Jak dlouho vám trvalo, než jste počali mimčo?

allena
21. črc 2006

Ahoj maminky a čekající maminky,
ráda bych věděla, jak dlouho jste se snažili o početí dítěte, než se vám to konečně povedlo. Sama teprve začínám - snažíme se teprve první měsíc, ale ráda bych měla představu, i když samozřejmě vím, že je to hodně individuální. Taková malá statistika by možná zajímala více žen.

maalinka
13. lis 2006

Gabi díky 🙂 Já jsem s ní byla spokojená 5 let, ale teď to tak moc růžově nevidím.
Riskla jsem to a objednala se.Takže jdu ve čtvrteka uvidím, co mi zase naleje do hlavy.Podle toho budu postupvat dál.BUď to začně k něčemu být, nebo jdu.Držte mi palec 🙂

maalinka
17. lis 2006

Ahoj holky, tak jsem ve čtvrtek dostala injekci a taky Clomhexal.Budu chodit na UTZ, aby Dr. viděla, jak to zabírá.
Brala jste to taky některá? Jak to pomohlo? Díky 🙂

gabbi
17. lis 2006

Maalinko tak super, ze s Tebou neco zacala delat. Ja s tim zkusenosti zatim nemam, ale uz se mi ted nejak opozdila menses tak kdo vi jak to se mnou dopadne tenhle mesic.

maalinka
18. lis 2006

Gabi a jak by sis přála, aby to dopadlo 😉 🙂 🙂

janickabez
19. lis 2006

ahojky i já přidám svůj příspěvek do malé statistiky, my jsme prášky vysadily letos v lednu následovaly 4 měsíce ukrutných ovulačních a pmenstruačních bolestí, což mě trochu vyvádělo z míry, zda je vše v pořádku, ale MS chodila tak jak měla a tak jsem to nechala plavat, květen - obr stres odevzdávání diplomky, červen- červenec - státnice - obr sters. srpen - příprava na svatbu - obr stres, sice jsme se nesnažily, ale celou dobu jsme se milovali bez ochrany a nic, na svatbu mi vyšla MS a i přes všechna opatření (prášk na oddálení...) si tělo udělalo své, než jsem stihla vzít prášky MS se dostavila. Po svatební 😠 MS jsme se milovali asi 3x a dál už MS nepřišla. Prostě se moje tělo hodilo do pohody a klidu a bylo to

xctij01
20. lis 2006

Janicko, tak to ti závídím. Letos jsem na tom byla opravdu podobně jako ty. Také stres s diplomkou a státnicema a pak se svatbou. Teď máme teda ještě další stres se stavbou, tak doufám, že to u nás zafunguje tak jako u vás a až všechny stresy skončí tak to taky přijde🙂

janickabez
20. lis 2006

xctij mám jednu radu, večer si lehni do postýlky, prohlídni si fotky ze svatby a když budeš cítit že jsi nejšťastnější človíček, tak to pujde uplně samo, hlavně to chce klid, pohodu, lásku a nemyslet ani na to snažílkování, prostě tomu nechte volný průběh....držím palečky, nejen tobě ale všem 🙂 hodně štěstí

kota
23. lis 2006

Povedlo se nám 3-tí měsíc po vysazení antikoncepce.. Brala jsem ji 8 let v kuse, předtím jsem měla problémovou MS, teď po vysazení pohoda, přišlo to dřív než jsme čekali... 🙂

xctij01
23. lis 2006

Díky za radu Janickabez. Snad to vyjde🙂

kota
23. lis 2006

xctij01: Můj muž dělal celý říjen diplomku a já myslela taky spíš na jiné věci a na to,ať to zvládne, než na dítě, a zrovna se to povedlo.. Jenže mozek jen tak nevypneš.. Ale jistě to brzy přijde 😉

olivie
29. lis 2006

Ahojky holky snažilky.Píšu o radu,či Vás názor.Od července se snažíme,zatím nic,ale nepropadám depresím.Vždyť to není taková doba.Jen mě napadlo, že pokud to bude i tento měsíc neuspěšné,zavolám svému doktorovi a zeptám se zda by mi mohl udělat nějaké vyšetření.Nevím jestli mi vhoví,zda to není příliš brzo.....Nemáte s tím někdo zkušenosti a pokud ano,tak jaké?
Děkuji za odpovědi.

kudrna
8. pro 2006

Ahoj holky,
jsem na takéhle diskusi úplně poprvé. S manželem jsme se začali snažit o prcka před zhruba 2měsíci a nic. Myslela jsem, že si to nebudu nějak připouštět, ale od té doby se pořád dívám na webovky pro maminky a tak. Taky to tak máte? Za jak dlouho se vám povedlo otěhotnět??? ☹

klarysek1
8. pro 2006

Ahoj holky, nám se to povedlo hned druhý měsíc. 🙂 A jsem fakt hrozně moc ráda

kaculinka
8. pro 2006

Hned první cyklus po vysazení antikoncepce 🙂 Věděla jsem, že jsem těhotná hned další týden po "pokusu". Jsem asi citlivější na těhotenské hormony, takže jsem před potvrzením byla asi 2x u praktické Mudr. s nevolnostmi, průjmy, zvýšenou teplotou (i bazální) atd. 🙂

