Jak je to u vás doma s televizí?

esssi
22. lis 2009

U nás běží opravdu hodně, většinou pohádky, jak je to u vás?

esssi
autor
23. lis 2009

Apon máme jednu telku v obýváku, ale jedna moje velmi dobrá kamarádka má doma jednu v obýváku, jednu v ložnici a jednu v kuchyni 😀

esssi
autor
23. lis 2009

Btw co se dá dělat doma, když tam není televize? 😀 (pokus o fffftip🙂)

anta
23. lis 2009

Jé u nás zatím letí reklamy, hm taky je umím nazpaměť, na pohádky Honzík kouká zřídka, kouká chviličku a pak si jde hrát 😀 😀

marika80
23. lis 2009

Ja pustam malej TV rano, ked sa zobudi (po 5 minutovom spolocnom case v posteli), bezi jej tak 2 hodky. Ja si zatial posurfujem na nete a lenosim. A potom ju pustam az na vecer, tam mam ja polhodinu serial a malej obcas dovolim simpsonovcov ( to sedim pri nej, a ked je tam nejaka bitka tak odlakam pozornost.) jej sa tam paci Lisa. A potom ju zapinam uz len na 1 hodinu 2x v pracovnom tyzdni. Lebo tam aj tak nic neni.

aponchie
23. lis 2009

essi mati ma tv v loznici v obyvaku v decaku dalsi vyrazenou ba funkcni misto kvetinace v obyvaku kdesi pohozenou ..hehe dobre co?jede to tam nonstop 😀 hruuuza ja nesnesu ani jeden elektropristroj v loznici si neumim predstavit tam mit vubec lampicku sakris 😀

mobina
23. lis 2009

Tak u nás dopoledne tak hodinku krteček nebo pingu abych se zkulturnila a pak občas odpoledne taky tak hodinku, když se nudí a není s ním kloudná řeč. JInak televizi nezapínám. Večer pak zkoukne s náma "chůvu" a jde na kutě. Televizi máme jednu velkou a jednu malou na patře na spaní, u který tuhneme. Já tedy spolehlivě 😀
Přes den dávám přednost cd s písničkama nebo rádiu.
Jinak mám odstrašující příklad taky u neteře. U bráchy totiž jede televize non stop. Teď jsem tam byla 4 dny a už mi z toho slušně hrabalo 😒

kaleilah
23. lis 2009

U nás jede taky skoro pořád, ale mívám rána kdy jí prostě nezapnu a pouštim až večer na zprávy a na večerní program, když mám klid a děti spí. A zjistila jsem že to je v závislosti na MM. když je doma, telka se nepustí, máme si co říkat spolu, ale když jsem jen s dětma, tak jsem ráda že slyšim i pořádný mluvený slovo 😀

leniciatko
23. lis 2009

ked som doma sama bez detí,nepozerám nič. ale keď prídu,zapnú si dvd- bob stavitel, pat a mat. o 18.00 si zasa mi zapneme čo chceme a hotovo.

esssi
autor
24. lis 2009

Jo když tu nikdo není, taky nic nepouštím, jsem ráda, že je chviličku tichooooooo 😎

pepibubu
24. lis 2009

TV a malý - v sobotu ráno Sezame otevři se (nebo jak se to jmenuje?), jinak takřka nic. Na videu občas Jen počkej zajíci (sám si tu kazetu přinese, protože má hezky barevný obal,).

MY: Neděle - S Italem v kuchyni, Vraždy v Oxfordu
Čtvrtek - slečna Marplová
JInak nás musí něco zaujmout v programu.

vendeta
24. lis 2009

Mě překvapuje kolik lidí ma doma stále puštěnou televizi....

My máme doma jednu, dostali sjme ji darem ke svatbě🙂
Dcerce pustim rano kouzelnou skolku když se jdu umýt a udělat snídani, a jinak nehraje televize vůbec. Občas nakou pohadku, krteček, když chci poklidit.
Večer občas zprávy a jinak neeeeeeee.

