Jak dlouho vám trvalo, než jste počali mimčo?

allena
21. črc 2006

Ahoj maminky a čekající maminky,
ráda bych věděla, jak dlouho jste se snažili o početí dítěte, než se vám to konečně povedlo. Sama teprve začínám - snažíme se teprve první měsíc, ale ráda bych měla představu, i když samozřejmě vím, že je to hodně individuální. Taková malá statistika by možná zajímala více žen.

jovi
22. led 2008

ahoj.... první mimi se nám podařilo po 4 měsících. Teď se snažíme 4 měsíc o druhé, tak snad se to povede. 🙂

dckami
22. led 2008

ahoj,
první mimi se námpovedl za rok, nyní se snažíme o druhé už přes 1,5 roku 😒 . Před týdnem jsem byla na 1.IUI, tak snad se to povede s pomocí lékařů v CAR.

arin
25. led 2008

Ahojky,první mimi se povedlo druhý měsíc snažení a druhý mimi třetí měsíc snažení 🙂 🙂 🙂

ia.
25. led 2008

ahoj nám se zadařilo 4. cyklus, ale první tři jsme se snažili/nesnažili, pže jsem vůbec netušila kdy mám ovulaci, nic, a sexovali jsme 1x, někdy 2x týdně, ale ten posl.měsíc jsme se do toho pořádně obuli a vyšlo to 😀

arin
25. led 2008

Nám se osvědčily ty ovu testíky,protože jsem si myslela,že mám ovu úplně někdy jindy,než byla doopravdy,tak jak začala čárečka sílit,tak jsme myšákovali do té doby,než zase zmizela,takže 5 dní 🙂 a vyšlo to!! A u prvního ani nevím jak 😅

slunickooo
25. led 2008

ahoj tak nám při první dcerce to trvalo přesně 2 roky.... přirozeně.. a ted čekáme už 2,5 roku na sourozence a nejde to ,,, ted jsem po OPU a v neděli jdem na ET tak doufám, že se nám embryjka chytí a přibude bud jeden nebo dva sourozenci...moc si to přejem..

sluninka
25. led 2008

ahojky,tak já jsem vysadila HA a po 4 měsících se zadařilo,nic intenzivného,jen tak "normálka" 🙂 brala jsem calibrum baby plan..teď ale bojujeme o přežití... 😔

gimik
27. led 2008

ěAhojky holky, nám to vyšlo hned napoprvé 🙂 .Až jsem z toho ještě teď vedle...

mirtur
29. led 2008

Ahoj holčiny ještě nedávno jsem patřila mezi snažilky a obávala se že dlouho budu , užívala jsem něco přes rok antikon. a myslela že to pude horko těžko až do minulého týdne se tam ukázali // takže fofr až nečekanej, no prášky jsem vysadila 18.12 a snažili se a vyšlo to 😀 😵

kacabik
13. únor 2008

Ahoj holky, po precteni vasich prispevku se citim lepe 🙂 Od zacatku unora neberu prasky a tak jsem zvedava,
kdy se to podari. Koncem brezna jedeme na dovolenou, tak jsem si rikala, ze se v lepsim pripade zadari tam, ale
jak procitam prispevky, tak uz bychom na dovcu mohli jet s mimiskem 🙂 Doufam,ze se nam brzo zadari a budu se moc pridat k Cekajicim. Zdravim, K.

zelva
13. únor 2008

Ahojky, tak já brala HA 6 let, ale už poslední 3 roky ne. Používali jsme ochranu, no a od října jsme jí přestali používat a teď v lednu jsme zjistili, že čekáme mimčo. Takže se to podařilo po 4 měsících. 🙂

zirafka105
26. kvě 2008

Za jak dlouho snažení jste otěhotněly???