kacici
8. pro 2006

ahoj holky,tak nam se to povedlo tak rychle,ze jeste ted zasneme.Manzel odjel studovat do ciziny,v zari,ja vysadila antikoncepci po 10 letech,abych si odpocinula od hormonu a jela jsem za nim na navstevu pred tremi tydny a uz jsem si vezla zpatky mrnouska v brisku.A to jsem meli asi prilezitost jen 3x a do plodnych dnu nam to ani nevyslo.Ale vsem snazilkam preju moc a moc stesti a tehot.testik s // carkami a zdrave miminka

jankar
8. pro 2006

kacici tak to si toho važ že to tak rychle vyšlo 😵 My jsme se snažili celý dlouhý rok a nikomu to nepřeju 😒
Ale jak to tady tak čtu tak jsme všichni hupsli na to a bylo to,jak jednoduché 🙂 😎 to jsem ráda

verosek
11. pro 2006

Tak se taky přidám. Mimčo jsme chtěli hned po svatbě a tudíž jsem vysadila prášky, měsíc počkala - tzn. do dalších měsíčků. No a začali pracovat na miminku - povedlo se to hned první měsíc snažení. tipla bych si, že na který pokus nevím, ale jeli jsme na jistotu obden 🙂. No a výsledek uvidíme za pár měsíců. Náš věk - manžel 30 a já 25. A myslela jsem na mimčo, každou chvilku.

Tak Vám přeji, at se brzy dočkáte // .

verosek
11. pro 2006

Antikoncepci jsem brala cca 8-9 let, přesně si rok nepamatuji.

bobina27
11. pro 2006

ahoj holky, pridam se do statistiky, nam se to povedlo 2 mesic, po vysazeni, 10 let HA, je mi 27 manzovi taky 27. Bylo to prvni mesic mereni BT a pouzila jsem i ovu test.

levon
11. pro 2006

ahojte, pridávam sa aj ja. Som na tom podobne ako Bobina. Na druhý pokus sa nám to podarilo, pričom som v tom cykle prvý krát merala BT a tiež som použila ovulačný test. Mám 29 a manžel tiež.

malda
12. pro 2006

Ahoj jsem tady nová,mi už se snažíme 2 měsíce a stale nic.všicni říkají at na to nemyslím,ale nějak to nejde. ☹

elly
12. pro 2006

To nejsi sama Maldo, ja se take pokousim nemyslet. Je to tezky. 😖

zany1
12. pro 2006

Takže mě je 26let a manželovi 29let. O mimi jsme se začali snažit v červenci 2004 a otěhotnět se mi podařilo za rok v červenci 2005. Takže normální čekací doba - jeden rok (podle gynekologa) Jinak horm. antik. jsem brala

zany1
12. pro 2006

Takže mě je 26let a manželovi 29let. O mimi jsme se začali snažit v červenci 2004 a otěhotnět se mi podařilo za rok v červenci 2005. Takže normální čekací doba - jeden rok (podle gynekologa) Jinak horm. antik. jsem brala 7let.

zany1
12. pro 2006

Hned po vysazení H.A. jsme jeli s manželem na svatební cestu do Řecka a já si bláhově myslela, že přijedeme tři Jenže opak byl pravdou. Přišla mrcha a já se uklidňovala, že se to povede příště. Jenže když se to nepodařilo další měsíc, tak jsem začala počítat plodné dny a nutila manžela k plodnému milování Doktor mi řekl, že normální čekací doba je ten jeden rok a pak se teprve bude hledat příčina. Od toho září do června jsem pořád jen počítala a hlídala plodné dny a pokaždé jsem příchod menstruace obrečela. Manžel mě pořád uklidňoval, že se to jednou musí povést a já si v jeden moment řekla dost, kašlala jsem na nějaké plodné dny, v červenci jsme jeli na menší dovču, kde jsme hlídali moje dvě neteře a ono se to povedlo. Ani nevím, který den jsem ovulovala a otěhotněla, protože mi tenkrát vynechal cyklus a byly v tom docela zmatky. No a v srpnu jsem šla ke gynekologovi, že si zažádám o hormonální profil a on mi pogratuloval k těhotenství Byla jsem tenkrát v 7. týdnu. A nejšťastnější člověk na světě.... Termín jsem měla mít 28.4. a Míša se narodila ve 37.+1 t.t. a to 8.4.2006........

kattyn
13. pro 2006

noo tak my se snažíme teď 5 měsíc 😒 a nic 😖 ale vlastně bych měla teď v neděli dostat ms,tak jsem zvědavá, nedávám tomu moc velkou šanci .. ale jak na to nemyslet?? je to taky moje velká otázka , to se nedá 😔

consti
13. pro 2006

Holky jeden rok čekací doba?to mě připadá dost šílené ☹ .Ale zany gratulace,že se to povedlo 😉

kajule
13. pro 2006

Nám to vyšla hnedka, ani jsme to tak rychle neplánovali, kže mě to trochu zaskočilo, ale teď už se všichni moc těšíme. 🙂 Přeju vám hodně moc štěstí a uvídíte, že se vám to taky povede. 😉

makak21
13. pro 2006

Jak na to nemyslet?? Tak třeba ted je ideální doba. Budou Vánoce a ty sebou přinášejí spoustu věcí, o které je třeba se postarat. Dárky, cukoví, úklid a další. To umí odvést myšlenky. A vždycky se najde další a další věc, která vám ty myšlenky odvede. Uvidíte, že se vám to povede a než se nadějete, miminko tu bude. 😉 Držím všem palečky

carodkaa
13. pro 2006

Nám se to povedlo 2 měsíc od vysazení 😉