Jak dlouho vám vydržely baterky v monitoru Nanny?

valentinuska
22. led 2011

Po jak dlouhé době jst,e měnili baterky v monitoru dechu Nanny? Dnes mi zahvízdal, vůbec nevím, čím to mohlo být - nepřišlo mi že by to byl nějaký výpadek dechu, protože když jsme přišli, tak bylo všechno OK. Napadlo mě, že dochází baterky a neukázalo se to při zapnutí ...
Používáme ho nonstop už půl roku, zapínám ho i přes den.
Nevím, jestli vyměnit nebo počkat až to samo zasignalizuje slabé baterky. Nerada bych měla další planý poplach.
Předem děkuji za reakce.

lukza
22. led 2011

Ahojky já ještě neměnila a to používám už skoro rok a co vím od vrstevníku tak taky baterky ještě neměnily a za ten rok se nám stalo že 3xfalešně houkal a nevím proč ,ale říkám si radči 100x falešně než vubec.takže se muže stát že baterky vyměníš ale stejnak ti ještě falešně zahouká.

kach82
22. led 2011

Ahoj 🙂 taky jsme ještě baterky neměnili. Falešný poplach jsme už taky párkrát zažili, většinou když se malá zkutálela, prostě když byla mimo tu desku.

bunicka
22. led 2011

Ahoj,může to být baterkama,my měnili 😉 A pokud zapínáš i přes den.... zkus ještě kouknout na konektor,jestli není povytažený a pokud nemáte pod deskou Nanny pevnou plochu,ale jen rošt,tak to taky může být tím 😉

My mívali poplach každou noc,ale to už měla Kačka rok a vždy si v noci šla ustlat až do noh posýlky,tak jsme ho pak odpojili.Byly to děsný nervy 😝

agnessa
22. led 2011

my jsme během používání (cca rok) měnili asi 3x (ty první - originál vydržely něco přes půl roku, pak jsme dali nabíjecí a ty už mají menší výdrž)... několikrát během týdne nám to tehdy falešně pískalo, signalizace slabé baterky neukázala... jak jsme vyměnili, byl zas klid a fungoval spolehlivě 🙂
z jednoho falešného poplachu bych si nic nedělala, spíš kdyby se to opakovalo častěji

mn.
1. únor 2011

Monitor jsme měli v postýlce do 10. měsíce. Neměnili jsme je ani jednou.

mates22
5. únor 2011

my máme 11. měsíc, jednou jsem měnila na cca osmi měsících. Baterkama to být může a nebo když povyleze ten konektorek, tak to taky zapíská.... Takže bych to překontrolovala a vyměnila baterky.

crca
5. únor 2011

Já je měla do jejich 15 měsíců,pak už to houkalo hodně,prtože se mleli a měla jsem je tam celou dobu od prvního použití 😅 Falešných poplachů jsem měla nespočet-jen teda falešných díky bohu 🙂 Ale může to být jak tu píši holky tím konektorem,nebo podložkou 😉

coxa
7. únor 2011

Zatím pořád máme jedny a ty samé - 10. měsíc a falešný poplach byl jen jednou. 😉

xkacatkox
7. únor 2011

nám vydrželi 15mm, falešný poplach jen když nám skouzla chůvička na jiné místo než ležel, třeba k nohám, ale to byla tak 3 za celé používání, jinak jsou stále funkční, jen já už nepoužívám nanny, ale jde zapnout a OK

j.kriv
8. únor 2011

My používali 12měsíců, teď sestra 6týdnů a baterky pořád ok, falešný poplach nebyl nikdy 😉

denisa31
8. únor 2011

nám to taky ze začátku dělaly baterky, protože ty origo co tam byly už se asi válely dlouho na skladě a vybití to neukázalo , tak jsem je pak preventivně měnila cca po čtvrt roce a a byl klid

ferinka
8. únor 2011

My měli monitor přes rok a neměnili jsme vůbec,planý jsme měli cca 3x,ale to už se Máťa stěhoval po postýlce,bylo to až ke konci 😉

miri9
8. únor 2011

my měli plané poplachy způsobené baterkama. měnili jsme pokud vím asi dvakrát...ale vždycky byl ten poplach třeba dva až třikrát krátce za sebou, tak mi to pak secvaklo, vyměnila jsem baterky a byl klid

f.miracle
10. únor 2011

My jsme měli původní asi rok a půl; alarm se spouštěl když už byl syn větší a když spinkal, tak "cestoval" po postýlce a někdy se prostě dostal mimo podložku a ta se tím pádem spustila...