Jak dlouho vám trvalo, než jste počali mimčo?

allena
21. črc 2006

Ahoj maminky a čekající maminky,
ráda bych věděla, jak dlouho jste se snažili o početí dítěte, než se vám to konečně povedlo. Sama teprve začínám - snažíme se teprve první měsíc, ale ráda bych měla představu, i když samozřejmě vím, že je to hodně individuální. Taková malá statistika by možná zajímala více žen.

ivusenka
4. říj 2006

Luciaso, to je moc pěkné. 😉

artep26
4. říj 2006

Luciso, to je opravdový happy end 😀 . Já poprvé otěhotně jak vítr ani nevím jak, bylo to neplánované. Teď se pokoušíme o druhé mimi 9. měsíc no tak snad to už nějak vyjde. Ono se řekne nemyslet na to ... ale hůř se to provede. Mám starostí plnou hlavu ( stěhovali jsme se do vlastního, dcera nastoupila do 1. třídy, práce, manžel začal podnikat ...) takže na velké přemýšlení a urputné snažení není moc čas. Ale ono se to povede a doufám že už brzy. Určo si pobrečim jak se znám, to bude můj vyhraný velký boj až otěhotním a porodím zdravé krásné miminko.
Všem snažilkám i těhulkám přeji jen to nej nej. 🙂 🙂 😉

allena
autor
4. říj 2006

Holky, jste šťastlivky, to je krásnýýýýý! Blahopřeju. 🙂

regi
6. říj 2006

Tak my jsme se ani nějak moc nesnažili a ono to vyšlo za 2 měsíce po vysazení HA. A jsme za to moc rádi 😉

arietiska
6. říj 2006

Hmmm tak já uvidím, ale taky bych potřebovala patřit mezi ty šťatsné. S manželem mám víkendový vztah, tak na sex moc není čas, navíc se vždy tak unavíme prací, že 4x do měsíce je skoro úspěch. 😠 tak snad budu taky ta šťatsná . . .

kota
6. říj 2006

Arietisko..nezoufej.. moje kamarádka vidívala svojeho manžela jen 1x za měsíc na víkend... a otěhotněla... 🙂

olivie
6. říj 2006

Ahojky snažilky, omlouvám se pokud měním nějak téma,ale zakládat nové se mi zdá být zbytečné.Jen prosím o radu ty zkušenější..
3 měsíce se s manželem snažíme o mimčo a já se chci jenom zeptat těch, kteří jsou mezi těmi štastnými na to,zda při styku a snažení se z Vás odejde hodně spermatu???
Děkuji všem za odpověď.
Olivie

babyna
6. říj 2006

olivie, co to je hodne spermatu ? ja nevim kolik ho je celkem tak netusim jak moc ze me vyjde/vyslo 😕 😅

len
6. říj 2006

Olivie, klid, je naprosto normální, že většina toho vyteče 🙂

olivie
6. říj 2006

No možná působím jako uplně hloupá,ale je to normální že v vše v tobě nezůstane,že??Něco přeci vytéct musí,ne?Asi jsem se hloupě zeptala...

babyna
6. říj 2006

olivie ????

len
6. říj 2006

Přesně tak, většina vyteče, uvnitř toho zůstane nepatrně každému, v tomhle vážně nehledej problém 🙂 Kdyžtak si pro klid duše potom podlož zadek polštářem, taky orgasmus toho pomáhá nasát víc dovnitř, ale i bez toho se otěhotnět dá 🙂

olivie
6. říj 2006

Díky moc Len 🙂 - jen jsem už z toho asi tak trochu blbá.Už jednou jsem měla pozitivní test a nakonec z toho stejně nic nebylo....A tak se prostě jen tak ptám...
Proč taková odpověd babyno....

babyna
6. říj 2006

olivie, protoze nechapu nejak tve dotazy. me to prislo jako kdy by jsi nemela doposud "zkusenost" se spermatem 😀
myslis ze se spema uklada nebo vstrebava do tela ? 😅

dagmarka1
6. říj 2006

olivie zdravím, nic si z ničeho nedělej.je to přesně jak říká Len.já už mám za sebou i to šílení s polštářem, válele jsem se "po tom" i hodinu v posteli, všude po ruce nachystaný polštářek a ručníček, abych všecko neuprasila "přebytkem" a můj mi nenedávalže to je zbytečnost. aje to tak, až to má vyjít vyjde to, zkoušela jsem různé cviky a stejně prd!a hlavně znáš to oblíbené chlapské pořekadlo, že : "stačí kapka, a už to capká...." 😀

olivie
6. říj 2006

Ahojky Dagmarko.
Chápu, že jsem se asi podle babyny trapně tázala na něco,co jí asi přišlo divné.Ovšem ono kolikrát stačí,když se někdo jako třeba ty a len zmíní i o svých zkušenostech a člověk se něco dozví i od jiných.¨
Jak říkáš - co se má stát se stane a uvidíme....
Ale díky moc za tvojí odpověď.Je vidět, že všude je to stejný....

