Jak jste na tom ze spánkem? Já už nespím jako dřív

smiling
5. bře 2008

ahojky..chtěla jsem se zeptat jak se vám spí?..je jedno jestli máte velké nebo malé děti 😉 ..já třeba tak pozoruju,že od tý doby co mám holky a to nejstarší bude sedum že už ten spánek není takový jaký bíval jak se někde něco šustne hned otvírám oči ,jestli už s toho zvyku nebo ze strachu jestli se něco neděje....co vy jak jste na tom? 😉

zanetka82
5. bře 2008

Tak ja mam ten samy problem 😀 slyším i když se otočí na druhou stranu a nebo když si lehne na peřinu 😉 hodně se my spanek pokazil ale i když spím na jedno oko tak sem vyspana 😀 😀

smiling
autor
5. bře 2008

zanetka82 ..ahoojky..jj mě se stává,že jsem nabitá někdy i po dvaceti minutách,když si k večeru třeba zdřímnu..jinak máš se?

kristi
5. bře 2008

jo, mam daleko lehci spanek nez driv, probudi me cokoliv 😖

markeeta
5. bře 2008

ja se prave nejlepe vyspim,kdyz se casto budi a kojim, to vyuzijukazde minuty a spim jako dudek. kdyz je celou noc v klidu, tak se casto budim a divim se, ze se nic nedeje a kontroluju,jeslti je vse v poradku 🙂 a to kdyz se konecne probudi, tak uz neusnu

aponchie
5. bře 2008

ahoj spanek je horsi ale zase ne o tolik ja chodim spat kolem 23hodiy a vstavam kolem 7 pro me malo ale ja nemuzu uz zaspat driv sem treba jeste dospala usnula pres den a tak ale ted u znemuzu jak me nekdo obudi rano je konec a sem mrzka je to tim ditetem a vekem to rozhodne za chvilu budeme cucet z okna v 5rano v zime a sledovat lidi jak chodi na bus jak moje babka 😀

smiling
autor
5. bře 2008

aponchie..ahoojky 🙂 ..no řeknu ti na tu dobu kdy nebudem moct v noci spát vůbec se teda netěším vůbec to bude děs,ale zase máme tak nějak lepší vymoženosti než dřív teď se dá celkem i zabavit je internet dvd atd. snad to nebude tak hrozný jako že budeme sledovat z okna co se kde šustne🙂))))

smiling
autor
5. bře 2008

jinak kdy se vám maminy spí nejlíp?...já se přiznám,že kdyby to šlo prochrápu klidně celý dopoledne to se mě spí nejlíp🙂)))

pidula
5. bře 2008

Já od porodu mám taky horší spaní,třeba dvě hodiny mi trvá než usnu a lehčí spaní mám taky,takže se moc nevyspím,ale už jsem si tek nějak zvykla.

smiling
autor
5. bře 2008

pidula ..ahojky..tak co jinýho nám taky zbívá že 🙂 ..ale myslím si že časem to bude určo lepší jak děcka povyrostou,ale tak jak to bylo dřít už to asík nebude nikdy no 🙂

astrane
5. bře 2008

Ahoj,tak já od té doby,co mám děti taky spím hůř.Ale většinou mě vzbudí právě jen děti-jiný zvuky ne,tak to jde.Nejvíc mě ale štve male,kterej se na kojení budí naprosto nepravidelně a já pak vůbec netuším,jestli bude vzhůru za 2 hodiny nebo za 6.Ale u mě to funguje tak,že až je dítě větší a samostatnější,spím klidněji-vím,že přijde za mnou,kdyby něco

aponchie
5. bře 2008

me se nejlip spi nad ranem ale vsichni musi nenapadne vypadnout z domu pac uz jen rachoteni v kuchyni me obudi 😀 aspon udelam vic prace kdyz nechrapu ale nejhorsi je kdyz si jdu lehnout s malou ze treba usne (uz to zkousim skoro 2roky 😀 )po obede a marne a ja usinam ona mi otevira oci trha mi vlasy rasy stipe me strka prsty do nosu a do posy lechta me no hruza ale nejhorsi je ze ona pocka jak skoro zatuhnu a hned do me sije brutus 😝 😀

nobody
5. bře 2008

nemůžu teď usnout ...

co pomáhá? všechny dostupný prostředky na usnutí po různých výkonech jsdem jakžtakž vyzkoušel 😀

aponchie ... 😀 strká prsty do nosu ---- a pak jsem asi blbě viděl ... šikovná holka 😀 😀 😀 😉

aponchie
5. bře 2008

jj ja se ji zeptam co tam hledas???a ona ze susne a ja rikam a proc?a ona pac jsou mnam 😀 nj kdo to nedelal co si budeme nalhavat 😀 nemuzu se kukat na tv je tam fotbal 😝

karotky
6. bře 2008

Holky............,ale to je normální. 😵 Já to tušila,že porodem zkončí klidné a nerušené spaní. 😅
Poslední měsíc spí manžel v obýváků,protože mě začalo budit i to,jak se vedle mě otáčel v posteli.On se totiž nesune,..............hází s sebou jak anakonda. 😀
Uvidím,jak to bude,až bude Adam spát ve svém pokojíku..............asi strachy neusnu. 😀

aponchie
6. bře 2008

me rikala mamka ze tim dnem co porodim uz se nevyspim a hlavne neprestanu mit strach a mela pravdu 😀

