Jak dlouho vám trvalo počít dítě?

lionesska
11. bře 2008

Milé koníkářky 🙂

záměrně se obracím na vás, těhulky, a moc prosím, abyste trochu pohly se statistikou "za jak dlouho se vám podařilo počít vaše mimi".
Jedna slečna sem dala odkaz na moji anketku, ale někam na fórum o IVF, kde je hodně dlouhodobých snažilek a teď to z výsledků vypadá, že počít mimi trvá přes dva roky, což, pevně doufám, nebude tak zlé.

Prosím prosím, hlasujte, zcela anonymně a pomožte i ostatním dostat se do obrazu jak to skutečně je.

Odkaz: http://bibiscafe.blogspot.com/

Děkuji!

uhlikova09
21. bře 2008

Nam sa to podarilo po 3 mesiacoch,pred tym som nebrala antikoncepciu ale mala som tazke zapaly vajecnikov 😒

labut
21. bře 2008

nám 8 měsíců.

zanettka
21. bře 2008

My obe detičky na prvý šup 😅

mory
21. bře 2008

prvy krat to bolo neplanovane ale o druhe mimi sme sa snazili 4 mesiace 😉

lu82
21. bře 2008

Přidávám se taky. Po vysazení HA po 8 letech se nám zadařílo 4. měsíc 🙂

dominica
21. bře 2008

no neviem, či sa to dá nazvať, že po pol roku, lebo manžel bol v zahraničí a po 2x keď prišiel domov na 2 týždne sa nám nepodarilo aj napriek snaženiu a potom sa vrátil nastálo a buď v den návratu, alebo deň po som otehotnela, ale to už som neplánovala nič, proste v ten deň som bola taká šťastná, že ma to nenapadlo robiť za tým učelom 😀 😀 😀 a prišlo to samé.

sosi
21. bře 2008

nám 2 měsíce 🙂

nikka.vo
21. bře 2008

Hned první ovulace a bylo vymalováno 😀 😀 😀 😵

mtsl
21. bře 2008

7 mesiacov

slizzkundy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
slizzkundy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rybecka
21. bře 2008

my na prvy krat 🙂
jeden krasny vecer sme si povedali ze chceme a bolo to 🙂

liliandax
21. bře 2008

u nas rovnako ako rybecka 😉

abetka
21. bře 2008

obidve deti na prvy krat.Ani som moc druhe tak rychlo necakala, ale som rada,ze to tak prislo a sme si to uzili.Ja by som aj tretie , ale manzel sa nejako kruti 😵

weroni
21. bře 2008

no my sme si po svadbe davali take dva mesiace pozor (prezervativ) kvoli manzelovym zdravotnym problemom a poctivo snazilkovat sme planovali na Vianoce (vtedy sme chceli stihnut svadobnu cestu). No po tych dvoch mesiacoch intenzivneho davania si pozor sme na to uz akosi kaslali - nejak sme to prestali riesit tu ochranu a prave vtedy sa nam malicke podarilo 😵 takze nas predbehlo cca o tri mesiace 😀

monca301
21. bře 2008

ajmy nastastie hned na prvy krat 😉

martinaema
21. bře 2008

6 mes. - ale prvé 3 sme to ešte nebrali až tak vážne, ani som tak poctivo nesledovala ovuláciu

biba12
22. bře 2008

Hned na prvykrat, co sme sa zacali snazit. Zacali sme v decembri a v januari som bola tehu.

schnek
22. bře 2008

hned v prvním cyklu po vysazení HA mi vyšel pozitvní test, pak jsem začala mít nějaké problémy, začala jsem krvácet a hned v dalším cyklu mi znovu vyšly pozitivní testy a z toho už máme Ondru 🙂

jjitulina
22. bře 2008

Baruška 2 měsíce,Vojtíšek 11 měsíců

lionesska
autor
31. bře 2008

Holky,

tak děkuji za vaše hlasy v anketce.
Výsledky jsou k vidění na http://bibiscafe.blogspot.com/2008/03/vsledky-a...

Je super, že vás hlasovalo tolik a dostali jsme trochu jinou než lékařskou statistiku.

Hezký den vám i prckům, L.

kardia
31. bře 2008

Nám sa obe podarili na prvýkrát. Počítala som ovuláciu + - 2 dni. Radka po vysadení HA a Boris, keď mala Radka 5 mesiacov, povedala som, že nechcem ďalšiu menštruáciu (lekári tvrdili, že sa po pôrode zlepší a nebude bolestivá 😠 ), no nič to nebolo platné, tak sme od pôvodného plánu počkať, kým bude mať aspoň 6 mesiacov upustili. 😀

ella1
31. bře 2008

ja myslím ,že na prvý šup ako sme skúsili ísť,, na ostro" 😀
ale HA som nebrala cca 3 mes.
ale to som bola oveľa mladšia,tak to asi tiež niečo zohrá. 😉

anatanka
31. bře 2008

Cca po deviti mesicich, ale stejne me to zaskocilo 😉

lenlut
31. bře 2008

První(neplánovaně) okamžitě po vysazení antikoncepce a druhá-antiko jsme vysadila v říjnu 2003,ale snažit jsme se začali až září 2004 a těhu se podařilo v únoru 2006.

leninn
31. bře 2008

Lionesska: díky za zpracování ankety, výsledky byly opravdu docela zajímavé. také jsem nečekala tak vysoké číslo na početí ihned, ale jak píšeš Ty, je to potěšující, já jsem zrovna tedy ta, která počala hned, byla jsem ráda, protože jsem si myslela, že je to dnes celkem problém....

iwulik
31. bře 2008

první neplánované během měsíce,druhé planované taky během měsíce.Ani jsem nečekala,že to bude taková rychlost,zaskočený byl hlavně manžel 😀

ifrimka
31. bře 2008

nam tiez za mesiac

pavluskak
2. dub 2008

Také se přidám, i když koukám, anketa už je ukončena...
Tak když jsme si řekli, že bychom si mohli pořídit miminko, tak jsme s největší pravděpodobností měli už zaděláno... 😀 a u druhého jsme si v říjnu řekli, že už bychom si pomalu mohli pořídit druhé mimi a že tomu necháme od vánoc volný průběh, ale jelikož se manžel vracel z kursu domů jen na víkend, tak se to nějak "nepodařilo" a na začátku listopadu mi těhu test ukázal dvě čárky.... Takže jsem šťastná, že se nám přes všechny prognózy bývalého gynekologa a rehabilitačních sester zadařilo hned 🙂

monas
3. dub 2008

Nám se zadařilo 14 dní po vysazení HA 🙂