Jak jste se postupně zbavili černé barvy na vlasech?

alterna
26. pro 2010

Mám obarvene vlasy, již nekolik let na černo. Má barva je asi stredne hneda,asi spis světle hnědá.Mam ted černou, chtela jsme ji uz parkrat zbavit ale kadernice me odrazuji ze je to nadlouho. a ze mi cerna slusi, je fakt ze mi asi slusi. Ale chtela sjem se vratit ted ke své barve nebo aspon treba tmave hnede. Mam odrosty asi cm. Kadernice rikala ze se cerna barva nevymyva,ale vsimla jsme si ze jak si nebarvit uplne po cele delce, ze se vymyva. Vlasy mam pod ramena. mate nekdo zkusenost se zbavenim černé barvy na vlasech?děkuji

dzej
26. pro 2010

@alterna ahoj, já jsem si přestala dávat barvu a začla dávat přeliv...postupně mi bledla i ta barva...asi za 4měsíce jsem si už dala tmavěhnědou barvu, která mi chytla dobře. 😉

lendy1
26. pro 2010

@alterna,
moje zkušenost-souhlas s kadeřnicí-černá se nedá vymýt a dát ji dolů je na dlouho.
Asi teda záleží i na vlasech, ale já kdysi dáááááávno barvila vlasy jen pomocí přelivů, 1x jsem si dala černou a pak už jsem dávala jen tmavě hnědou, která ale na vlasech chytala stejně do černa. Po pár letech jsem už tu černou nechtěla a bohužel se jí nedalo zbavit nijak jinak, než že jsem ty vlasy musela nechat odrůst ☹ Zkoušela jsem u kadeřnice nějaký zesvětlovač, což mi ale jen dost zničilo vlasy a černá se ani nehnula. Takže jsem dost zkrátila vlasy a postupně už jen dávala hnědý přeliv + melír, abych kamuflovala odrosty.
A černou už nikdy víc, i když mi hodně tmavá barva prý sluší, tak mi přijde dost tvrdá a necítím se v tom.

zany
27. pro 2010

@alterna - i já jsem měla skoro černou barvu... Sice to byla čokoládově hnědá, ale chytala mi spíš do černa 😝 Vloni touhle dobou jsem byla u kadeřnice, že mi barvu stáhne a zkusíme něco světlejšího 😉 Vzala mi vlasy odbarvovačem a pak na to dala světlejší. Ten první měsíc jsem měla vlasy všelijak barevné, ale potom mi do toho dala kadeřnice i melír a vypadala jsem už normálně 😉
Podle všech mi ta světlejší barva sluší víc a i já se v ní cítím líp 🙂
Přikládám fotky jak jsem vypadala před obarvením, těsně po stáhnutí barvy a po roce 😵

alterna
autor
27. pro 2010

diky za odpovedi a Zany za fotky🙂slusi ti to

fangi
27. pro 2010

Ahojky, nezbavuju se černé barvy, ale spousty melírů a barev, co mi zbyly ze všech těch minulých barvení 😅 😀 A chtěla bych se dostat na svoji barvu (světle hnědá, "popelavá"). Myslím, že mám opravdu dobrou kadeřnici a postupuje takto: Dává mi přeliv podobný mé barvě a aby se "ztratil" barevný přechod mezi mojí barvou (už mám několikacentimetrový odrost) a tím mixem, co mám na zbytku vlasů (mám dost dlouhé vlasy, takže je to většina délky), tak mi dělá pár tenkých melírků od hlavy, čímž se to opticky ztratí. Nevím, jestli jsem to dobře popsala, ale jsem moc spokojená s tím, jak to vyřešila. Už na tom takhle pracujeme asi 4-5měsíců, ještě to chvíli potrvá, ale cílem bude to, že se dostanu na svoji barvu a o tom mi šlo 😎