misa.ottovka • snž • Dnes v 09:13
Holky zakládám toto téma, protože si myslím že zajímá nejednu plánovalku či snažilku 😉 🙂

lehna • snž • Dnes v 09:14
Miso, já myslím, že už tady někde to téma je.
Já po dvou měsících🙂

evamik • snž • Dnes v 09:15
Nám se to podařilo po roce a měsíci od začátku snažení - měsíc před plánovaným IVF! 🙂

monik76 • 2d • Dnes v 09:17
Tak nám u prvního dítěte se to povedlo hned, zkoušeli jsme to asi týden a vyšlo to, ale u druhého už to bylo přes půl roku. 🙂

misa.ottovka • snž • Dnes v 09:24
Ahoj lehni... 😀 😀 Já jsem to téma nenašla víš...
Gartuluji🙂)))) Se máš..no a at se mimísek zvětšuje,jasný???

misa.ottovka • snž • Dnes v 09:25
Holky a kolik vám bylo let a jak dlouho předtím jste brali HA???
Mně je 25, HA jsem brala za celý život jen rok a půl.

vrana • 21tt • Dnes v 09:27
Nám hned první měsíc, je mi 24, jsem při těle, HA jsem brala od 16 asi do 23, pak chvíli pharmatex a pak jsem asi půl roku spoléhala na šikovnost manžela 😉 Ale dost nás překvapilo, že se to takhle povedlo.

lehna • snž • Dnes v 09:32
Míšo, jo to se má a jsem hodně překvapená, že se to povedlo tak brzy🙂. Bude mi v létě 29 a HA jsme brala 10 let.
Myslím, že to téma bylo někde ve volné diskusi, ale neřeš, to nevadí🙂

atreides • 1d • Dnes v 09:34
nám po půl roce 😉

misa.ottovka • snž • Dnes v 09:36
No ono to je asi hodně o psychice...třeba právě proto se vám to mimi, lehni a vrani, podařilo tak brzy...

Mně to tak dobře nejde, minulý měsíc samovolný potrat hnded na počátku těhu, pak jsme byli na dovče kde nám bylo krásně a taky nic..

misa.ottovka • snž • Dnes v 09:39
Ale snažíme se teprve 3 měsíce...to je ještě málo...Mně spíš štve že manža si myslel že to půjde hned jak po másle..protože má už jednu dcerku,která se povedla i přes antikoncepci... no jo chlapi jsou naivní někdy...

hary • 1d, 22tt • Dnes v 09:40
První dítko po třičtvrtě roce od vyčištění dělohy pro zamlklé těhu ☹ . Druhé dítko po čtyřech měsících snažení, po jednom měsíci pití kontryhelu 😀

evamik • snž • Dnes v 09:43
Bude mi v létě 31 a HA jsem brala skoro 10 let... Tak půl roku před začátkem snažení jsem ji vysadila...

misicka455 • 8tt • Dnes v 09:46
Tak nám se to taky podařilo hnedka první měsíc, ale je to haluz a nechci to zakřiknout jsme teprve na začátku.

Ha jsem, ale už dva roky nebrala a je mi 25 let.

vrana • 21tt • Dnes v 09:47
Jo, taky jsem pila kontryhel a brala listovku a pak babyplan. A po sexíku hezky podložit zadek nebo nohy nahorů a žádný hned na záchod, prostě vydržet. Taky jsem chodila na pilates a břišní tance, kde se posiluje pánevní dno a má tomu napomáhat. Tak pak si vyberte co vlastně pomohlo 😉

evamik • snž • Dnes v 09:48
No, mně asi pomohla nejvíc Mojžíšová, ale chodila jsem už do CARu...

