Jak dlouho vám trvalo, než jste počali mimčo?

allena
21. črc 2006

Ahoj maminky a čekající maminky,
ráda bych věděla, jak dlouho jste se snažili o početí dítěte, než se vám to konečně povedlo. Sama teprve začínám - snažíme se teprve první měsíc, ale ráda bych měla představu, i když samozřejmě vím, že je to hodně individuální. Taková malá statistika by možná zajímala více žen.

alokin
17. led 2007

ahoj nám to trvalo dva roky,kým zistili,že mám anovulačný cyklus. Predpísali mi duphaston v kombinaci s clomhexalom a za dva mesiace som bola tehotná. Nebudem vám písať,že máte byť v pohode,lebo viem ako som sa cítila ja. Musíte veriť,že príčina toho prečo to nejde sa najde a vám sa to podarí. Držím palce! 🙂 😉

katarina82
17. led 2007

Muj doktor mi napsal doporučení do CAR, takže jsme na 31.ledna objednaní. Jsem strašně zvědavá, co nás čeká. Chtěla bych ale nejdřív zkusit inseminaci, nechci jít hned do IVF. No uvidíme, co nám řeknou.

zlutasek
17. led 2007

ahoj vsem, tak nam se to povedlo na 7 pokus

petul.a
18. led 2007

Ahoj, kočky, já taky patřím k těm méně šťastným ☹. O mimi usilujeme rok a čtvrt a zatím nic. Spermio je v pohodě, já mám ale nízkou hladinu progesteronu, tak beru Clostilbegyt, zatím mám za sebou druhý cyklus. Pokud se to nepovede ani v příštím cyklu, tak jsem domluvená s doktorem, že by nás pak odeslal do CAR, ať nás pořádně "proklepnou. A depka z každé MS - o tom bych mohla napsat knížku. Holky, držme si vzájemně palce - hele, táááááááááááááááááákhle moooooooooooccccc - ono se to povede! A z nás pak budou super mámy 😲. Až se to některé podaří, ne abyste se zapomněly pochlubit!

kamila3
5. dub 2007

Ahoj snažilky,po vyszení HA jsme se do TOHO pustily,hned první pokus nám nevyšel,byla jsem tak vystresovaná a zvědavá,že bych se i divila,kdyby to vyšlo.Teď jsem v pohodě o velikonocích mám mít ovulaci,tak asi z té postele nevylezem.Jinak taky nezapomeňte,že by Vás to mělo v té posteli také bavit a nejen ukvedlat dítě.Líp se odreagujete a je taky moc dobrý ovládat sama sebe. 😀 A taky jsem si zakázala udělat těhutest dříve než 14 dní po očekávané MS.Kdyby teda náhodou ta MS nepřišla...KAMILA

liduna
5. dub 2007

Ahoj Holky, vysadial jsem HA v lednu. Zatím se snažíme, ale výsledek nikde
🙄 . O prázdninách se stěhujeme s manželem do bytu, tak doufám, až se zabydlím a zařidíme hnizdečko, tak to výjde 🙂 😎 a budeme už tři 😉

ammalka
6. dub 2007

My se snažíme 5 měsíc, zatím nic, gynekolog řekl, že mám přijít až rok po vysazení, ale je mi 29 let a chtěla bych to řešit hned, mám změnit doktora?

andik
6. dub 2007

ahojky,my jsme se snažily taky 5 měsíců a vyšlo to až 6.měsíc.Takže ammalko počkej ještě,uvidíš,že se to povede.Taky mě bylo 30 😉 Já vysadila prášky a taky to přišlo až za půl roku.Nezoufej,jsou na tom holky ještě hůře,6 měsíců nic není oproti rokům co nektěré holky nemůžou otěhotnět ☹ Tak všem přeji at se to každé povede co nejdřív 🙂

corsicanka
6. dub 2007

ahoj, nám se to povedlo za 4 měsíce po vysazení HA. Pokud se všechno jeví v pořádku, nějaká další vyšetření se dělají nejdřív tak za půl roku snažení. myslím, že není na škodu, aby si partner nejdřív udělal spermiogram. všem, které zatím usilujete, přeji brzké // určitě se dočkáte!

agneszka
6. dub 2007

ahoj poprvé to přišlo hned napoprvé a už je to skoro 18 let co čekám na to druhé..jestli se dočkáme..uvidíme

niky
6. dub 2007

Ahoj, tak zatím to máme jen podle testíků, ale jestli to příští týden potvrdí doktor, tak se nám to povedlo na 3 pokus. 🙂 Držím všem snažilkám palce 😉

bihan
6. dub 2007

Hneď na prvý pokus 😉

luculka
6. dub 2007

Nám na 2 pokus 🙂

pekkra
6. dub 2007

Ahoj,nám se to povedlo také ne druhý pokus 🙂

katarina82
6. dub 2007

Tak jak tak koukám, tak už jsem sem jednou přispěla, ale teď už to můžu zkonkrétnit 🙂 My se snažili rok, to jsem psala v lednu a v únoru než začali v CARu něco podnikat, tak jsem zjistila, že jsem těhu 🙂

