Jak dlouho vám trvalo, než jste počali mimčo?

allena
21. črc 2006

Ahoj maminky a čekající maminky,
ráda bych věděla, jak dlouho jste se snažili o početí dítěte, než se vám to konečně povedlo. Sama teprve začínám - snažíme se teprve první měsíc, ale ráda bych měla představu, i když samozřejmě vím, že je to hodně individuální. Taková malá statistika by možná zajímala více žen.

kaciska
29. črc 2008

ahojky nám po 1 styku.... 😵

katka82
29. črc 2008

Barag:držím pěstičky at je vše v pořádku,ty i mimi 🙂

janinininka
29. črc 2008

nám se podařilo po 3 měsících.

barag
29. črc 2008

katko dík, hlásím, že vše je v pohodě a naše miminko má už 23 mm, za dva týdny je třikrát větší 😵 a paní doktorka posunula stáří o 3 dny dopředu, takže místo 8+4 sme už 9 tt 😀

smilers
29. črc 2008

nam se podarilo po 4 letech a to diky IVF 😉

barag gratulka 😉

jajinka27
29. črc 2008

tak nám se zadařilo po 7 měsících 🙂

brebruna
8. srp 2008

Ahoj, je mi 32, od 17 jsem brala HA, v červu jsem vysadila. Měla jsem velmi slabou, krátkou, ale pravidelnou MS a gyn mi řekl, že asi neprobíhá ovulace, že mám nízkou dělohu, že tělo po letech HA si musí zvyknout na režim bez dávek hormonů... Tak mám jít 20.8. na injekci na podporu ovu a piji 2 x denně bylinkový čaj na vaječníky, který by měl cyklus napravit a zvýšit sliznici a zlepšit ovu... Tak jsem zvědavá a natěšená a veřím že za 10 měsíců budeme mít mimiko 🙂. Všem snažilkám po HA doporučuji bylinky! A přeji hodně štěstí! 🙂

dedulka
8. srp 2008

nám se podařilo po roku a třech měsících! 😉

maky82
8. srp 2008

ahoj holky, nám se dvakrát podařilo hned po vysazení HA, o druhé mimi jsem ale přišla v 5.tt. Nyní se snažíme už 8.měsíc a stále nic. Papkám femibion, jeřáb, piji ženský čaj a stále nic. Od dr.jsem měla na 2měsíce předepsaný clomhexal...ale zdá se, že je bez účinku.

Všem snažilkám držím palečky, ahoj

mirka755
8. srp 2008

nám se zadařilo hned po menstruaci bez HA, snad to při druhém také tak rychlé 🙂

gabiku
30. srp 2008

Ahojky nám se podařilo otěhotnět hned první měsíc po vysazení HA k našemu milému překvapení. Ještě teď si vzpomínám, jak jsem si dělala těhotenský test, který vyšel pozitivní a pak pět minut seděla a nemohla tomu štěstím uvěřit 🙂.

pekika
30. srp 2008

Ahojki, tak první mimi ( skoro 7 let 😀 ) se zadařilo "nechtěně" hned po vysazení HA s 1 sexíkem v měsíci - HALUZÁRNA 😀 😀 😀 No a teď to zkoušíme od prázdnin - tak uvidíme 😎 Dneska mám mrchu - v září už by chodit nemusela - - - - nemám ráda nezvané návštěvy 😝

krista
6. lis 2008

blackie26 • snž • Dnes v 11:18
ahoj zajimalo by mne za jak dlouho se vam povedo otehotnet?
jestli ste brali HA vysadili a vlitli do toho hned nebo ste brali HA apk ste si davalipozor treba tak rok a ted se o to pokousite?mne se jedna o to ze mam pocit zeholky maj vetsi problemy otehotnet kdyz maji vysazenou dlouho antikoncepci... nevimjestli jsem to vysvetlila dobre... 😉