hary • 1d, 22tt • Dnes v 09:48
Vrana, já při prvním dítku otěhotněla tak, že po sexíku jsem usla na bříšku 😀 , to je jedna z babských rad, a prý se to doporučuje když je zakloněná děloha 😉 , tu tedy nemám, ale pomohlo to 😀

holly1 • 17tt • Dnes v 09:49
sice s hormonální podporou, ale dobrý, 3. měsíc

misa.ottovka • snž • Dnes v 09:57
No vrana máš pravdu asi s tím že není dobré hned po milování jít na záchod, já to tak dělala a pak mi přišlo že ze mně šlo vždycky vše ven...listovku beru už 3.měsíc, kontryhel piji občas, a ted jsem četla o femigardu, vje prý vynikající...

lehna • snž • Dnes v 10:04
já nepila ani kontryhel ani nebrala žádné vitamíny.

konja • 1d • Dnes v 10:05
Ahoj holky. Tak já se taky přidám. První syn přišel úplně neplánovaně, nejspíš jsem udělala chybu v braní antokoncepce 😉 A teď druhé mimi se podařilo po dvou měsících snažení. HA jsem brala od 16let do 22let.A po porodu jsem chodila na píchání antikoncepční injekce. Přestala jsem ji užívat asi 9měsíců před otěhotněním a pak jsem se spoléhala už jen na spolehlivost manžela 😉 Ale dva měsíce před početím jsme se přestali plánovaně spoléhat oba a vlítli jsme na to 😀 A podařilo se 😀

misa.ottovka • snž • Dnes v 10:05
já vim lehni ale co dělat když to nejde hned že jo

lehna • snž • Dnes v 10:07
já vím Miši, to je těžko,no. ale je fakt, že jsme pak taky nějak omezila chození hned do sprchy. Jednou jsme dokonce byla tak unavená, že jsme usnula a koupat se šla ráno, ale nevím jestli to bylo zrovna ten den,kdy jsmëm otěhotněla. Já to totiž vůbec nevím, kdy se nám to povedlo. Asi je nejlepší na to nemyslet.Blbá rada, co?

evamik • snž • Dnes v 10:12
Ta kys. listová se nebere kvůli otěhotnění, ale kvůli správnému vývoji embrya...

misa.ottovka • snž • Dnes v 10:16
Lehni je to dobrá rada, já to tak vždycky říkám. Musím přiznat že jsem v poho, na dovče jsem na to nemyslela vůbec,rozhodla jsem se že si ani ovulku počítat nechci, ale pak když dostaneš mrchu tak to nejde na to nemyslet, to zamrzí....Ale psychika je opravdu základ...to ju

evamik • snž • Dnes v 10:21
Já bych tu psychiku tak nepřeceňovala - my z diskuze IUI jsme na to všechny sakra myslely furt a povedlo se teď v krátký době 4... A co teprve po IVF...

misa.ottovka • snž • Dnes v 10:22
No Evi asi máš pravdu, je to celý opravdu jen na přírodě jak si s tim tělo poradí

alcatko.j • 1d • Dnes v 10:24
Pátá menstruace uz neprisla 😉

misa.ottovka • snž • Dnes v 10:30
Já si myslím že do půl roku je to o.k...pak už mi to přijde dlouho, i když doktoři tvrdí až po roce

evamik • snž • Dnes v 10:32
Míšo, kdyby se vám půl roku nedařilo, tak si můžeš nechat udělat alespoň hormonální profil, abys věděla, že se třeba nesnažíte zbytečně!

vrana • 21tt • Dnes v 10:33
evamik: ano, ale doporučují ji už před plánovaným otěhotněním

evamik • snž • Dnes v 10:35
Jj, to je pravda, aby právě jí tělo mělo dost, prot. je podstatná právě v prvních týdnech vývoje! 🙂

misa.ottovka • snž • Dnes v 11:21
Evamik a co to prosím tě je hormonální profil, ten může stanovit i moje DR.???

krista
Já jsem otěhotněla po třech cyklech snažení, ale HA jsem měla vysazenou skoro dva roky 😉

evamik • snž • Dnes ve 12:56
Míšo, to je poměr hormonů - jestli je vše OK. Většina gyn. to udělá...

