gyndař nám tvrdil,že máme 30%šanci na otěhotnění 😖 ...od srpna jsme se začali snažit(po vysazení HA)a v listopadu jsem otěhotněla 🙂 a tak nevím,jak dlouho nám bude trvat než se zadaří druhé,a vzhledem tomu,že mám mateřskou na 2 roky,to musím tak nějak stihnout. A právě jsme taky nkde slyšela,že po porodu se druhé dítko počne tak nějak "snáz" a "rychleji"...tak uvidíme....

erikak
21. led 2009

Ahojte,nam sa prve babo podarilo na prvy krat,ale tak ako vela mamin z tejto temy sme on prisli.Druhe po pol roku pauzy sa nam podarilo na prvy krat a tretie tiez na prvy krat.Proste mame stastie,moj manzelik tvrdi,ze o mna staci trenky opriet 😀

pilotka2
23. led 2009

Ahoj holky, naše přípravy na druhé dítě byly dlouhých 16 let, než se manžel rozhodl že už nastal ten správný čas. V září 2007 mi řekl, že by chtěl druhé dítě. Ja jsem dodělávala dálkově školu, tak jsme se dohodli, že až v červnu skončím, tak na to hupnem. V březnu 2008 jsme absolvovali genetiku, protože prvé těhu byl jeden valký průšvih a chtěli jsme se tomu znovu vyhnout. Hned jsem začala brát kyslinu listovou. 20 června jsem skončila školu, 27. června poslední menstruace na dovolené ve Španělsku a po návratu jsme na to huply a hned se to povedlo. Od srpna jsem na rizikovém, ale nemám žádné problémy, je to jen pro jistotu. U prvního jsem taky neměla problém otěhotnět.

akejka
24. led 2009

shelly818:

medzi sekciami by mala byť 2 roky prestávka...aby nedošlo k ruptúre maternice. Ja mám 6 ročnú pauzu medzi sekciami a aj tak ma postihla "ruptura uteri", lebo mi nenaplánovali cisársky, nechali ma rodiť prirodzene...až pri veľmi silných bolestiach panvy mi urobili urgentný SC v celkovej narkóze...
Cez to všetko ešte môžem mať aj tretí SC 😉 Povedala mi to dr., hneď druhý deň po sekcii.

majsan
24. led 2009

ahojte nam sa to podarilo po 7 rokoch.prvy sa narodil 2001 potom som mala potrat v 2007 a tak o 7 mesiacov po potrate som otehotnela a mam syna 😉

kaskya
25. led 2009

nam sa to podarilo na prvy šup 😉

mousa
25. led 2009

Ahoj - tak první nám trvalo 7 měsíců a druhé jen 2 🙂

monik76
25. led 2009

ahoj, nám to u druhého trvalo asi půl roku, první se povedlo hned 😉

janaagimova
25. led 2009

ahoj nám se to podařilo hned na první pokus 🙂

zuzana581
25. led 2009

Ahojte. Nám sa prvá dcéra zadarila asi za tri mesiace a teraz toto dieťatko bol riadny šok, lebo manžel bol preč a za ten mesiac sme boli spolu iba raz a dokonca si dával pozor, tak ako po celých tých 4,5 roku a ja som ostala tehotná, no asi to bol osud.

katariana
25. led 2009

Ahojte nam sa Chisi podaril na prvy šup 🙂 a teraz sme začali pracovať na druhom,tak uvidíme kedy sa zadarí 🙂

luciferek
25. led 2009

nám se první holčička podařila napoprvé a druhá napodruhé 😀 😀 😀

luciferek
25. led 2009

myslím po 2 měsících snažení ta druhá 😉

nasi
25. led 2009

prosivas potporte stranu www.hryx.7x.cz

sakura77
25. led 2009

nas syncek sa nam podaril po dvoch rokoch snazenia-a na surodencovi "pracujeme" uz rok- zatial nic ☹

krista
26. led 2009

puntanela • Včera ve 20:18
Ahoj holky
tak jsme se rozhodli a jdeme na druhaska. Malymu je 15 mesicu a vzhledem k minule zkusenosti, temer dvouleteho snazeni, jsme si rekli, ze jdeme do toho. Jake mate vy zkusenosti? Mely jste s prvnim problem a druhe slo samo? Nebo to trvalo stejne dlouho? Napiste prosim sve zkusenosti.
Diky

mata2
27. led 2009

tomasko sa nam podaril hned,a kubko po 5 mesiacoch snazenia 😵

karolinaemma
14. únor 2009

Pro Akejku:
Akejko, neco podobneho se stalo me. Prvni CS planovy, ted po 3 letech jsme zkouseli rodit prirozene a nakonec po silnych bolestech me ihned udelali CS v plne narkoze. Mala ma Apgard score 10 a me hned po operaci doktor rekl, ze muzeme mit 3 dite, ale minimalni rozestup 2 roky. Deloha mi praskla presne v miste minule jizvy a zakrok byl rychly. Ubezpecili me, ze dite i ja jsme v poradku. Jak to mas ty a miminko?

maca793
14. únor 2009

tretie som neplánovala ale podarilo sa na prvý šup 😀

mirka755
14. únor 2009

ahojík obě děti jsme splodili druhý měsíc po vysazení HA 🙂

maca793
14. únor 2009

môj názor je, že keď žena chce veľmi otehotnieť, tak sa jej to nepodarí.

michalienka
15. únor 2009

Dcera aj syn sa podarili na prvy krat, otehotnela som hned na prvy pokus 😀