Jak je to s sKartou? Mám účet u ČS, tak ji mít nemusím?

nerreidda
15. bře 2013

Holky,prosím vás,jak je to s tou stupidní Skartou? Já to byla podepsat 4.9.2012 a dodnes mi nic nepřišlo.Mám účet u ČS,tak ji mít nemusím???Díky za info

lucyvivien
15. bře 2013

Aj ked máš učet u čs, kartu musíš mat :( Mali s tím problém, tak ktovie kedy ju kto dostane . Čím neskor, tím lepšie 🙂

pejtho
15. bře 2013

Mě zatím o S-kartě nic nepřišlo. Máš právo jí odmítnout a nic se nestane.
Někde vyhrožují, že pokud odmítneš, tak nebudeš dostávat peníze, ale maminky okolo mě kartu odmítli, s tím že chtějí peníze i nadále zasílat standardně jako doteď a na úřadě jim řekli, že v pohodě, že na to mají právo. Nesmíte ovšem kartu převzít. Pak už jí používat musíte.

betysek
15. bře 2013

Já jsem S-kartu převzala s tím, že peníze chci posílat na účet. Bylo mi řečeno, že ji nemusím ani aktivovat. Kartu mám založenou doma a rodičák mi chodí na účet. Bylo mi řečeno, že převzít ji musím, prtože nepřevzetí může být důvodem k odebrání dávky. Používat ji už nemusím....Když tak bych zkusila zavolat na kontaktní místo, jak to je, proč jsi ji ndostala. Já jsem dostala dopis, že si jí mám jít vyzvednout na kontaktní místo v rozmezí myslím týdne. Ale myslím,že posílají obyčejné dopisy, tak že jsi ho nemusela dostat, jestli se někde zatoulal...Ale určitě mi dopis přišel asi za měsíc po podání žádosti...

eva0312
15. bře 2013

Já mám účet, ale i přesto jsem musela S-kartu podepsat, ale zatím mi ještě nic nepřišlo a nikdo mě nekontaktoval. Byla jsem tam v září. Rodičák mi zatím chodí v pohodě i když pokaždé v jiném termínu.

krmv
15. bře 2013

Nastupuji na materskou a vyrizuji to v praci,jako statni zamestnanec. To taky nekam musim jeste a pro kartu?

martan_i
20. bře 2013

Odmítla jsem v listopadu skartu přijmout,měli na to dokonce speciální formulář.Rodicak chodi dál na účet 🙂