Jak dlouho vám trvalo, než jste počali mimčo?

allena
21. črc 2006

Ahoj maminky a čekající maminky,
ráda bych věděla, jak dlouho jste se snažili o početí dítěte, než se vám to konečně povedlo. Sama teprve začínám - snažíme se teprve první měsíc, ale ráda bych měla představu, i když samozřejmě vím, že je to hodně individuální. Taková malá statistika by možná zajímala více žen.

bambulik
31. říj 2007

vysadila jsem antikoncepci v září 2006, na podzim jsem se dozvěděla že v únoru 2007 jdu na velkou operaci na ORL na Homolku, tudíž jsme se chránili kondomem, takže jsme si snažení ani neužily...
v únoru mě operovaly a pak se přestaly chránit...
trpěla jsem bolestí a špatně se hojila a mimčo bylo fakt to poslední na co jsem myslela, no a v dubnu jsem do toho vlítla, takže bych řekla že docela rychle...

andrissek
31. říj 2007

Já jsem taky otěhotněla hned. S manželem jsem se radila jestli budu brát antikoncepci.Nakonec že tomu necháme volnej pruběh,že když to příjde ted vadit nám to nebude(máme spousty známejch co mají problémy).Tak jsme si myslely tak do pul roku že to asi výjde,no a ono to vyšlo na poprvé 😅

bambulik
31. říj 2007

někdo má tu cestu ke štěstí kratší, někdo delší, ale věřím že tu cestu má každá z nás... 😀

prdecek
31. říj 2007

ahojky, tak nám se to povedlo po 7 měsících, ale bohužel jsme o mimčo přišli. Ale neztrácíme naději a na jaře se začneme snažit znova 🙂

barag
3. lis 2007

ahoj holky, první snažení trvalo po osm měsíců (vím, že se to povedlo jen díky tomu, že sem přestala stresovat - byla sem nešťastná z práce, pak následovala výpověď, stěhování a teprve pak sem otěhotněla, bohužel sem o mimi přišla.

druhé snažení trvá taky už asi osm měsíců - teda čtyři jsem to měla zakázané (podle mě zbytečně dlouho) a čtyři se teď snažíme, ale ty první tři měsíce sem asi neměla ovulaci, měla sem hrozně dlouhé cykly - psychika je teda bohužel mocná...ale teď už se to vyvede, protože jak psala prdeček, mám naději a sem v pohodě

laola
4. lis 2007

ahoj, nám se to povedlo po 2,5 letech. bohužel to nedopadlo... teď se snažíme půl roku.

januzza80
4. lis 2007

Ahojky,tak ja jsem u prvniho otehotnela po roce a pul.A u druheho jsem otehotnela za 4mesice.

tigr21
5. lis 2007

ahoj ,nám se povedlo přesně za rok 😉

petule24
5. lis 2007

ahoj, já jsem otěhotněla po osmi měsících 😉 .

zdenkap
5. lis 2007

Ahojky,
první mimi hned, jak jsem se rozhodli. Druhé mimi zkoušíme přes rok a nic. ☹ Beru nyní prášky Clomhexal, tak jsem zvědavá. 😖

komteska
5. lis 2007

nám se povedlo měsíc po vysazení prášků 😉

entik
5. lis 2007

My se snazili osm mesicu 🙂

evikk
6. lis 2007

My uz se snazime ctvrty mesic a zatim nic,kazdej to ma proste jinak 🙂 ,ale jednou to uz musi vyjit

vajli
8. lis 2007

Ahoj, u nás to trvalo 7 měsíců, a poslední měsíc jsem začala brát vitamíny Calibrum baby plan. Podruhé jsem brala Calibrum taky jeden měsíc a hned ten měsíc jsem otěhotněla, ale bohužel, miminko nebylo v pořádku, takže se brzy začneme snažit napotřetí a budeme doufat, že to dobře dopadne. Všem přeji hodně zdravíčka a pevné nervy a ať se brzy dočkají mimineček 😉

petul.a
8. lis 2007

Ahoj, tak nám se zadařilo po dvou letech (teda přesně 1 rok a 10 měsíců 😀). Teď jen doufáme, že vše bude O. K.

