Jak jste měly uložené mimi v bříšku?

jakelina
9. říj 2009

Zajímalo by mě jestli je něco pravdy na tom, že holky se tlačí mamince na levou stranu bříška a kopou do prava a kluci naopak. Máte s tím někdo zkušenost?Zkouší se to v uvolněném lehu na zádech a samozřejmě až máte trochu větší břicho a bobek má svoji oblíbenou polohu. Říkala mi to stará porodní bába, prý se tak dřív dalo poznat pohlaví pohmatem. 🙂

jakelina
autor
11. říj 2009

Člověk se učí pořád, alespoň jsem se něco dozvěděla nového. 🙂

lucie777
11. říj 2009

Nejčastější poloha (první, jak říkal Dr.) je prdelkou vlevo a nožičky vpravo, hlavička dole, jak už tu bylo řečeno, myslím, že o holkách nebo klukách to nebude.. 😉

markusko
11. říj 2009

Já mám teda malou hlavičkou dolů, prdelkou vpravo, a kope nalevo 😉

murynka
11. říj 2009

tak my čekáme holku 🙂

od 25tt je hlavičkou dolů zadeček a záda má na levo 😉 a kope na pravo 😎 hezky do žeber 😀 😀

evuse
11. říj 2009

Měla jsem Terezku na levé straně- zádama ven a kopala do prava a nahoru. A tak to bylo asi od 7? měsíce až do porodu. Ale já si myslím, jestli to spíš není tím, že jsem poctivě spala na levém boku, přijde mi logické, že se pak mimino právě takhle stočí.

simonceli
12. říj 2009

Taky bych řekla, že záleží na prostoru, který se zvětšováním dělohy vytváří. Ono si každé mimčo najde polohu, která je pro něj nejlepší a tak nějak nám dá najevo, co je pro něj to nej.

jakelina
autor
13. říj 2009

Já na levém boku spát nemůžu, nikdy tak neusnu a i v noci se vždycky vzbudím na pravém boku. Tak je možné, že se mimi uloží na boku na kterém více spíme. 🙂