p.e.t.u.l.k.a • snž • Dnes v 11:50
Ahojky blackie já neberu prášky od 4.07 a snažit jsme se začali letos v červenci, předtím jak píšeš jsme si dávali pozor ale teď si už pozor nedáváme 😀 . Tak nevím jestli to má na těhotenství nějaký vliv 😒 . A těhotná ještě nejsem ☹

strouzek • Dnes ve 12:14
jé hele koukám nemáš to samý téma na těhulích?? myslím že admin ti jedno smaže

krista
6. lis 2008

luckaaa13 • snž • Dnes v 11:32
No tak já jsem vysadila loni v říjnu, do konce roku jsme si dávali pozor a od Nového roku už se nechráníme, ale bohužel stále nic ☹

strouzek • Dnes v 11:36
nám se zadařilo 5. cyklus snažení ale v 11 tt následoval potrat takže čekáme na nové snažení.

strouzek • Dnes v 11:38
jo jinak já brala HA 6 let a vysadila jsem a hned začalo snažení. Moje švagrovka vysadila HA po asi 10 letech a těhu za 3 měs. a druhá švagrová HA nebrala a těhu hned napoprvé

blackie26 • snž • Dnes v 11:38
jo ja taky vysadila minulej rok v rijnu pak sme si davalipozor a kondom a od konce leta se snazime a zatim nic... premejslim ze vemu na3 mesice antikoncpci taik me zajima nazor ale nikdo z mych kamaradek mi tonedoporucuje tak jsem chtela vedet co vy tady

aponchie • 1d • Dnes v 11:39
hned

sarkal • 40tt • Dnes v 11:41
Tak já vysadila HA loni koncem září asi dva měsíce sme si dávaly pozor no a někdy na přelomu ledna nebo začátkem února se to stalo a teď ho čekáme každým dnem.
Bylo to docela nečekaný po tak krátký době. 🙂

strouzek • Dnes v 11:41
blackie no ono se říká že po HA to jde hned ale doktor mi to vyvrátil, ptala jsem se ho přesně na tohle jestli se po HA otehu hned a rikal že to nejde tak říct, prý je to nastejno, že některá vysadí a hned těhu a druhá vysadí a čeká i rok, no a u těch co HA nikdy neberou je to prý to samé některá hnedka a druhá si musí počkat.

makak21 • 1d • Dnes v 11:43
2.měsíc po vysazení 🙂 A pozor jsme si pak nedávali 😉

makak21 • 1d • Dnes v 11:44
Jo a brala jsem HA 9let 🙂

blackie26 • snž • Dnes v 11:47
takze asi nema cenu brat ha na 3 mesice?

strouzek • Dnes v 11:50
já myslím že ne, jestli se snažíte jen od konce léta tak bych to neřešila, já teď byla na gyndě a když jsem řekla že se nám povedlo za 4 kalendářní měsíce tak mi řekl že jsem rychlotěhule, že do půl roka snažení je to krásná doba, i když já taky šílela po měsíci. ale jak se mi potvrdilo každý nemůže být těhu do měsíce. Řešit bych to začala až tak po půl roce zatím máš čas neboj, nasaď čaje a sleduj ovulku ono to přijde.

katka82 • 7tt • Dnes v 11:50
Ahoj 🙂 tak HAK jsem dobrala na konci května a v říjnu se zadařilo 😉

usounek25 • 28tt • Dnes ve 12:51
Ahoj, tak já jsem brala HA cca 7 let, vysadila jsem, počkala na první menstruaci po vysazení a potom jsme na to vlítli a zadařilo se hned. Bohužel jsme o miminko ve 24. tt přišli, špatně mi fungovala placenta 😢 . Takže byla revize, potom na doporučení lékařů půl roku čekat. V dubnu jsme se znovu začli snažit a v květnu už byly dvě // 😉 . Nevím jestli po vysazení HA třeba půl roku čekat, názory jsou různé. Jedné kamarádce gyndařka řekla ať čeká a druhé kamošce zase jiný lékař řekl, že čekat nemusí a můžou se začít snažit hned. Jen má papat vitamínky. Takže nevím, záleží na každé. Někomu se to povede hned a někdo si třeba půl roku až rok počká. 😉

