Jak humánne vyhubit krysy?

eliotka
3. zář 2009

Máme v chatě ve stěnách a ve stropu krysy, které požíraj trámy. A taky máme pročůraný strop, museli jsme dělat nový, tak jsme se rozhodli s e jich zbavit razantně.
Manžel navrhuje dát jim jed, Kumatox. jenže mně se do toho moc nechce, mám ráda zvířata a bojím se, aby neumírala bolestivě.

Nevíte, jak kumatox působí, umřou hned, nebudou se trápit? ☹ Je mi z toho hrozně.

teodorka
3. zář 2009

joj ja presne teraz v inej teme rozoberam zvierata ako mi je ich luto ale krysy .....krysy by som nelutovala ....tie z fuse nemusim takze by mi bolo jedno ako umru len nech umru 😎 😝

grettka
3. zář 2009

eliotka, najdi si na nete, ake mrcha choroby tieto zvieratka prenasaju.... mne to vyliezlo cez zachod do bytu.. myslela som, ze zosaliem.. toto ti neprajem zazit, a aj ked som tiez milovnik zvieratiek, tak pri tomto druhu to nejde inak, len sa odosobnit a zlikvidovat. Ako tento jedposobi neviem, k nam to prisli deratizeri likvidovat s pistolou. Najlepsie by bolo sa s nejakym deratizerom poradit ako na to.

jabber
3. zář 2009

Kumatox způsobuje vnitřní krvácení a jed musí brát několik dní, takže myslím, že trápit se budou 😖

beruska2x
3. zář 2009

pozvala bych deratizacni firmu, ti vedi jak na to nehlede na to ze to zvire kdyz je mu zle zaleze nekam a tam umira- me je teda sumafuk jak bolestive a jak dlouho, krysa neni zvire ale parazit - ale vem si jak to pak musi smrdet kdytz to tam hnije 🙄 😝

petot
4. zář 2009

Veru. Existuju aj rychlejsie metody, ale neviem, ci sa este pouzivaju. Naprklad sa do priestorov umiestni plechovica z ktorej vyfuci kyanid, ten ich zabije velmi rychlo.

Ak nemas guraz ich pobit sama, tak si na to zavolaj firmu a nepytaj sa ich, ako to urobia 😉 Krysy musia prec, to je iste. Krysy prenasali aj mor.

bereninka
5. zář 2009

Holky, my máme v chatě plchy a ty jsou chráněné. Nevím teda, jak se jich zbavit! Zkoušeli jsme podle netu dát sklenici s marmeládou, že se tam chytí a pak je odvezeme, ale nechytily se.
Blbý je, že nám pročůraly strop a museli jsme dělat nový. Jsou totiž na půdičce, kam není přístup, chodí tam jen malými dírami. Ani ty díry nemůžeme zacpat, protože vždy některý zůstává uvnitř.

nikke11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
thejara
Odpověď byla odstraněná
Zobraz