minea • 1d • Dnes ve 13:05
Hned - večer jsme si řekli jo a ráno jsem byla těhotná 😀 . Měla jsem v té době půl roku vysazenou HA. Vysadila jsem ji kvůli tomu, aby se tělo hodilo do normálu a taky jsem chtěla vědět, jestli normálně přijde menstruace - ne s cílem otěhotnět.

verap • snž • Dnes ve 14:02
ahojky, ja jsem taky jedna z tech, co brala HA dlouho - 11 let - ted uz se snazime 6. mesic, tak uvidime, jak jeste dlouho 🙂

jadviga • 22tt • Dnes ve 14:08
Ahoj, já brala HA 8 let a otěhotněla jsem po 7. měsících 🙂

gabka.d • 18tt • Dnes ve 14:09
Ahoj hoky, tak nám se to povedlo až po 3 letech! Nepomohlo nic, kontryhel, kys. lystová, nohy nahoře, žádný záchod, prostě nic, až po hormonální léčbě a lítání po doktorech a nemocnicích, se to povedlo po 3 měsících, a to jsem měla měsíc před IVF... teď čekáme na výsledky plodové vody, snad je mimi v pořádku.

misa.ottovka
27. kvě 2008

Achjo tak jsem zvědavá jak dlouho se budu muste snažit já........ 😢

adellaide03
27. kvě 2008

miso já jsem taky zvědavá. Už si začala?

slunickooo
27. kvě 2008

při prvním dítěti - 2 roky

a při druhém - 2,5 roku - a jen díky Caru 😉

fidorka81
27. kvě 2008

Tak nám to trvalo 1 a 3/4 roku. Povedlo se pomocí CARu 🙂

adellaide03
27. kvě 2008

Sluni ale důležité je že máš dvě krásné děti ne?

charlotte2
27. kvě 2008

ahoj, nám se zadařilo hned na druhý pokus. Je to až neuvěřitelné, sami jsme to tak brzy nečekali, jsme šťastnííííííí 😀 😀 😀

adellaide03
27. kvě 2008

charlotte2 : To je super gratuluju

dagina
27. kvě 2008

Také pomocí CARu a 2 a 3/4 roku. 😅

kejka
27. kvě 2008

Všechny tři děti ihned. 🙂 🙂 🙂

charlotte2
27. kvě 2008

adellaide03: dík. Já sama nemohla tý skutečnosti uvěřit. Koukala jsem jako blázen, když na těhu testíku byly // 🙂

adellaide03
27. kvě 2008

kejka to má někdo štěstí 🙂

misa.ottovka
28. kvě 2008

Adelaidde: snažíme se od března, tedka to bude třetí cyklus..a vysazenou HA mám už od listopadu, ale já jsem ji brala jen rok a půl za celý život....
A co ty,jak dlouho se snažíte???

adellaide03
28. kvě 2008

Misi my se teď snažíme 2 měsíc. HA jsem brala skoro 5 let

misa.ottovka
28. kvě 2008

Tak to jsme na tom podobně...já jen o měsíc déle..Popravdě jsem čekala,že to bude dřív,když jsem Ha skoro nebrala a nikdy jsem žádný gynek.problém neměla..Poslední MS jsem obrečela...a to jsme předtím byli na dovče a nic...

evamik
28. kvě 2008

Míšo, délka braní HA nehraje skoro roli... Já nikdy neměla žádný gynekologický problém a trvalo nám to přes rok... A je tu spousta holek, kterým vůbec nic nezjistili, a přesto nemůžou otěhotnět třeba 3 roky. Nechci Tě strašit - píšu to jen proto, aby ses tím tolik netrápila, protože zatím se snažíte opravdu hodně krátce... Mně třeba hodně pomohla ta Mojžíšová + samozřejmě i v CARu! 🙂

adellaide03
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evamik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vendulka
28. kvě 2008

my se teď snažíme 3 cyklus