bibinka
7. říj 2006

ahoj baby, ja som otehotnela až po 2rokoch snaženia, takže náš malý uzlíček šťastia nás nechal veľmi dlho čakať.Ale keď som už bola tehule, tak sa mi tie 2roky zdali ako nič. 😀
prajem všetkým snažilkám aby boli vytrvalé a aby zdárne dorazili do cieľa 🙂

caira
7. říj 2006

my se chceme zacit snazit od unora az se prestehujeme, takze ke konci roku chci vysadit HA, jen se modlim aby to slo hladce..kdyz to tady kolikrat ctu, mam desny strach, ze to nepujde.. Vsem snazilkam preji desne moc uspechu x x x at je mimisku co nejvic 🙂

bibinka
7. říj 2006

taky tak 🙂 🙂 🙂

daniellka
8. říj 2006

ahoj z.lucie, taky jsem hned 2.měsíc po vysazení HA otěhotněla a brala jsem do toho ještě Calibrum babyplan. Mě doktor upozorňoval, že po vysazení HA je tělo optimálně připraveno na otěhotnění a v prvních třech měsících po vysazení je nejvyšší pravděpodobnost otěhotnění. Ty podpůrné vitamíny by přímo na otěhotnění neměly mít vliv, ale berou se proto, že ti ideálně doplní vše potřebné pro přídad, že otěhotníš. Přeji ti hodně štěstí!! 🙂

pitrs
8. říj 2006

Ahoj Holky, já jsem otěhotněla hned po vysazení HA.Přesněji hned první den po skončení menses. 😉 Všem přeji moc moc štěstí při snažilkování 😵

janesm
11. říj 2006

Ahoj,névím proč je to otěhotnění tak složité...mám za sebou dva potraty jeden 8/01 a druhý 11/02 od tý doby se mě nedaří otěhotnět.S manželem jsme prošly různýmy vyšetřeními a vše je v pořádku.Před 14 dny jsem byla na laparoskopii a zjistily že mám neprůchodné vejcovody a jinak než uměle neotěhotním.Nikdy jsem na to nechtěla ale když jiná možnost není tak jdem do toho a doufám že se to do třetice podaří.Myslím že jsme se načekaly dost

lucildol
15. říj 2006

Já jsem otěhotněla hned napoprvé, jak jsme se o to pokusili. Asi jsem nějaká chytlavá 🙂 HA jsem nebrala už půl roku, protože mě to nebavilo, ale o mimi jsme se pokusili až později,aby nám vše vyšlo do svatby a hlavně s mojí školou. Ovšem, že nám to všechno vyjde tak strašně přesně, to jsem nepředpokládala 😀
Všem snažilkám držím palečky a hlavně na to pořád nemyslete, pak se zadaří. Já si totiž myslím, že nám to vyšlo hlavně proto, že jsme si říkali: "Když neotěhotním, tak nám to teď ještě vůbec vadit nebude!"
A moje kamarádka se snažila půl roku otěhotnět, protože chtěli mimi na jaro a nešlo jim to, tak si řekli, že teda až zase za rok. No a jak se přestali snažit, tak už v tom lítá, a na Vánoce si přinese domů dáreček 😉

kopretina82
19. říj 2006

Taky jsem jedna z těch šťastných, kterým to vyšlo hned napoprvé...
Vlastně tomu pořád úplně nevěřím...
V polovině záží jsem se přestala bránit otěhotnění a začátkem října už jsem neveřícně sledovala druhou čárku 😀 -stačil jediný pokus
Rozhodně jsme se plánovitě nesnažili, prostě to tak vyšlo 😵
Teď už jen doufat, že bude všechno v pořádku a v létě budem chodit na procházky s kočárkem 😵

wacinka
19. říj 2006

holky taky bych moc chtěla mimi, zatím sjem se s manželem nesnažili, ale od víkendu chceme začít, ale nechceme to hroti, žádný přípravy....a blahopřeji všem, kterým to vyšlo 🙂

allena
autor
20. říj 2006

Wacinko, hezky si to užívejte a brzy nám přijď říct, že se zadařilo. 😉
LUcidol a Kopretince moc a moc gratuluji a přeji klidný průběh těhotenství. 🙂

lucildol
20. říj 2006

allena: díky za přání, ale teď zrovna čekám na výsledky amniocentézy, takže si toho klidu moc neužívám ☹

vitaka
20. říj 2006

vidím, že je to tu víceméně samá "šťastlivka" - prostě otěhotníte hned, max. do půl roku....no mám co závidět!
Tak já otěhotněla za 3,5roku - a to už máme za sebou návštěvy v CAR a různá vyšetření (manžel špatné spermio), já jsem byla dokonce i na laparce, pak jsme absolvovali IUI (inseminace), nevyšlo to.....ty nervy, těch probrečených nocí...radši nevzpomínat...no a v září jsme měli nastoupit na IVF (umělé oplodnění) poslední to naše šance (já už ale nevěřila ani v to), no a než jsme začli...tak jsme zjistili, že nám to vyšlo - přirozeně....po těch všech "patáliích" a zklamáních......takže jsme šťastní. Svatbu jsme měli v květnu 2006 a mimi se má narodit v květnu 2007 🙂 vypadá to, že čekalo, až se vezmeme.
Prostě je to náš malý VELKÝ zázrak!!!
Teď už se jen každý den modlím, abychom se toho drobečka v květnu opravdu dočkali a bylo to krásné, zdravé miminko - celé naše.
TAk všem co se nedaří....hodně štěstí....zázraky se dějí. 😅

xctij01
20. říj 2006

Moc gratuluji Vitako, určitě jste si protrpěli své... ALe to je ta psychika. Když už to člověk "vzdá", tak se to podaří. Takhle otěhotněla moje švagrová. 10 let se snažili. A když už se rozhodli pro adopci, tak bum - a Honzík je na světě🙂) Moc doufám, že se nám to do toho roka podaří a taky budem takhle šťastní. Zatím se snažíme 5. cyklus, ale už teď mám nervy z toho, že to nepůjde...

mimo
20. říj 2006

Ahoj.Nám se to podařilo hned,ale bohužel jsem byla mimoděložně ☹ a od té doby to je osm měsíců a pořád nic. 😢 Takže doufám,že to už příjde brzy!! 🙂