Jak dlouho vám trvalo počít dítě?

lionesska
11. bře 2008

Milé koníkářky 🙂

záměrně se obracím na vás, těhulky, a moc prosím, abyste trochu pohly se statistikou "za jak dlouho se vám podařilo počít vaše mimi".
Jedna slečna sem dala odkaz na moji anketku, ale někam na fórum o IVF, kde je hodně dlouhodobých snažilek a teď to z výsledků vypadá, že počít mimi trvá přes dva roky, což, pevně doufám, nebude tak zlé.

Prosím prosím, hlasujte, zcela anonymně a pomožte i ostatním dostat se do obrazu jak to skutečně je.

Odkaz: http://bibiscafe.blogspot.com/

Děkuji!

ivca82
3. dub 2008

Nám to trvalo 3 roky, ale nič sme nezanedbávali 😀

mikca
3. dub 2008

tak u nás první- tři měsíce po vysazení HA a druhé na první pokus 🙂

junovka
3. dub 2008

prve po 3 mesiacoch a druhe po 2 rokoch 😉

jaja25
3. dub 2008

Prvé aj druhé na prvý "šup". 😀 Myslím, že ked budeme chcieť, tak aj tretie bude tak rýchlo. (Alebo aj ked nebudeme plánovať.?.?)

lulu2407
3. dub 2008

My sme sa s manželom o to nesnažili, ale ani nebránili. No aj napriek tomu sa nam to podarilo až po 11mes. Zmenili sme prostredie a uz to slo 😀

lyzenka
3. dub 2008

rok a pol

miriamka
3. dub 2008

cca 7 mesiacov aktivneho snazenia

evaje
3. dub 2008

Hlásím třetí těhotenství a vždy na první pokus 😀 O snažení nemůže být řeč, i když to bylo vždy pěkné.

lubina
3. dub 2008

Hned ako sme sa rozhodli,na prvy raz. A aj druhy planovany pokus bol na prvy raz,ale tehotenstvo neskoncilo stastne ☹ ,tak sa teraz snazime uz 3 mesiac,drzte palce 🙂

vivien742
3. dub 2008

keď sme sa rozhodli pre prvé, tak od večera do rána 😀 , naozaj na prvý šup a druhé dva roky ☹

kalo
4. dub 2008

my se též nějak úmyslně nesnažili...ale otěhotněla jsem během prvního měsíce po vysazení antikoncepce... 🙂

emma2
4. dub 2008

Ahoj, moc mě povzbudila odpověď Luciji - 8 let, my právě končíme čtvrtý rok a podle doktorky bychom pátý rok mohli konečně zakončit těhotenstvím. Držte palce

binki
5. dub 2008

1 cyklus

maca793
5. dub 2008

na prvý raz a to som len zacítila trenírky 😀 😀 😀
a už som bola v tom 😵

dididi30
5. dub 2008

malicku do pol roka a chapceka hned 😀

lu777
5. dub 2008

jeden měsíc.. ovšem ve skutečnosti skoro tři roky po IVF, o dvě miminka jsme přišli.. pak šel manžel na operaci v zahraničí, tady mu doktoři řekli, že to nemá smysl a jen vyhodí plno peněz..že kdyby se zadařilo tak to trvá roky.. do měsíce jsem byla těhu 😵 😵 😵

rezetka
5. dub 2008

Hned druhý měsíc 😉

haluskacz
5. dub 2008

prvni jsme neresili, prislo tak po pul roce ne snazeni, ale zaroven ne braneni, druhy na prvni pokus a treti neplanovane 😀

zuzanockamt
5. dub 2008

vdaka za tuto temu ... konece aj nejake pozitivne spravy prichadzaju ... z tych vasich prispevkov to vyzera naozaj optimisticky ... dufam, ze aj mne sa podari co najrychlejsie, ked sa rozhodneme pre babätko 🙂

blovitc120
5. dub 2008

mozno keby nebola vo volnych temach, ale niekde v snazilkach, nedopadlo by to tak optimisticky, hm?

ila12
5. dub 2008

mám dětičky od sebe 11let,první se nám podařilo počít hned na poprvé 🙂 a druhé se podařilo po půl roce 😵

bombulka
5. dub 2008

ahojte, zaujimava tema, blovitc120, suhlasim s tebou. tu to vyzera, ze sa staci rozhodnut a je to, nechcem tu vnasat pesimizmus, ale je to tak. my sa snazime siedmy cyklus, zatial nic, zacalo mi to prave vtedy nejako haprovat, ptom som mala aj cystu, teda som nemala ovulaciu...ked to tak citam, mam pocit, ze som nekompletna, ze urcite mam nejaku poruchu a ze sa to snad nikdy nepodari... ☹ ☹ ☹

maca793
5. dub 2008

bombulka
neber si to tak
určite netreba myslieť hneĎ na to najhoršie. najlepšie bude, keď nebudeš na to všetko tak intenzívne myslieť a uvidíš, že sa to podarí. 😉

emma2
6. dub 2008

ahoj bombulka,
někdy pomůže změnit lékaře, hned jak se ti nebude něco zdát - my jsme takhle stratili docela dost času - první si mě vůbec nevšímal, druhý mi řekl, že je to beznadějné a posílal mě na operaci a až do třetice se mi vrací optimismus - beru jenom prášky - sice je to ještě na dlouho - ale pomalinku jdou vidět výsledky, úplně super - Držím ti palce

josefa
6. dub 2008

hned druhý měsíc po vysazení HA 😉

arabela36
6. dub 2008

nam sa podarilo hned na prvy sup. ani sa nam to verit nechcelo ;)

tara2
6. dub 2008

u nas sa podarilo na treti mesiac

smardik
6. dub 2008

první měsíc po vysazení HA, ale žádné velké snažení nebylo 🙂

debra
6. dub 2008

presne tak ako arabela...na prvy šup a tiež som tomu nemohla uveriť,že tak rýchlo... 🙂

bora8
6. dub 2008

no pri prvom dieťati do trvalo 5 mesiacov, teraz to bolo asi na prvý krát, lebo som len tak večer prehodila manželovi do placu, že mi začala ovulácia a tomu 😵 doslova zasvietili oči 😀 , tak nám to vyšlo....
ale bolo to troška zložitejšie pred tým sme rok nemohli lebo som bola na operácii a v podstate sa to potom podarilo.... a to nerátam že pred tou operáciou sme to skúšali skoro 8 mesiacov a nič....