Jak dlouho vám trvalo, než jste počali mimčo?

allena
21. črc 2006

Ahoj maminky a čekající maminky,
ráda bych věděla, jak dlouho jste se snažili o početí dítěte, než se vám to konečně povedlo. Sama teprve začínám - snažíme se teprve první měsíc, ale ráda bych měla představu, i když samozřejmě vím, že je to hodně individuální. Taková malá statistika by možná zajímala více žen.

adellaide03
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evamik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adellaide03
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tyntyna
28. kvě 2008

Adél,to je mi moc líto ,že jsi přišla o práci.

Vysadila jsem HA po svatbě v řijnu 2003 a v listopadu otěhotněla ,ale v únoru 2004 jsme o miminko přišli.
Pak jsme se snažili hned jak nám to doktor dovolil v červenci 2004 a v srpnu jsme čekali zase miminko.
Nevím jestli to bylo tím ,že jsem se každý den tulili a nebo štěstí teď jsem vysadila v březnu a zatím nic,ale od června se budeme tulit zas každý druhý den tak se to snad povede. 🙂

misa.ottovka
28. kvě 2008

tyntyna určo se povede nám všem, přeji brzké těhulkování a adél přeji, at dostane jinou, lepší práci co nejdříve!!!!!

misa.ottovka
28. kvě 2008

Holky a nemáte některá zkušenost s femigardem?? Vím že je tu o něm jiná diskuze,ale mně by zajímalo jestli se dá sehnat i v lékárně

adellaide03
28. kvě 2008

Misi já mám zkušenost s gynexem to je něco podobného jako femigard je to taky na bázi bylinek, ale je o něco drahží. Mám v plánu ho taky vyzkoušet. U toho gynexu zatím nepozoruju nějaké změny akorát chodím pravidelně na WC 🙂

misa.ottovka
28. kvě 2008

No adél tak teda nevím jetli si ho mám pořídit, mám cyklus pravidelný, akorát od té doby co se snažíme mám velmi bolestivou MS tak na to by to mohlo pomoct...

A nevíš jetli se dá koupit jenom na netu nebo i v lékárně???

teufelchen
28. kvě 2008

😉 Holky...tak nam se to povedlo na poprve..... 🙂 ale 100% to budeme vediet 5.6.

misa.ottovka
28. kvě 2008

Taeufelchen- tak to ti teda gratuluji, to koukám

plechajda
28. kvě 2008

Ahoj,

tak nam se prvni pokus zadaril po 7 mesicich ...nicmene tehu nevydrzelo a druhy snazeni nam dopadlo na 4 pokus.... 😉 a to mam pocit uz dotahneme :o)

soniela
30. kvě 2008

Tak nám se po dvou letech snažení pořád nedaří a nedaří... 😢

romankav
30. kvě 2008

Ahoj holky,přidávám se do diskuze - nám se to podařilo na první pokus (a to jsme se tulili tak jednou za týden). Hlavně jsem byla psychicky v pohodě a poznala jsem ovulaci, že jsem měla chuť na sexík 😀 Jenom jsem chtěla dodat pro holky, co o mimíska přišly už na začátku víc než jednou, aby si nechaly ověřit autoprotilátky.. (je to nejčastější příčina tohotu druhu neplodnosti), ušetří si tím další zklamání.

paraple98
30. kvě 2008

Tak my se nsažíme 5 let a furt nic 😠

misa.ottovka
30. kvě 2008

Romankav ty autoprotilátky jsou konkrétně co???nevíš

evamik
30. kvě 2008

Míšo, to Ti zjistí na imunologii... 🙂

romankav
30. kvě 2008

misa.ottovka: jsou to protilátky, které tvoje tělo vyrábí proti oplozenému vajíčku a embryu. Bohužel většina gynekologů se o to nezajímá...

fifinka31
30. kvě 2008

Ahojki,tak my se snazime 14 mesicu,hormony zatim nepomohly, po dovoleny se chystame do CARu.
Strasne mi pomaha cist ze se nekomu podarilo prirozene otehotnet treba az po 1-2 letech,to si rikam ze mame porad este sanci oteho normalne.
Naopak mi moc nepomaha cist ze nekdo otehotni po 1-3 pokusech,to trosku zamrzi asi kazdou dlouhosnazilku,ale nekdo ty rychlovky vyvazit musi ze 😉 .
Hodne stesticka ve snazeni vsem dlouhodobkam!!!

ssaara
11. čer 2008

My se snažili rok a nedařilo se. Pak jsme šli do CARu,kde nás vyšetřovali,ládovali mě hormonama a 1.IUI se podařila 🙂

kruguer
11. čer 2008

Přidávám se do statistiky.snažili jsme se skoro 2 roky, z toho rok v CAR, 4*IUI, 3 ET a nakonec jsem otěhotněla spontánně 🙂

luckamb
11. čer 2008

i já se přidávám, snažíme se osmý měsíc a stále nic.

lehna
11. čer 2008

2 měsíce 😅

adulkababulka
23. čer 2008

tiez sa pridam - nam to vyslo na 3 pokus 😀 naaaahera, to som tak rychlo ani necakala!
drzte sa baby!

campi
23. čer 2008

5 let - z toho 2 roky s pomocí lékarů - vyslo 1. IVF - zatim se drží.

fresie
23. čer 2008

Už je to 10 měsíců, co jsem vysadila prášky a zatím nic ☹ 😠

beatrice1
23. čer 2008

Nám to vyšlo na 3. pokus. Doufala jsem v to, ale jelikož jsme už starší, tak jsem počítala s rokem. Jsem příjemně překvapená a doufám, že se mimísek udrží.

ilonkaa
23. čer 2008

Nám se to povedlo hnedka první měsíc 😅 ,ten předtim byl jen zácvikovej

misa84
23. čer 2008

ahojky, tak mi jsme zapadli 4. cyklus 😉

lenkaplenka
2. črc 2008

já byla včera u doktorky, oznámila jsem jí, že chci otěhotnět a ona mi řekla, že si počkám určitě rok, ač jsem naprosto v pořádku, tak ať nepočítám, že se povede v dohledné době. V srpnu mám svatbu, tak jsem si říkala, že do té doby to hrotit nebudu. Ale po tom, co mi řekla to hrotím už teď, hodně na to myslím a mám strach, že to bude problém.

strouzek
2. črc 2008

ahoj, těhu zatím nejsem ale tahle diskuze je fakt že si aspoň můžu uklidnit srdíčko, neboť my po 4 měs. snažení nic a už mám nervy, no a teď vidím že dle doktorky v poho. hm trošku jsem se zklidnila