hlavinka • 34tt • Dnes ve 13:05
Ahoj Blackie:
tak ja jsem brala HA celkem asi 8 let, pak jsme se zacli pokouset a zadarilo se nam asi po roce a pul (no, skoro az po dvou letech). Takze urcite nezoufej, ze se nedari brzy. Kazdy to ma jinak.
Mozna jen pro klid duse je treba po roce snazeni si nechat zjistit, zda jste v poradku, protoze zas na druhou stranu, to by se clovek mohl snazit tri roky a nic, kdyby nebyl v poradku.
My jsme po roce a kousek sli do Podoli, tam nam zjistili, ze manza ma autoimunitni rekaci, ze mu spermie nejedou dopredu, ze se toci na miste, takze bez pomic bychom decko mit nemohli. No a vidis, povedlo se, ikdyz to vlastne bylo nemozne.

Tak drzim palecky!

vlastovka385 • 9tt • Dnes ve 13:12
Já jsem brala HA 8 let, vysadila jsem loni v červnu, protože jsem špinila během cyklu a udělala se mi cysta, pak jsme si dávali pozor, letos v srpnu jsme se rozhodli, že to zkusíme a v září se povedlo. Tak mě to celkem šokovalo, protože mi za týden bude 34.

kopa • snž • Dnes ve 13:17
Ahoj,
já jsem brala HA 8 let,vysadila jsem jí v červnu a v červenci jsem byla hnedka těhu,ale bohužel kolem 10tt následoval potrat.
Teď jí mám nasazenou jen na 3 měsíce a potom se můžeme snažit.

karot • 1d • Dnes ve 13:23
Ahojky!
V úterý jsem byla na gyndě a po debatě s panem doktorem jsem nestačila vycházet z údivu. 😅
Ale od začátku.................. 😉
Poprvé jsem otěhotněla po půlroce nepřetržitécho snažení,ale o mimi jsem přišla v 9tt.Doktor se ani nepídil po příčině,rovnou mi napsal HA na půlroku a pak jí vymněnil za Proveru,o které mě další 3 roky přesvědčoval,že mi pomůže k dalšímu otěhotnění.Nakonec jsem otěhotněla až po aktivnější péči v Sanusu. 😝
Ten doktor nakonec odešel do důchodu,když jsem byla v 6.měsíci a vystřídal ho další,mnohem mladší,pečlivější a vstřícnější. 😵
Tak jsem se ho teda ptala,jak se mám připravit na další těhu,abych měla větší šanci otěhotnět.Zarazil mě tím,že Provera je pouze na srovnání cyklu a nedoporučuje se jí brát před otěhotněním,protože je to nebezpečné pro plod. 🤐 😅
Jediné,co mi poradil je to,že na to máme skočit hned,jak mi vyjdou negativní výsledky z biopsie a ze stěrů(tzn.za 4 týdny),abych mohla být do konce července 09 těhotná.Tak jsem na to zvědavá! 😀 😀 😀

murynka • snž • Dnes ve 13:41
Ha jsem brala 7 let,povedlo se 3 cyklus ale hned první takové větší snažení
o mimnko jsme ale v 9 týdnu přišla ☹ a ted čekám až se zase budeme moc snažilkovat a doufám že se to povede opět tak rychle

vladimura
19. lis 2008

Ahoj před dcerou jsem brala prášky asi 4 roky a po vysazení jsem zapadla hned druhý měsíc,taky jsem to nečekala. Před rokem jsem vysadila znovu s tím že to půjde jak po másle a ouha 😖 Cyklus totálně rozhozený a furt nic.Asi to je i věkem,nebo fakt nevím. 🙂

gasha
19. lis 2008

My se snazime uz 9 mesicu, ale stale nic ☹

l26
19. lis 2008

ahoj,my se snažíme už přes 2 roky a nic ☹ ,mám za sebou 2 IUI,ale beúspěšné,další pokus v lednu

