Jak dostat dítě do kočárku (1 rok)?

sicilka1
14. dub 2018

Ahojky. Potřebuji radu. Dcera vždy kočárek milovala, ale od té doby co chodí (14mesicu) ji tam nemůžu ani za boha dostat. Jen ho vidí, už má záchvat, kroutí se, řve, snaží se z nej dostat. Takže ani nevyjedu z domu. Už jsem to vzdala. Chodím s ni jen na hřiště kam dojde pěšky.. Normálně bych to až tolik neřešila, ale čekám teď miminko a nedokážu si představit, ze povezu mimco s za druhou budu litat, protože malá je čert a lítá si kam se ji zachce... Existuje nějaká možnost, ze ji ještě někdy do kočárku dostanu? Muže to být jen období? Upozorňuji, ze zabavit ji jídlem, hračkami nefunguje... děkuji za všechny rady...

dora13
14. dub 2018

Jestli chodi chvili, tak to muze byt takovy to, ze je plna novych zazitku — az si na to trochu zvykne, tak je moznost, ze se do kocarku jeste rada vrati. Ale bez zaruky, znam i deti, co uz kocar pak nikdy nechtely🤷‍♀️
Jinak co se kombinace s miminkem tyce, tak muzes zkusit poridit skate na kocarek, to by ji nemuseli vadit tak jako sezeni🙂 No a pripadne miminko do satku, at se ti lip beha za tou starsi😅

luckylee
14. dub 2018

Mimco do satku a vyresene.

Mi prcek v kocaru nebyl bekdy od 10m kdy zacal lezt.Nechal se nosit.Pozdeji po roce kdyz uz stal a obchazel nabytek jsme poridili trikolku s vodici tyci,to nam trochu pomohlo.Chodi od 16,5m a od te doby zasadne po svych nebo na rukach.

pabka
14. dub 2018

@sicilka1 moje odpověď je “nedostanete” 😂😂
Naše první dcera kočárek milovala, nechala se vozit bůh ví do kolika let, druhá v něm být nechce ani za nic... nepomohlo nic. Už jsou ji dva, jezdí na motorce jinak smůla. Max. se nechá nosit na rukou.

swetlusska
14. dub 2018

Asi čekat, že to přejde nebo fakt nějaký jezdítko, co jí bude bavit. Taky chodíme spíš jen na hřiště, mě to nevadí, dlouhé procházky nemám ráda a na písku si vyhraje dítě nejvíc a mám klid 😉

dancamich
14. dub 2018

Prestala jsem tam dceru cpat a kdyz nahodou jedeme do centra, tak mi ho sama doveze a seda si do nej 😀

katkatris
14. dub 2018

@sicilka1 Tak pokud má takové záchvaty, tak bych kočárek nějakou dobu asi neřešila a obešla se bez něj a co třeba nějaké odrážedlo nebo něco? To by mohla dojet i dál. A postupně jí vysvětlovat co může a co ne, že nesmí lítat. Myslím že když jí ho přestaneš nutit, tak se do něj třeba bude chtít vrátit. 🙂

nekiaxy
14. dub 2018

My chodime daleko, napred necham syna unavit a pak si rad do kocarku vleze..bude mu 20 mesicu, chodi od roka, obdobi, kdy kocar nechtel, mel taky. Pomahalo napred nechat vybehat, zkousela jsi? Nebo dat do kocarku neco, o co hodne stal, pak se nechal usadit a klidne i usnul🙂

jbzirafa
14. dub 2018

@sicilka1 asi ji tam moc nedostanete, naučila se chodit a je potřeba okolní svět objevovat.to je normální. Moje děti jsem také cpala do kočárku násilím v te době. Jestli vám to nevadí a nechvatate nikam tak chodte tam kam dojde, nechte ji probíhat a zastavovat se (u nás to je každý kanál, auto )třeba se uspokojí, unaví a pak bude poddajnejsi (syn je zvyklý v kočárku spat, doma se to nedaří, takže ve 20 měsících tam chodi spát, jinak jde pesky, pokud nechvatam se starším do školky )a Budte ráda že chce chodit. Za chvíli se rozchodi a bude bez kočárku , uvolní ho pro miminko.

konidana
16. dub 2018

Odrážedlo (motorku) nebo šátek - buď na mimčo, ale v něm víc nosila dvlouleťačku a mimino v kočáru:D Tak jsem to řešila já. Dcera od 15. měsíců kočár odmítala a to znamenalo, že přes den nespala - usínala mi jen v kočáru venku za chůze. Proto pak ten šátek:D

bayt
16. dub 2018

@sicilka1 A když bys ji nechala chodit, dokud ji fakt nebudou bolet nožičky, neposadí se ještě ráda?

sicilka1
autor
17. dub 2018

@bayt Ani tak ne, zkoušela jsem, jenže když už chodit nechce, chce ode mě tahat, když zvedá ruce, ze už chce nést, dam ji do kočárku, jenže za vteřinu si v něm stoupá řve a natahuje se na mě.. takže ji vezmu na ruce a v druhé ruce tahnu kočár :(( bojím se aby nespadla z toho kočárku..:((

sicilka1
autor
17. dub 2018

Děkuji moc za rady, asi s tím už nic neudělám..:( Miminko holt půjde do satku, když budeme muset nutné někam něco vyridit.. jinak holt max na hřiště před domem, nebo na zahradu s oběma dětmi...