S manželem jsme se dohodli že na serialy čučet nebudem. Ordinace apod to je opravdu jen tupé hodinové koukání na televizi. Když malá usne dříve tak si uděláme s manželem pěkný večer bez tv, a když je mala večer dlouho vzhůru tak si sní hrajem. manžel je přes den v práci tak se chce dcerce věnovat tak ji hraje dřevěné divadlo, čteme pohádky.

Holky a co dělate když vám děti čučej celej den na tv????
nechodíte ven??

famfrla
24. lis 2009

pustena TV cely den ako kulisa moze sposobit vazne problemy pri sustredeni sa deti na jednu cinnost.... to sa vsak prejavi az neskor-v skole, v skolke....

alterna
24. lis 2009

je to smutny, kolik deti kouka behem na tv, i jako kulisa to určitě není dobry

a už nemluvim to večerním celorodinným koukanim na tv

rodina by se mela vecer cela sejit u večeře, stolu....a povidat si co prožili atd a ne zirat na tv

petruna
24. lis 2009

vendeta : ja myslim, ze tu nikdo nepsal, ze takhle koukaji kazdy den.
😉

ja na serialy typu ordinace , VKV taky nekoukam, ale nevidim nic spatneho na tom, kdyz nekdo kouka casteji nez na zpravy.... 😉
kazdy co ma rad a co mu vyhovuje.
napr. filmy ve filmovem klubu jsou casto velky kulturni zazitek 😎 , stejne tak nektere dokumenty, ale i bezne filmy.
takze ja koukam urcite daleko casteji nez na zpravy a nestydim se za to.
🙂 😎

barunka81
24. lis 2009

nenapadlo by me mit zaplou tv jako kulisu??proč??

my zapiname dětem jen na kouzelnou školku a jinak nic, občas take krteček a večerniček, když ještě nespí

občas zprávy, serialy neznam nevim 😉
a jen občas nakej zajimavej film na čt 2 nebo film. klub

souhlasim s famfrlou a barunkou 2x

barunka81
24. lis 2009

melo byt beruskou 2x

lanka
24. lis 2009

Televizi doma nemáme. Takže nekoukáme.... 😔 Bylo to naše svobodné rozhodnutí založené na rozpočtu domácnosti...
Vypadá že ji však budeme muset časem pořídit aby malá nevypadala mezi dětma jak mimozemšťan. ☹

bubba
24. lis 2009

1x zapiname naobed - hodinku minimax a max 1,5 h ked pozera mala dvd potom bezi tv az vecer na vecernicky na stv1 aj 2 a to je az dost na 3 r.dieta si myslim....

esssi
autor
24. lis 2009

U nás neběží telka POŘÁD, jen když jsme doma a ven jaksi taky chodíme 😎 😀

vercak.
24. lis 2009

Vendeta - jasně že chodíme ven, proč bysme nechodili. Nikdo tu nepsal, že celý den kouká s dětma na telku. Jen jí máme zapnutou, když jsme doma, ale to neznamená, že se malýmu třeba nevěnuju. Je to už takovej blbej zvyk. No a radši se večer kouknu třeba na seriál, kterej je trošku útěkem od reality než abych koukla na zprávy, ve kterých jsou beztak jen vraždy, podvody a týrání. Z toho je pak člověku docela smutno ☹

lalitagopi
24. lis 2009

Tiež Tv nemáme..a ani nechceme mať...a nepripádam si pritom ako mimozemšťan...internet je dosť silný oblbovák, pre toho kto chce, tak načo ešte jeden, však že? 😅 😝

bets
24. lis 2009

my si programy vyberame, vacsinou nahravame a potom pretacame reklamy. pozerame len kvalitne filmy, najcastejsie na film+, filmbox, filmbox extra. teraz nahravame koli detom aj superstar, ale pretacame si len pesnicky, tie kecy okolo sa nam nedaju pocuvat...
a deti obcas pozeraju, programy starostlivo vyberam, vacsinou vsak DVD. dost su u nas v oblube aj rozne dokumenty.