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
gabiko
7. dub 2007

lucka až po 2 letech
kamil za měsíc - mám příspěvek v diskuzi "Intimní věci - všem snažilkám"

dayka
7. dub 2007

Nám se zadařilo měsíc po vysazení HA, ale v plánu to nebylo.. 🙂

iffka
7. dub 2007

Teda holky, vy se máte, my na to čekali 5 let... skoro jsem roztahovala nohy i u zubaře, jak jsem z těch doktorů už byla zblblá 😀

macanet
7. dub 2007

Ahoj holky, tak my jsme usilovali o mímo půl roku, pak se zadařilo, ale mímo se neudrželo, naštěstí to bylo hned v prvních týdnech. Po kontrole mi doktor doporučil polohu "na koníčka" žádný prdelku na horu a vydržet nejmíň půl hodiny. No smáli jsme se, ale psala jsem si kdy jsme sexovali, věřte, nebo ne, ale do měsíce jsem byla opět těhotná, nechápala jsem to.Půl roku jsme se snažili a když jsme pak přestali , tak to přišlo samo a dost rychle 😀 Doktora jsem se ptala, jak je to možný a ten mi odpověděl, jo to je příroda, dělá si co chce. Přeju všem, aby vám to vyšlo, tak jako mě, i když napodruhé 😉

mamamila
7. dub 2007

AHoj nám třikrát neplánovane, u prvního jsem skoušeli podezřelou metodu antikoncepce, že nemužu otehotnet poslední týden před začátkem MS a na potřetí teze nevyšla, podruhý to vyšlo neplánovaně ale potretila jsem, potretí jsme chteli zařít v kvetnu se snazit a už jsem byla tehotná a ted když zapomenu na to smrdlání dva mesíce tak plné snažení tříi mesíce.

dckami
19. dub 2007

ahoj holky,
i já se připojím do diskuse o miminku. První holčina se nám podařila po roce snažení. Nyní chceme druhé mimčo a už je to 10 měsíců, co jsem bez HA a stále nic. Nevzdáváme to a uvidíme. V září máme jít na podrobné vyšetření, potom snad na IVF. Ale nechci předbíhat. Stále věřím, že to zvládneme sami, bez pomoci. Druhé dítě jde prý lépe... 😅

zdenik123
19. dub 2007

Nám se také zadařilo po měsíci po vysazení HA....byl to fofr....tak rychle jsem to nečekala, ale jsem ráda 😵

laura.
19. dub 2007

nám to vyšlo napoprvé.. 🙂 HA jsem ale vysadila už rok před tím, chtěla jsem mít jistotu, že se očistím od negativních vlivů, které HA má..

terkajesterka
19. dub 2007

Ahoj holky,

nám se pokazde zadarilo napoprvé, ale bohuzel to uz 2x nevyslo a o mimi jsme prisli. Ted je to potreti a jsem strachy bez sebe, jak to vsechno dopadne. Zatim to vim jen z testu, k doktorovi jdu az za tyden.

jity.d
20. dub 2007

Ahoj holky, je to 2 měsíce, co se snažíme a dle slov mého doktora to asi nebude tak jednoduché, měla jsem operaci slepého střeva a je tam podezdření na srůsty, tak uvidíme.

martinnaa
20. dub 2007

jity.d:Ahojky mela jsem taky slepe strevo ale za 3 dfny jsem mela jit domu jenze jsem dostala zanet podbrisnice a mela jsem neco s cistou.Za rok jsem sla znovu to jsem mela srusty tak mi je dali pryc.A po 3 jsem mela kylu a srusty znovu.Nechci te strasiz.Ale preju vam aby se vam to brzy povedlo.My se snazili 5 mesicu..Drzim palecky 😉

mama04
20. dub 2007

ahoj, tomáška se nám podařilo udělat první měsíc po vysazení a ted se snažíme od února.

jity.d
20. dub 2007

martinnaa: Děkuji za podporu 🙂 , doktor říkal, že tomu necháme rok a potom, když to nepůjde, tak to začneme řešit. Dívala jsem se na tvé fotky a máš krásnou holčičku. Moc vám to sluší.

martinnaa
20. dub 2007

jity.d Dekuji...a drzim palecky 😵