Jak dlouho vám trvalo, než jste počali mimčo?

allena
21. črc 2006

Ahoj maminky a čekající maminky,
ráda bych věděla, jak dlouho jste se snažili o početí dítěte, než se vám to konečně povedlo. Sama teprve začínám - snažíme se teprve první měsíc, ale ráda bych měla představu, i když samozřejmě vím, že je to hodně individuální. Taková malá statistika by možná zajímala více žen.

reruna
20. dub 2007

Ahoj, nám se to povedlo až za tři roky a z toho jsme dva roky jenom chodili po doktorech.

hadzka
21. dub 2007

Ahoj vsechny buduce maminky🙂 Ja jsem HA vysadila jenom pred tydnem no snazime se porad,nepocitame plodne dny. Tak uvidime kdy se to povede, no taky musim na to porad myslet🙂 vsem preju hodne stesti....

kapka
21. dub 2007

ahoj nám se povedlo hned napoprvé kdy jsme si řekli že bysme mimi chtěli.ale potratila sem v 11tt tak doufám že se nám to napodruhé povede taky brzy.

petra123
21. dub 2007

Ahojky tak my se snažíme 2 roky a ted od ledna s pomocí lekařů a ted jdu do Gyncetra v Ostravě a tam už mi možna pomužou doufam tak miminkům zdar 😲

teplota
22. dub 2007

nám se podařilo hned 1. měsíc, takže se teď manžel naparuje jak je plodnej 😀

kuzelka
5. kvě 2007

Zdravím přidávám se do statistiky, nám to trvalo 9 cyklů 😉 Takže neházejte flintu do žita ono se to jednou povede!!

mihapiha
12. kvě 2007

nám to trvalo 7 měsíců a nakonec se podařilo, všem snažilkám přeji trpělivost,miminko si k vám cestu najde 😉

kim
12. kvě 2007

3.cyklus 😉

jjitulina
12. kvě 2007

Ahoj,první mimi se nám uhnízdilo hned druhý měsíc,na druhé jsme čekali deset měsíců.Snažilkám přeju brzký úspěch 🙂

makulka
12. kvě 2007

První dítě bylo hned první měsíc. Teď při tom druhým to bylo po 6 měsících, tak snad bude vše v pořádku a v lednu přibude další prďola. 🙂

krista
4. srp 2007

Ahojky, nám to trvalo 3. cykly 🙂

petrolejka
4. srp 2007

4 měsíce od vysazení HA, ale ještě jsme se moc nesnažili, protože jsem chtěla, aby zcela odezněly účinky HA. Takže spíš náhoda. 😀

ao
4. srp 2007

po vysazení HA jsme používali 3 měsíce ochranu, pak na to vlítli.. a bylo to 😀

caira
4. srp 2007

povedlo se hned na poprvy 😀

petrolejka
4. srp 2007

Caira, kdo umí, ten umí. 😀

caira
4. srp 2007

petrolejka.. nase mimi je ale ztelesnene zlo, zvracim tak moc, ze jsem od zacatku tehu zhubla uz pet kilo. jsem ted doma pac jsem dehydrovana 😒

ao
4. srp 2007

ahojky Cairo, teoreticky by tě to mělo držet ještě max 2 týdny do konce 1. trimestru, pak už ti snad bude hej 😉 Žiješ mimo ČR jestli si dobře pamatuji... co doktoři tam?

petrolejka
4. srp 2007

Cairo, je to jen svéhlavička, asi se tě rozhodlo vycucnout, tak se nedej! 🙂

caira
4. srp 2007

ao: doktori tady mizerie, nehrozi, ze bys treba zustala v tehu doma, musela jsem si vzit volno z prace..v praci mi stejne nemocenskou neplati..takze tady kdyz marodis tak zadarmo, fakt peklo, musim rict, ze anglii uz z duse nesnasim, kdybych nebyla tehu a nemela pred svatbou tak uz jsem davno pryc. Fakt des.

zanett
4. srp 2007

Caira, nepatrim sem, mimi necekam, ale uz jsem si i na jine diskuzi vsimla, ze se ti tady (v UK) nelibi...muzu se zeptat proc? rikam to proto, ze mi to taky zacina lizt na nervy...no ale zase si neberu Anglicana...ty to mas 'nadozivoti' (mysleno v dobrem), tedy, pokud se neodstehujete.. 😉 Me tady zacinaji stvat ti lidi...a...no vlastne vsechno...aby se nezlobily, ze jsme off topic, muzes do ip 😉

ao
4. srp 2007

zanett: v pohodě, jen si postěžujte... ségra tam žila jenom rok, HA měl sice každý zdarma, ale pak měla nějaké problémy a úroveň péče... radši se vrátili domů

caira
4. srp 2007

ao: presne jak rikas, anglie je fakt desna zeme, jak rekla zanett, ja si fakt pripadam, ze jsem dostala dozivoti 😒 jsem uz na to tady alergicka..Pece stoji za nic, uz jen abyste si udelali obrazek, ted jsem 10tt a doted mi doktor nenabral ani krev, vubec nic.. proste to berou uplne v klidku, but potratis nebo ne.. 😠

cibule
4. srp 2007

Po vysazení jsme používali 1 měsíc prezervativ, druhý měsíc jsem si říkala, že se budeme vyvarovat sexu kolem ovulace, což jsme dělali a třetí, že na to vlítnem.... Otěhotněla jsem už ten druhý 😵

ao
4. srp 2007

cibule: 😀 😀 v časovém horizontu celého života je plus mínus měsíc žádná doba 😉

cibule
5. srp 2007

Jooo 😀 Zase jsem ráda, že jsem se netrápila, jako holky tady 😔 Moc všem držím palečky, ať to vyjde co nejdřív 😉 Já jen chtěla dodržet tříměsíční dobu po vynechání prášků. No, ale teď jsem spokojená s tím jak to je. 😅

ao
5. srp 2007

cairo: a nechceš si zaletět na otočku domů? Tady i kdyby sis vše zaplatila, tak to není tolik peněz a budeš v klidu s komplet testy, výsledky a UTZ. Můj MUDra jsem si všimla, že hodně bere cizinky, co mu všechny úkony platí a přijíždí sem jenom na vyšetření, prý se jim to i tak vyplatí a jsou nadšené z české nadstandardní péče.

jesika
6. srp 2007

Ahojky, poprvé se nám zadařilo prakticky hned.( vysadila jsem po 7 letech HA a do měsíce jsme čekali mimíska).
Ale to bylo před 5 lety.Teď jsem vysadila 27.7. a snažíme se... 😅

n1993
6. srp 2007

Ahoj všem, nám se také dcera podařila hned na první šup, ale je to bohužel už téměř 14 let. Teď se už snažíme delší dobu a bohužel neúspěšně. Naštěstí výsledky jsou dle laparo-hysteroskopie v pořádku, ale přesto začínáme být dost nervózní. Biol. hodiny tlučou jak o život, ale příroda bohužel asi nic neslyší 😒

smoulinda
6. srp 2007

Ahojík 😉 Tak nám to trvalo 2 roky, ale konečně už je naše zlatíčko tady 😵

chester
6. srp 2007

Ahoj všem, zadařilo se nám 10 měsíc. 😵