Jak dlouho vám trvalo, než jste počali mimčo?

allena
21. črc 2006

Ahoj maminky a čekající maminky,
ráda bych věděla, jak dlouho jste se snažili o početí dítěte, než se vám to konečně povedlo. Sama teprve začínám - snažíme se teprve první měsíc, ale ráda bych měla představu, i když samozřejmě vím, že je to hodně individuální. Taková malá statistika by možná zajímala více žen.

allena
autor
24. srp 2006

Další příspěvek do statistiky: moje sestra otěhotněla hned v prvním měsíci po vysazení HA. Trošičku závidím, ale hlavně jí to moc přeju a doufám, že se brzy zadaří i nám, aby si spolu prckové mohli hrát. 😉

markytka_
24. srp 2006

tak já už se můžu taky přidat: 2.měsíc! huráááá 😀 😀 😀

verejka
31. srp 2006

ahoj, já vysadila v prosinci a na přelomu února a března jsem otěhotněla. docela fofr, řekla bych...ani jsme to nečekali, takže jsme do plánovaného těhu spadli neplánovaně brzy... 😀

babyna
1. zář 2006

ahojky
holky tise zavidim.
ma smysl si delat test jeste pred ms ?

vilca
1. zář 2006

Ahoj holky, my jsme si na začátku prosince řekli, že se případnému otěhotnění nebudeme bránit. Vůbec jsem si nepočítala plodné dny ani nic podobného a někdy do poloviny prosince to prostě muselo vyjít. Vůbec jsem nepočítala s tím, že by se to mohlo podařit tak brzy 🙂 Za dva týdny máme termín porodu...

len
1. zář 2006

Babyno, sice ti test něco ukázat může, ale pravděpodobnost toho, že se ještě nic nepozná, je tak veliká, že tě může čekat velké zklamání 😒 Já si vždycky stanovím datum, dokdy to musí meškat, abych si šla koupit test, a do té doby jsem si to prostě zakázala 😀 A vyplatilo se, párkrát už jsem u toho data skoro byla, ale MS vždycky dorazila 😒 Možná by mi test před MS ukázal //, ale vajíčko se neudrželo, to by pro mě bylo daleko větší zklamání ☹

teddy
1. zář 2006

Ahoj holky, já se bohužel musím připojit do statistiky těch, kterým se to zatím nepodařilo. ☹ Antikoncepci už neberu 2 roky, první 3 měsíce jsme si dávali pozor, ale pak už ne, a zatím nic. Já jsem chtěla sice otěhotnět až po svatbě, ale samozřejmě bych byla šťastná, kdyby se nám to podařilo i dříve. Ale bohužel. No a za měsíc máme první výročí svatby. Jsem už dosti nervózní, ale pořád se utěšuji, že existují i jiné metody, kterými se dá početí pomoci. A vypadá to, že nás to nejspíš nemine, protože manžel byl na vyšetření a nedopadlo to úplně dobře. Šance se zmenšila na polovinu. Zatím to nechceme nijak hrotit, takže vydržíme ještě do příštího roku a pak se uvidí, jaké máme možnosti. Ale stále věřím, že si nás mimísek jednou najde. Nejspíš není ještě jeho čas. Ale z hlavy to dostat nedokážu, možná je to taky psychika, ale po takový době se ani není čemu divit. Doufám, že jsem vám tady nepokazila pozitivní téma. Tak se mějte a dobrou... 😉

leniik1
6. zář 2006

Povedlo se na třetí měsíc od zahájení nechráněného sexu a to zrovinka v měsíci kdy jsme měli jen 2 styky, to jsou věci. 😅

andy29
6. zář 2006

ahoj holky, ja vysadila antikoncepci nekdy v listopadu a pak jsme se chranili a davali si pozor. Pak jsme si jeden den v cervnu rekli, ze ted je stejne dobry cas na mimi jako jindy a prestali si davat pozor a povedlo se to hned v prvnim mesici.. 😉 Preji hodne stesti vsem snazilkam..

rebeka
6. zář 2006

U nas to bolo celkom rychle, od svadby sme sa prestali chranit. Pred mesiacom a pol som bola na vstupnej prehliadke u gynekologa, tak som mu povedala, ze sa snazime. A on ma len upokojil, aby som nebola nestastna, ked sa to hned nepodari. No a minuly tyzden som tam uz bola s bobulkou v brusku 🙂

rebeka
6. zář 2006

zabudla som dodat, ze sme otehotneli hned, ako sme sa prestali cielene snazit a povedali sme sa, ze mozno bude aj lepsie, ak s mimcom, este pockame 😅

mis
6. zář 2006

Ahoj všichni,tak Vám všem držím pěsti a těm kterým se to už povedlo gratuluji.Nám to na poprvé trvalo 3 a půl roku a povedlo se to až jsme mimčo prostě vzpustili z hlavy.Teď máme rok a půl starou Michalku a čekáme druhé mimi, to se nám povedlo během třech měsíců a to jsem dokonce ještě kojila,takže tahle antikoncepce nezabrala,jsme vážně šťastní. 😵

rebeka
6. zář 2006

mis: tak to ti gratulujem. 🙂 Vyzera to tak, ze mimca si vacsinou pockaju, kedy maminky prestanu ocakavat, aby mohli prist uplne od zaciatku ako krasne prekvapenie 😀

mis
6. zář 2006

Jojo,přesně tak.Moje rada zní: začněte šetřit na dovču a přestaňte myslet na mimi.