kristynka74
19. lis 2008

Ahoj Snazilky, nam se to podarilo hned napoprve... nemohla jsem tomu verit!... Hodne stesti vsem! 🙂

janula2008
19. lis 2008

Kristyk:nam taky 😀 taky preju moc moc stesti vsem,urcite si k vam to mimco cestu najde, at uz za mesic nebo za rok nebo za tri... 😉

berus
19. lis 2008

půl roku, antikoncepci jsem brala asi 2 roky

spimy
12. lis 2009

Zatím se nepovedlo a "nechráníme se" osmý měsíc. Kamarádce se zadařilo po 3/4 roce snažení 🙂

zuzka.o
12. lis 2009

poprvé hned 1.měsíc, podruhé za 5měsíců (a to teda dvojnásobně) 🙂

janii
12. lis 2009

Ahojte snažilky, nám se Honzíček podařil taky okamžitě a asi měsíc zpátky jsme se začali snažit o druhé a zatím nic, tak uvidme. Držím palce všem!!

peta3
12. lis 2009

HA jsem brala asi 5 let, na konci srpna po svatbě jsem vysadila a začátkem listopadu otěhotněla. A teď mám krásnýho kluka 😵 , vím, že se to lehko říká, ale důležitý je být v klidu a nestresovat se.
Všem držím pěsti, ať to dopadne co nejdřív 😉

vejirka
12. lis 2009

Já jsem HA brala 5 let, vysadila a na první pokus otěhotněla 🙂 . Bohužel to bylo mimoděložní, takže to muselo jít pryč i s jedním vejcovodem a od té doby 3 roky nic 😢

mifka82
12. lis 2009

Ahoj! Sofinka se nám povedla na první pokus 🙂 Brala jsem 6 let HA, v březnu jsem dobrala poslední pilulku a nechala tělo "vyčisit".V červnu jsme jeli na dovolenou a chtěli si dovést suvenýr 🙂 .Ani jsme to nevěděli a jel už s námi z ČR. Přeji všem snažilkám ať se jim mimísci podaří co nejdřív 🙂 Hodně štěstí

andelka
12. lis 2009

Já jsem brala HA 6 let, pak jsem byla rok a půl "čistá" a ladila jsem cykly a formu 😅 , první snažící cyklus byl spíš zkušební (ovulce jsme se kvůli nemoci obloukem vyhli 😀 ) a v druhém to vyšlo (pěkně jsme se trefili). Bylo to překvapení jako blázen, takhle rychle jsme to nečekali. Ale zaplať pánbůh za to. 🙂
Známá se snaží 2 roky a nic, někomu to jde rychle a někdo si musí počkat, nic není na povel a podle plánu to jde málokdy. Jsou někdy věci mezi nebem a zemí ... někdo nechce a otěhotní ani neví jak a někdo moc chce a nejde to.

winii
12. lis 2009

Ahoj já jsem brala HA 6let pak jsme 3roky používala přerušovanou soulož a Gábinka se povedla na první pokus, byla jsem moc překvapená, počítala jsem tak s půl rokem

všem snažilkám přeju ať se brzy zadaří a najdou vytoužené // 😵

anaji
13. lis 2009

ahojky, u nás to vyšlo na 4. pokus. HA jem brala skoro 7 let, letos v lednu jsem vysadila a do května jsme se chránili jinak. mimísek se pak povedl zrovna na dovolený u moře. 🙂 teď mi to přijde jako krátká doba snažení, ale jinak musím přiznat, že všechny ty tři neúspěšný cykly jsem obrčela s pocitem, že určitě nikdy neotěhotním, blázen, no. 😅 🙂 moc děkuju osudu, že to vyšlo a čekáme miminko! 🙂
všem hodně štěstí a trpělivosti! 😉

markytkaaa
13. lis 2009

první napoprvé
podruhé napoprvé

😀