Jak dlouho vám trvalo, než jste počali druhé dítko?

snezenka123
15. led 2009

Ahojyk chtěla jsem se zeptat,jak dlouho vám trvalo,než jste počali druhé dítko...?Jestli to trvalo delší nebo kratší dobu,zda se porodem něco změnilo. Chceme druhé a tak by mě zajímali vaše zkušenosti. Vím,že každá jsme jiná,ale i tak 🙂
My jsme se o první snažili 4 měsíce a zadařilo se(i přes to,že měl manža ne moc dobré výsledky spermiogramu-a já vynechala po 7 letech HA)
Díky moc.

kamikami
18. únor 2009

ahojte, připadám se jako marťan, o 1. syna jsme se snažili asi dva roky, pak dvě mimoděl.t., co 6 let a teď jsem v 41 letech v 9 tt, synovi je 20. Ale byla to dřina, nevzdávejte se.

garfieldmail1
19. únor 2009

Ach jo, kdybych si tak moc nechtěla užít se synem (22 měsíců) aspoň jaro na kole, tak už raději jdu do druhého teď. Poprvé jsem otěhotněla hned, ale v 8tt jsem potratila, pak jsem otěhotněla po 6 měsících, hned po tom, co se mi po potratu konečně zase upravila menstruace. A teď furt váhám, jestli toho nebudu litovat, že do toho půjdem asi až tak v červnu... Abych třeba zase nepotratila a pak zase kdo ví jak dlouho budu čekat na další těhotenství... ☹ Musím doufat, že podruhé už nepotratím a taky, že s otěhotněním nebudou problémy 😵

krista
29. dub 2009

Ahojky holky,
taky přidám svou statistiku 🙂

- 1. snažení 3 měsíce
- 2. snažení 8 měsíců

hexi
29. dub 2009

Ahojky pridavam sa aj ja, nam malinka trvala az 7 rokov

jeudi
29. dub 2009

ahoj no mi sti m meli celkem problemy takze skoro rok podstoupili jsme ruzna vysetreni a kdyz me i manzelovi vse dopadlo dobre tak hned dalsi mesic jsem otehotnela..jsme to postrasili a bylo to 🙂

ilijanka
29. dub 2009

ja som otehotnela ani neviem ako 😀 😀

marcelapetrikova
29. dub 2009

tak já se taky přidám snažili jsme se 31 měsíců neboli 2 roky a 7 měsíců prodělala jsem zamlklé těhu a laparo 😉

miracko
30. dub 2009

Ahojte, pridám sa aj ja o prvého syna sme sa snažili čosi vyše roka a vôbec sa nám nedarilo, preto sme sa chceli o druhého začať snažiť čo najskôr - druhé dieťa sme počali 3 mesiace po pôrode na prvý pokus 😀
Ono sa vraví že žena po pôrode je ako dobre pooraná zem 😀

deina
30. dub 2009

O prve sme sa snazili, pekne vsetko planovali - trvalo to asi 5 mesiacov a druhe sa podarilo ani nevieme ako. 😅

valhali
30. dub 2009

tak prve sme sa snazili 3 mesiace a druhe na prvu supu 🙂

lucinka1104
30. dub 2009

my by sme chceli tiež druhé snažíme sa odkedy ma malý 4 mesiace a zatiaľ nič

marinka
30. dub 2009

My máme první dítko Aničku po IVF a druhé se nám podařilo přirozenou cestou, aniž bychom se snažili, jen jsme se nechránili 😅

teddynka
30. dub 2009

my sme na prve mimi cakali 1,5 roka a druhe sa nam zadarilo na 2. pokus 😀 😀

iinuska
30. dub 2009

Ahojte, prve sa nam zadarilo ani neviem ako 😀 , A teraz sme sa snazili 3 roky

katrin111
30. dub 2009

tak se taky pridam,prvni jsme se snazili asi rok a u druheho skoro 3 roky..............

alcatko.j
30. dub 2009

Prvni dcerku jsme si vyrobili 5.menstruacni cyklus🙂

Druhe tehotenstvi bylo neplanovane a necekane a jedina sance byla jeden pohlavni styk😅
Ale potratila jsem 😔

Treti tehotenstvi se podarilo 3. menstruacni cyklus🙂

juzinka
1. kvě 2009

nam na 4 menštruačný cyklus 😉

sakura77
1. kvě 2009

tak my prvy po dvoch rokoch
teraz cakame druhe-po 13 mesiacoch snazenia

momonka
1. kvě 2009

první téměr 2roky
druhé zázrakem neplánovaně hned 1.mens.cyklus po odstavení kojení 🙂

reruna
1. kvě 2009

první čtyři roky a druhé hned první měsíc snažení 😉

snezenka123
autor
16. čer 2009

Ahojky tak už i já přidávám zkušenost,jelikož se nám naše první nějak nedařilo(cca půl roku)tak jsme se rozhodli s druhým mimčem začít s půlročním předstihem a podařilo se to hned na poprvé 🙂 Tak snad bude vše v pořádku 😉

konja
16. čer 2009

měsíc 😵

mirka755
16. čer 2009

ahoj
hned po měsíci bez HA (jako při dceři) 🙂

kacka79
16. čer 2009

Tak u nás obě těhu na první pokus.... druhé těhu teda není 100% plánované, ale mimi chtěné 😀

martiska
17. čer 2009

První - 2 měsíce
Druhé - 8 měsíců
Třetí - 18 měsíců 😎

meza
17. čer 2009

ahojte tak ja som prve po 1.5 roku,druhe po styroch ale v tretom mesiaci sme o babatko prisli a hned o dva mesiace som cakala tretie a teraz som v 34 tt a uz sa velmi tesime na nasu Nelinku.

inneska
17. čer 2009

tak nám sa prvé podarilo na prvý pokus a druhé na druhý pokus 😀 teda na 2 mesiac...antikoncepciu som vysadila pred 5 rokmi, odvtedy som nebrala 🙂

frionka
17. čer 2009

po 3mě 🙂 sících.

gucz
20. čer 2009

druhé sa nám podarilo "zarobiť" na prvý pokus, tak ako prvé

nety
20. čer 2009

Obě děti na první pokus 🙂