Jak na něj?

houskan
25. led 2023

Ahoj, jsem na pul roku v Anglii a ve skole se mi hned od prvniho pohledu zalibil klučina z Francie. Poprvé jsme se videli na párty kam mě vytáhla moje roommate která se s nim baví protože je taky z francie, prohodila jsem s ním fakt jen pár slov a od té párty jsme se na chodbě zdravili do doby, než sem se svěrila té spolubydlící že je to fešák a ona mi dala jeho instagram a řekla ,ze ma pritelkyni uz patym rokem. Zacla sem ho sledovat, po par minutach me take zacal sledovat ale asi po pul hoďce me odsledoval( nevim proc asi kvuli jeho holce aby si toho nevsimla, nebo byl jen zvedavej) no po tehle udalosti s instagramem se ani uz nezdravime, kdyz se potkame, prijde mi nervozni a me je tez tak trochu na útek. Opet jsem se sverila spolubydlici a ta mi rekla, ze mu rekne ze se mi libi a ze mi dala jeho instagram, oznamila mu to hned jak se potkali a prý se při tom usmíval, né smál ale usmíval a s tim instagramem rikal že ví jakej mam(proste si to pamatuje) Vim ze to neni uplne spravny kdyz ma holku ale me se fakt libi a myslela sem si ze po tom oznameni budu moudrejsi ale kdyz se jen usmival tak co z toho vyplyva, nic a nevim jestli mam teda nejak dal postupovat nebo na nej zapomenou(to bude tezky kdyz ho vidim kazdej den ve skole)

houskan
autor
27. led 2023

@alubif protože jeste predtim, nez jsem to sem psala, odpovedi jsem nemela, myslela sem, ze mi treba nejak dopomuzete, ale misto toho jsem schytala peknou kritiku:D

houskan
autor
27. led 2023

@exbordelar napisu

houskan
autor
27. led 2023

@exbordelar dekuji 👍👍👍

houskan
autor
27. led 2023

@mourovatakocka achjo, podle googlu mam rakovinu jicnu:D takze ne diky, googli si sama

houskan
autor
27. led 2023

@exbordelar jestli chces vedet vic tak jsem kontaktovala moji kartarku ktera mi vyvestila i maturitni otazky(fakt sem si je vytahla)👍😃😃 rikala, ze v breznu budu mit nejaky vztah, ale ne s timhle, ze tomuhle se prej taky libim ale ze si mam davat na nej bacha protoze nevi co chce a je nevyrovnanej a mozna se me bude pokouset sbalit, tak uvidim a dam vedet😃

klokanka31
27. led 2023
houskan
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
houskan
autor
27. led 2023

@klokanka31 boha:DDD to ze nekdo ma sympatie s clovekem co nekoho ma, jeste neznamena nejakej hrich a hned karma:DD naopak jestli je v toxic vztahu, a ta holka ho treba podvadi, tak si myslim, ze bych mu naopak udelala druhy Vanoce a ta holka si nasla nekoho koho by nemela potrebu podvadet:D vlastne neeee ona ji to prece vrati karma:DDDDDDDD

klokanka31
27. led 2023

@houskan Takže ty budeš vlastně ta co chudáka vysvobodí 😄 Asi moc nevěříš na karmu a reinkarnaci co? Ale jo, nebudu ti to vnucovat. Hlavně ať jsi šťastná 😊

sedouana
27. led 2023

Pusobis na me narcistickým dojmem. Tam je pak otázka, jestli nepotřebuješ jen syndrom dobývání. Protože stylem vyjadřování tady jsi na pěst a nevidís si do úst. Já být na jeho místě, tak si na tebe dám spíše pozor, ale to už je jeho boj.

houskan
autor
27. led 2023

@sedouana v poradku, na kazdeho nekdo nejak pusobi🙂))

alubif
27. led 2023

@sedouana naprostý souhlas 👍

tasimia
28. led 2023

@houskan udelej si život jaký chceš, to je tvoje věc. Ale ty sama nevíš, jaky mají vztah, vlastně počkej. Víš. Z doslechu. Přeci jen všichni s nimi zijou, všichni ví vše nejlépe a on vlastně chudáček je v tom toxickém vztahu uz pět let.

houskan
autor
28. led 2023

@tasimia achjo, precti si znovu tu moji zpravu, jasne sem tam napsala ze se zeptam jeho , a vcera na party jsem ho videla takze sem mela prilezitost🙂

tasimia
28. led 2023

@houskan tak uz vse co potrebujes víš ;). Tak pak nepis, ze z doslechu vis jaky ma vztah. Ach jo ;)

houskan
autor
28. led 2023

@tasimia mate zmatek v čase..party byla vecer kolem 11 a naposledy jsem sem neco psala mam pocit kolem 8🙂 přestaňte furt hledat nesmyslné záminky za co by jste mě mohla shodit, je to trapné🙂

klokanka31
28. led 2023

@houskan A tak je opravdu takový chudáček?

houskan
autor
28. led 2023

@klokanka31 jeho věc🙂

tasimia
28. led 2023

@houskan Ty se tady shazujes sama. Nehlede na to, ze ja ti odpovídala na to, jak si konkrétně na mě reagovala. To, ze ty si pak byla nekde na party, a musela sis něco dokázat, je tvá věc ;).

klokanka31
28. led 2023

@tasimia Podle její odpovědi to s jeho vztahem nebude asi tak zlé jak všichni říkají...

houskan
autor
28. led 2023

@tasimia co sem si musela dokazat tim ze sem byla na party ve 20 letech a povidala si s klukem co se mi libi? Asi ses uz stara zakomplexovana mamina:DDD nech mě žít a radsi se bez starat o deti, bye.

houskan
autor
28. led 2023

@klokanka31 ano je to zlé s jejich vztahem, jen mi prislo, ze to je jeho vec, ale diky tve rypavosti na to s klidem teda odpovim🙂

tasimia
28. led 2023

@klokanka31 tuším, ze by se tu uz chlubila, ze měla nakonec pravdu ;).
@houskan No nemusela bych, ale odpovím ti. Mám jedno dítě, stará tak nejsem.
Ale asi jsem stará dost na to, ze nelezu do 🍑 někomu kdo je zadaný. To jsem nedělala ani v patnácti, abych chodila na tancovačky, s někým kdo má slečnu a zřejmě hledá bokovku. Jo, asi jsem stará ;).

knuffel
28. led 2023

Moc se s tím nepárej, nepiš na net a jdi ho ulovit. Ochranu snad znáš, aby sis nedovezla dáreček. Nepochopila jsem dotaz, Tobě je šumák, jestli je nebo není zadaný, chceš si jen užít, na to nepotřebuješ posvěcení zdejšího osazenstva, ne? Problém vyřešen, nemáš zač.