Jak dlouho vám trvalo počít dítě?

lionesska
11. bře 2008

Milé koníkářky 🙂

záměrně se obracím na vás, těhulky, a moc prosím, abyste trochu pohly se statistikou "za jak dlouho se vám podařilo počít vaše mimi".
Jedna slečna sem dala odkaz na moji anketku, ale někam na fórum o IVF, kde je hodně dlouhodobých snažilek a teď to z výsledků vypadá, že počít mimi trvá přes dva roky, což, pevně doufám, nebude tak zlé.

Prosím prosím, hlasujte, zcela anonymně a pomožte i ostatním dostat se do obrazu jak to skutečně je.

Odkaz: http://bibiscafe.blogspot.com/

Děkuji!

claudinka
14. bře 2008

hned prvy tyzden po vysadeni antikoncepcie 😀

lenerka
14. bře 2008

ahoj

my jsme se rozhodli,že do toho půjdeme před svadbou stejnak se nám to určitě na poprvé nepovede 🙂 a ono se povedlo!!!
na svatbě už jsem nepila,a moc neblbla byla jsem skoro ve 3měs.
prostě se nám zadařilo a nelitujeme toho
Kačce už je skoro 15měs.jsem zvědavá za jak dlouhou dobu se nám povede druhé mímo 😉 snad to bude taky v pohodě

mihanka
14. bře 2008

10 mesiacov 🙂

sakura77
14. bře 2008

skoro 2 roky ☹ ale podarilo sa 🙂

a asi aby sme zacali pracovat na druhom,aby sme to do dochodku stihli 😀

silvik
14. bře 2008

První 2 měsíce a druhé hned další měsíc, co jsme se pro něj rozhodli... hlavně to druhé, to bylo tak rychlé, až se to manžílkovi nelíbilo 😅 Prý si to dělání děťátka ani neužil 😀 😀

maso
14. bře 2008

Caute baby, som sa vam sem vlamala do temy, chcem sa nieco spytat, na teste sa mi o pat hodin, po tom, ako som si ho urobila, urobila druha ciarka, vzdy si nechavam test dlhsie a este sa to nestalo ... myslite, ze to moze znamenat pozitivny vylsledok?
Dakujem .... 🙂

maso
14. bře 2008

A nam sa pri predoslom tehotenstve podarilo na prvykrat, len sme to nedobojovali do konca a teraz, keby to vyslo, tak na druhy ...

silvik
14. bře 2008

Maso, a kdy sis ten test dělala... už ti vynechaly menzes? Já bych se spíše řídila tím, co je napsáno v návodu na použití testu, tam je určitě uvedeno, v jakém časovém intervalu by se ta druhá čárka měla objevit .. nevím, s tímto nemám zkušenosti, mě se objevila hned (testy jsem si dělala tak pátý den ode dne, kdy mi nepřišly měsíčky)

maso
14. bře 2008

meska mi asi druhy den ... idem asi do kosa vyhrabat navod 😉

silvik
14. bře 2008

Fakt nevím, po pěti hodinách už na to můžou působit i jiné faktory - třeba teplota, vlhkost nebo tak... ale třeba taky néééé a můžeš být v tom!! Pak ode mě příjmi gratulaci!!! 🙂

maso
14. bře 2008

Bojim sa tesit a nakoniec to nebude pravda 😕 uvidime zajtra. Dakujem ti.

silvik
14. bře 2008

Budu držet palečky, aby ti to vyšlo.. zkus si zítra udělat další testík.... třeba se ti už druhá čárečka objeví hned!! 😉 😀

maso
14. bře 2008

🙂 oki

mumu_1
14. bře 2008

Teda ja jsem taky snazilka, ale myslim ze ani po 5 hodinach ve vzduchu HCG nelita... takze teplota, vlhkost nebo tak si muzou pusobit jak chteji, ale druhou carku tam proste nevykouzli. Spis bych to tipovala, ze hladina HCG bude asi hooodne nizka, takze testik bych po par dnech zopakovala, jestli MS nedorazi 🙂 Jinak moc drzim vsechny palce co mam 😉

maso
14. bře 2008

dakujeeeeeeeeeeem 😀
aj ja tebe mumu

silvik
14. bře 2008

Mumu, asi máš pravdu, já těm chemickým procesům, co se tam na těch testících dějí moc nerozumím... jen je mi divné, že to trvá tak dlouho, než se tam ta čárečka objeví.... ale asi to možné je..... 😅
Já měla to štěstí, že jsem si udělala vždy jen jeden test, byly tam čárky hned během toho časového limitu, který je uvedený v testu, takže jsem nic podobného neřešila... 🙂

stastna
14. bře 2008

nám drobček trval asi pol roka....

tessa
14. bře 2008

nam to trvalo par dni... 😕

mumu_1
14. bře 2008

Maso... neni zac, v kazdem pripade moc preju, aby ti to vyslo. Kdyztak zkus jiny testik, ne vsechny jsou stejne citlive. A jsou tady na MK holky, kterym se druha carka taky objevila treba po 2 hodinach a tehu byly 😉 Takze bych to nevzdavala

neeve
14. bře 2008

na druhý pokus 🙂 odhlasováno 😉

zuzitka
14. bře 2008

my sme snazilkovali 4 mesiace

pipi1211
14. bře 2008

do 3 mesiacov po vysadeni HAK ale neplanovane 😅 😅 😀 😀 😀

toni78
17. bře 2008

Ahoj,taky se přidávám-první dítě napoprvé,ted nám to trvalo 9měsíců 😉

crazy
17. bře 2008

no my sme teda vôbec neplánovali, proste sme raz nedali pozor...a bum, bolo to. a to som si myslela aké je to ťažké 😎

sluninka
17. bře 2008

nám to trvalo 4 měsíce po vysazení HA,ale bohužel se mimi neudrželo

pass
18. bře 2008

maly prisiel trosku neplanovane, druhe babenko sa podarilo za 3 mesiace 😵

danuska24
18. bře 2008

nam sa podarilo po roku a pol

glia
18. bře 2008

prvy synator po 4 mesiacoch a druhe mimi po dvoch rokoch snazilkovania... 😎 ale stalo to za to...

jankax
19. bře 2008

Nam dva mesice......

marse
19. bře 2008

prva dcerka hned na prvy sup, a druha dcerka za 4 mesiace 🙂