aja312
15. kvě 2013

Holky já vám něco řeknu, ty co tu píšete že zbavit se černé barvy nejde jen odrostama je pěkná blbost ;) Snad každá kadeřnice ti poradí s rozpouštěčem barvy. Já si stáhla černou barvu po 4 letech barvení modročerné na super světlou barvu během jednoho odbarvení ;) Vždycky to nějak jde, jestli potřebujete mít všechno hned;) Pokud chcete jít z černé na blond, kupte si 12% peroxid (je to taková modrá tubička po otevření vypadá jako modrý krém) a melírovací sáčky (je tak směs modrého prášku) pak už je smíchat prášek s krémem a hotovo.. je to dost tuhý spíš jako kaša a né moc dobře se to na vlasy nanáší ale určitě výsledek stojí za to. Všechny tyhle ,,experimenty,, dělám doma a jsem nadmíru spokojená 12% peroxi(krém)- 30 Kč, melírovací prášek 50 Kč. Jelikož mám husté vlasy tak jsem potřebovala dvojtou sadu. Takže jsem zaplatila 160 Kč a né tisíce u holičky a mám to super. Hodně lidí se mě ptá jak jsem to udělala, že to chcou taky 😀
Měla jsem takovejcíl že do měsíce chci blond,každý říkal že to nikdy nemůžu dokázat 😀 ale když jsem dneska přišla do práce tak všem spadla pusa že to není možný a nemusím čekat měsíc šlo to během jednoho dne ;) Tak hodně zdaru s odbarvováním ;)

lucidomi
22. lis 2013

@aja312
Zdravim,chtěla bych se zeptat jestli po odbarenh peroxitedem jste na to davala hned nejak preliv diky za odpoved. Lucka

mafeska
23. lis 2013

nechala bych černou barvu stáhnout, je to sice zásah do vlasu ale furt lepší než x měsíců nechat odrůstat. Doma bych se do toho rozhodně nepouštěla, zašla bych ke kadeřnici.

mafeska
23. lis 2013

@aja312 klobouk dolů teda odvaha ti nechybí. 🙂 jak vypadají tvoje vlasy který ze dne na den stáhneš z černý na blond melírem a 12 peroxidem k tomu?

nela918
26. lis 2014

Zdravím, chtěla sem se zeptat,když mám černou hlavu a dám si na to blonďatou,budu to mít hnědé? 😒 Taky jsem udělala blbost a teď toho dost lituji a chtěla bych si jí stáhnout do hněda a nevím jak na to 😒

schwarzova4
16. pro 2014

@nela918 Ahoj, mám to samé, vžd mě jednou za čas chytne tmavá mánie a pak se vracím k blond. Jednou jsem zkoušela od Blacku stahovač barvy, hrozně to smrdělo, fakt teda nářez, ale vlasy mi to nezničilo a opravud mi to tmavou barvu stáhlo, A nebylo to drahé, někdo sice píše lepší nechat odrůst ale jako chodit s hlavou bůh ví jak dlouho no nevím... teda s dvoubarevnou..

jana14299
16. dub 2015

Ahojky, je mi 16 let. Vzhruba pred rokem jsem se obarvila na cerno. Moje prirodni barva je tmavsi hneda.
Barvila jsem se asi 3x, abych tu cernou mela vyraznejsi, ale nechci si dal nicit vlasy a chtela bych se zpet nabarvit na hnedo. Myslite, ze mi barva chytne i bez odbarvovace? Mate zkusenosti? Odrosty jsou celkem po cele hlave a nejen nahore. Dekuji za info 🙂 🙂 🙂

harise
16. dub 2015

první když jsem se zbavovovala černé, tak postupným meelírem - bylo to nenásilné i pro okolí. a podruhé mi kadeřnice stahovala černou odbarvovačem a apk jsem cítila, že mám vlasy hodně poškozené, tak jsem je pak cca 2 roky nebarvila vůbec.

katerinalavkova
18. led 2017

@jana14299 Když jsem se poprvé přebarvovala tak jsem na to taky moc netlačila jak píše "harise", také jsem zagooglila a našla pár článků, jako například tento: http://magazin.cz/moda/10960-jak-casto-barvit-v...
Tak ať se ti daří 🙂

michaelamandakova
2. srp 2017

@alternadobry den.Ano já mám cerne vlasy už roky 😊A teď jsem se rozhodla že si nechám udělat melir 😉A udělám to takhle koupím si od barvovac aspoň 40% záleží jaké máte vlasy silné slabé a podle toho odbarvovac..a pak si můžete dát jakou koliv barvu.Moje skusenost!Od kadeřnice!!Pouze Vám to ta kadeřnice nechce udělat 😉😉Ke stín prace ale jde to 😉

codal
17. kvě 2020

Měla jsem kolem sebe dva páry, maminka Romka, tatínek blondak, první má čtyři děti, všechny po mamince, druhý dvě děti celý tatínek. Ono i bílému páru se může narodit černošské miminko, pokud některý z předků je černoch, i třeba několik generací dozadu. Spolužačka měla romskou maminku a nevědět to, tak to nepoznám.

zelenaesmolda
17. kvě 2020

@aja312 chudinky vlasy

zelenaesmolda
17. kvě 2020

@codal jsi si apletla diskuzi :D