meggi10
8. lis 2007

ahojky, nám se zadařilo 4.měsíc snažení a byl to 1.měsíc kdy jsem zkoušela ovu testy a prstovou metodu!

ivanalysonkova
8. lis 2007

ahoj, my najíždíme na 3.měsíc, tak uvidíme jestli se to podaří.

pudlyna
8. lis 2007

Nazdar mi 10 let a podařilo se.

lili01
8. lis 2007

ahoj u prvního těhu to vyšlo 3.měsíc snažení po vysazení HA a druhé taky

betule007
8. lis 2007

Ahoj,já jsem otěhotněla hned po vysazení HA,vysadila jsem v půlce května a ještě týž měsíc jsem byla těhotná.Všem snažilkám držím palečky. 😉

1980mat
12. lis 2007

Nám se taky zadařilo hned, co jsme se přestali chránit. Nemůžeme tomu uvěřit, protože mám polycystické vaječníky a některé cykly jsem mývala anovulační. Proto naše těhu bereme trochu jako zázrak, ale to asi každý tady.

petruna
12. lis 2007

nejsem si jista, jestli uz jsem sem nahodou neprispivala... 😅
nam se to podarilo cca mesic po tom, co jsme se prestali chranit. 😵

gimulka
13. lis 2007

U nás to bylo třetí měsíc snažení, na to že nám dávali šanci jako když mravenec zašlápne slona, tak celkem rychlovka 😵

nikolkasvatkova
17. lis 2007

Holky já tedy těhu nejsem ale snažíme se půl roku a marně. A měřili jste si bazální teploty nebo něco takového?Já nevěřím tomu, že to jde pouze jen jeden den když je OVU.Asi jsem blbá, ale prostě tomu něvěřím.

xlucka
17. lis 2007

Nikolko, a kdy myslíš,že to jde.
Jde to pouze při ovulaci a ta je v měsíci nepočítaje vyjimky jen jedna a trva pouhých 12-16hodin, někdy o něco déle až 24hodin.
Takže to chce zachytit tento okamžik. A i přesto,že životnost spermií se udává až 4-5dní, tak není nikde psáno,že v tobě nezhynou hned ten den případně druhý den.Tak to většinou bývá.
Nevím proč bys tomu nevěřila??? Přece sis nemyslela,že si jednou za.... a hned bude mimi. Je to bohužel jen jeden den.
😒 😒 😒 😒

breberka
17. lis 2007

ahojky všem, nám se to povedlo hned po vysazení antikoncepce (brala jsem jí 8 let) 😉

selu
17. lis 2007

nikolko, mozna bys tomu mela zacit verit 😉 Nam se to povedlo hned druhy mesic po vysazeni HA a prave si myslim, ze ten prvni mesic jsem to spatne spocitala, taky jsem teda byla nemocna a s manzelem jsme spolu byli jen pred OVU a pak uz nic a taky nam to proto nevyslo...

kyri
17. lis 2007

xlucka: no, někdy to dopadne tak, že si jednou za... a hned je mimi 😎 😉 😀 😀

lucianas
19. lis 2007

Ahoj holky,
po vysazení HA se nám to podařilo po roce a pěti měsících. Ale spíš to bylo nesnažilkování. Vůbec jsme nepočítali vhodné a nevhodné dny. Až letos na jaře jsme začali plánovat a pak se zadařilo. I když těhu dobře nedopadlo. ☹ ☹ ☹ Takže se budeme snažit znovu.

vikvik
19. lis 2007

ahoj holky
nam 3x v podstate hned prvni-druhy cyklus. bohuzel prvni dva nedopadly
kamaradova pritelkyne otehotnela hned prvni mesic po vysazeni HA a hned dvojcata 🙂
nejlepsi kamaradka hned prvni mesic po HA...
za to jedni kamaradi uz se snazi asi 5let a bezuspesne a to jsou prej oba dva zdravi.