cumacek
6. zář 2006

Taky jsme chtěli mimčo, ale ne a ne přijít.Přestali jsme se snažit, vypustili to z hlavy a teď budeme chovat- takže to přišlo docela neplánovaně.Nemyslete na to a určitě to vyjde 🙂

rebeka
6. zář 2006

mis: my sme zacali planovat rekonstrukciu bytu 😉

cermonca
8. zář 2006

Tak nam se to nejak podarilo hned prvni ciklus po vysazeni,nastesti je vse v poradku a mrnous pekne roste.

luca83
11. zář 2006

Ahojky, my se snazime uz 4 mesice, beru i vitaminy - Calibrum Baby Plan a zatim nic. 😖 Ale mam podezreni, ze tento mesic je to nejaky jiny... Snad to vyjde. 😵

lussius
11. zář 2006

my se snažili 3 roky, bylo to někdy zoufalé, ale teď se ta doba zdá jako nic.. nejhorší je, že se neví kdy to dopadne a chtě nechtě se stresuje, pochubuje.. věřím na osud, takže to dopadne až přijde ten správný čas 🙂
držím palce, ať nemusíte čekat tak dlouho 😵

zuzule
12. zář 2006

Tak nám se to povedlo druhý měsíc po vysazení HA, moc jsem si to přála, ale zároveň jsem ani moc nedoufala, že se to "povede" tak brzo 🙂 a ono to vyšlo, takže den před svatbou jsem budoucímu tatínkovi řekla, že budem brzo tři 😀 Myslím, že to bylo perfektně načasované...

majka07
12. zář 2006

Holky tak nám to trvalo měsíc a kousek 😉 a asi celkem 7 pokusů 😉

mousa
14. zář 2006

Ahojky - my jsme se snažili osm měsíců a nakonec to vyšlo, ale je to ještě moc čerstvé, tak to nechci zakřiknout 🙂 !

renkad
14. zář 2006

Ahoj holky - po vysazení HS na 4 pokus. Nyní jsem velice krátce (7tt) a pořád se obávám, aby to bylo vše OK, ale proč by nebylo, že!!!! Držím palečky všem, kterým to zatím nevyšlo.

lussius
14. zář 2006

to vam gratuluju a moc preju, ze jste nemuseli dlouho cekat 🙂 jen at jde vsechno tak dal jako zacalo 😎

allena
autor
4. říj 2006

Ahoj holky, všem moc gratuluju ke zdárnému početí a přeji, aby vše dobře dopadlo a brzy jste se mohly radovat z miminek.
Trošku to tu ale vázne, tak prosím i ostatní, které jsou ve šťastném očekávání a nosí v bříšku svého potomka, aby přispěly do této statistiky a pochlubily se. 🙂

papaya
4. říj 2006

Dobrá, tak aby se neřeklo 😝 🙂 2 měsíce 😵

allena
autor
4. říj 2006

Papayo, gratuluju a díky za příspěvek. Jste s manželem šikulkové! 🙂

unkas
4. říj 2006

Ahoj všem,nám se zadařilo po 3 měsících.Odstěhovali jsme se z Prahy na venkov a šup hned po svatbě 😀

lamia
4. říj 2006

Ahoj, tak my jsme to snažení dost odflákli nebo spíš nestihli 😀 . Přítel odjížděl do zahraničí, já se učila na státnici a ani jeden z nás jsme ehm...neměli kondom.Takže nám to vyšlo po jednom nechráněném styku 😀 Ale stejně bychom se začali později snažit o mimi, tak si to užíváme a těšíme se!!

lucisa
4. říj 2006

Ahoj, holky,
první dceru jsme se s manželem snažili počít skoro rok, pak nás poslali na vyšetření před umělkem. Manžel spermie nic moc, já převrácené hodnoty hormonů, takže suma sumárum, asi nám to přirozenou cestou nevyjde. Trošku zklamání, ale velké povzbuzení, že po hormonech to bude hračka. Čekalo se na mou menstruaci, aby mi začali píchat hormonální injekce na lepší ovulaci. Týden zpoždění, dva, dr. mi doporučila těhotenský test a byl pozitivní, takže krev a těhotenství potvrzeno. Prý psychika.
Při plánování druhého dítěte jsme začali dřív, protože jsme si mysleli, že to bude zase tak rok trvat a chtěli jsme mít děti tak 3 roky od sebe.
No a druhý měsíc bez ochrany zabral... Druhá dcera se narodila 3 týdny před 2. narozeninami první dcery.
Žádná křeč, ono to nějak půjde, těšila jsem se i na "umělá" dvojčátka 😀
Možná do třetice to tak bude, pokud manžela přemluvím 🙂