nyky
6. bře 2008

karotky 😀 😀 tak takovou anakondu mám doma, se jen děsím, až ta postel pod tou jednou otočkou rupne 😕
jinak já jsem spáč obrovskej, ale co mám zánět v rukách nebo co, tak nespím tvrdě jak dřív, budí mě všechno šustnutí 😝 co pomohlo, tak pytlík sušené levandule pod polštář... no a až porodím, tak se asi zblázním 😅 teda samo že radostí, ale už se nikdy nevyspíííííííím 😝 😉 🙂

smiling
autor
6. bře 2008

ahoojky všem a pěkný dnešek 😉
karotky ..no řeknu ti,že já se nevyspala ani když jsou holky větší napsala si to pěkně člověk pak má zase strach že se něco děje když dlouho nic neslyší 🙂 ..no holt nevím asík už to lepší nebude pak se budou hlídat vnoučata a pak už zase budeme staří a to už nebudeme moct spát vůbec🙂)))

zdenka26
6. bře 2008

Ahojky,tak já jsem spáč,mě probudí jen když malý začne pořádně řvát,proto taky někdy vstane manža,protože já nic neslyším. 😀

smiling
autor
9. bře 2008

hezký den 😉

smiling
autor
21. bře 2008

ahoojky...tak jakpak jste se na dnešek vyspali..já výjmečně celkem fajne 😝

ivousek
5. dub 2008

Tak to tak ctu ze se spaním má asi problém kazdá mamina ☹ Já neusnu dríve jak o pul noci a ráno jsem jak prastená po hlave.Do 4 mesícu jsme spali s malou v pokoji,ale pak uz spala sama a bez problému,ale jak to tady uz padlo taky jsem se porád budila a bála jsem se ze ji neslysím a ze uz je cas kojení.Ted uz to je lepsí nebo uz nekojím,ale spaní stejne nic-moc.

rova
5. dub 2008

My jsme teprve teď - po 2,5 letech odbourali noční kojení (a kojení vůbec) a zničehonic malá spí celou noc. To doteď byla vzhůru třeba 5x za noc. A když bych se konečně mohla vyspat, nejde to..stále se občas vzbudím, podívám se na malou, jestli je ok a spím dál (spí s náma v posteli)..ale pořád to není ono..takovej ten spánek, že večer usnu a ráno se probudím už asi nebude.. 😒

malovani
5. dub 2008

Blbě 😀 😀 😀 ... od té doby, co se narodila Eva, mám spaní mnohem lehčí...

lenerka
6. dub 2008

No jo jak už tu ostatní psali, porodem se vše změnilo
malá spí s náma v ložnici,bohužel ještě nemá svůj pokojík
mě vzbudí úplně všechno
když se manžel vrtí,když malá kňourne
jsme prostě starostlivé maminy 😉 manžela třeba vůbec nevzbudí dcera a to má postýlku u jeho hlavy!!!a to třeba brečí už nějakou chvíli a nic ,ani kolikrát nevěděl,že jsem v noci kojila
prostě naši mužský maj pohodový život 🙂 dobrou všem

skuli
7. dub 2008

Tak mě se to nezměnilo porodem,já mám špatné spaní odjakživa.Všechno mě vzbudí,než usnu tak to je věčnost.Vadí mi tikání hodin,doma žádné nesmí být a když spím někde na návštěvě,tak je sundávám ze zdi a vytahuju baterky.Dělá to i můj brácha,máme to v rodině.Chodím spát pozdě,většinou po půlnoci.Mě se večer nechce spát,je mi nějak líto toho času když je doma klid a jsem sama.Jsem schopná ulízet,leštit lustry,umývat kachličky,plést svetry a taky sedět do rána na počítači. 😝 Ráno se mi ale nechce vylézt z postele.Přes den neusnu.Vždycky si to naplánuju,že si půjdu lehnout,ale nikdy z toho nic není.Vadí mi ten ruch na ulici.Nebo usnu,ale někdo zazvoní nebo zaklepe.Tak je to vždycky.

sylviiik
7. dub 2008

Já jsme měla spaní špatné po nočních službách... vzbudilo mě každé šustnutí. To se teď docela hodí 😀 Ale paradoxně spím v současnosti líp. Pokud se nic neděje, dám to jedním tahem až do rána 😀 😀 Asi mládnu 😀

ivousek
7. dub 2008

Skuli:tak hodiny taky nemusím a proto je ani nikde doma nemáme jen na mikrovlnce a na videu tam netikají 😀 Taky me strasne vadí to tikání tak jak to vadilo mé mamce jo,jo asi se to fakt dedí 🙂 Jediné hodiny co mám tak v koupelce tam me tikání nevadí (dostala jsem je od mé nejmilovanejsí sestrenky jako svatební dar)To bych ji nemohla udelat nikam je nepovesit. 😉

skuli
8. dub 2008

ivousek- Že ty budeš moje sestřenice? 😀 No jo,máme to v rodině,taťka má taky špatné spaní,já to mám po něm.A Mirajz taky.Ale moje děcka spí jak zabité.Od malička.Můžu rozsvítit světlo,vysávat,nic je nevzbudí.Už balíš věci?

ivousek
8. dub 2008

skuli:covece asi fakt jo 😀 Jolanka má teda spaní tvrdé,ale nepravidelné.ale Zbyne nevzbudí totálne nic.Ríká ze je uneven z práce a ze já malo makám a pak nejsem unavená a proto spatne spím 😀 Jo balím,ale cekám na lepsí pocasí 😢