Jak na nepořádek po kočárku v zimě?

brumicak
10. únor 2011

Ahoj holky, už mě nebaví pořád čistit kufr auta po kolečkách z kočárku. Bydlíme na vesnici, a tak teď v zimě jezdíme doslova s nabaleným blátem, za sucha s kamínky... a co je doma v předsíni za spoušť ani nemluvě. Igelit dobrá věc, ale nemáte někdo nějaký zlepšovák..? 😉

k.ate
10. únor 2011

@brumicak já viděla kdysi návleky na kola, ale nevim, jestli to k něčemu je... 🙂

benjik
10. únor 2011

@brumicak souhlasím s @k.ate ,my návleky měli a je to super věc.

kikimaruska
10. únor 2011

A to myslíš na pořádek v kufru auta, nebo v předsíni? Pokud myslíš kufr, tak jsem nejdřív taky zkoušela igelity na kolečka, no zamazala sem se pak přitom kolikrát víc, než když to bylo bez...Já sem si dala do kufru starý povlak na peřinu, vždycky ho roztahnu, dám do auta kočárek a přikreju (obalím kola) tím zbytkem a tím pádem tam okolo mužu dát další věci. Pak když kočár vyndám, jsou kola i většinou suchá. Jinak když je kočár od bláta, tak se snažím před tím kola aspon hrubě očistit od bláta samozřejmě, ale jinak do kufru se mi nejvíc osvědčil ten starý povlak. Občas ho vyperu, pokaždé vyklepu, příp.dám uschnout ale nikdy není tak mokrý, že by to neuschlo samo. A v předsíni...to sem opravdu prostě nejdřív utřela kola rovnou na chodbě a zajela s čistými koly a pak ale musela setřít i ten bordel z chodby 😉 .Dávat povlaky na kola špinavá a zabácená podle mě moc nejde, hlavně když se pak s kočárkem jede, zas třeba kus venku,tak se to bláto zas nabalí na kola i zvenčí a je špína dvojitá 😅

tital
11. únor 2011

brumicak To znam... sileny. Bydlime na sidlisti, mam sterkove kaminky a bordel po cele predsini. A hruza je kdyz kolecka okapou a stece dolu ten nataty snih. Diky, ze uz neni tolik snehu, ale presto, kdyz je venku mokro, je to stejny humac. Koupili jsme takovou super podlozku. Je to silnejsi guma/plachtovina, skvele na to kocarek zaparkuju a kdyz voda stece z kolecek, zustane to na tom, a bud vyschne a nebo to pozdeji setru hadrem. Nemuzu nechavat kocarek v predsini na dlazdicich, to by tam pak nikdo neprosel, takze davam kocarek do budouciho detskyho pokoje a ta podlozka je k nezaplaceni, nenicim tak novy koberec 🙂 Zkusim to najit, kupovali jsme to nedavno.

kjajule
11. únor 2011

@brumicak Našla jsem, ale zkušenosti nemám...
http://www.malvik.cz/Na-doma/bezpecnost-lekarna...

tital
11. únor 2011

Je to je ono ! 😉 to je to co mame, je to super. Kdyz malej spi, da se to popotahnout i s kocarkem k oknu (kdyz sviti hodne slunce mame na balkone i v zime parak), je to dobry, ma to takovy rantliky - takze voda a ni kaminky se nerozutikaji po koberci.

macekx
11. únor 2011

já to našla na mimibazaru a hned jsem zakoupila. je to fakt super. hlavně odpadá to vytírání 3x denně. 😎

kikimaruska
11. únor 2011

@kjajule
@tital to je super věc...a vubec to neznám 🙂 , tak třeba časem na druhé pořídím pak do bytu...ted už máme kočárek jen na popojíždění převážně v autě.

brumicak
autor
11. únor 2011

Diky vsem za tipy, to vypada fakt dobre, zajedu se do Malvika podivat. Zda se, ze to bude i dobre skladny(uz jsem uvazovala i o vane do auta) a ve finale na podlozce muzu presadit i kytky 😀 😀 . Vznesla jsem prodejci dotaz jak na to, kdyz kazdy kufr auta je jiny a predstavte si, ze staci ho zmerit a oni ho vyrobi individualne..!

tital
11. únor 2011

@brumicak No tak to je super, a v Malvikovi ? Ja bych to do auta taky brala. Mame toyotu - pekny pohodlny kufr na kocarek, ale bohuzel s kobereckem, ten teda vypada. Pokud delaji i neco do kufru, jdu do toho. Diky za tip.

hajky
11. únor 2011

už jsem zakoupila..vozíme v autě, skvěle skladné, máme za dveřmi v bytě. super i na víkendové návštěvy.. 😉
vřele doporučuji!!! opravdu ušetří spoustu času s úklidem

brumicak
autor
11. únor 2011

@ tital maji to v Malvikovi, nekdo tu psal, ale nasla jsem to i na mimibazaru a aukru...staci kdyz v Malvikovi zadas do okna Babytex nebo Techtex a najde ti to vsechno..at ziji ciste kufry a podlahy 😎 !

efellina
11. únor 2011

nemám na nic než jen chválu na Babytex, je to super věc! Hodně cestujeme a nemusím stále otírat kolečka do auta a pak ještě čistit nepořádek když nejsem důsledná. Doporučuju vřele, ušetří to čas... jak se říká, některé věci jsou k nezaplacení 🙂

romana29
11. únor 2011

Máme kočár v bytě, hned za dveřma máme starý kus koberce. Takže hned jak dojedem dom a malá se vzbudí, jdu vysávat - bahno na něm vyloženě nemáme, bydlíme na městě. Ale je fakt, že když jsme u našich (naši tam mají jeden starší kočár a bydlí na dědině), tak je bo.del po celé chodbě 😎

argoska
13. únor 2011

v autě máme podložku udělanou na míru, kterou jsem našla na mimibazaru a nemůžeme si ji vynachválit, konečně nemusíme každý týden vysávat a čistit kufr...pak jsme hledali něco podobného domů, protože se nám to osvědčilo a už jsem neměla sílu vytírat podlahu po každé procházce (2X denně) a na aukru manžel objevil něco podobného s nafukovacíma bočnicema a voda z roztekleho sněhu nevyteče - vřele doporučuji!!!!

tital
20. únor 2011

Holky
v tom Malviku inzeruji i podlozku do kufru auta. Tu chci ! Nemate nekdo zkusenost - http://www.malvik.cz/Autosedacka-doplnky/autodo...

brumicak
autor
20. únor 2011

@tital ja objednala do sveho auta a sedi fakt vyborne, mam ji z aukra..uvazuju, ze jeste vezmu jednu do auta druheho, sice je manzelovo sluzebni, ale za usetreni si trapeni to fakt stoji..vozi v nem naradi, boty obcas od blata ze stavby, takze to prijde vhod.

tital
21. únor 2011

@brumicak Z aukra ? Takze od nekoho soukr ? najdes mi prolink, prosim?

brumicak
autor
28. únor 2011

@tital jeví se to jako ten samý prodejce, fotky jsou stejné a našla jsem to i tady na Koníkovi v bazaru..mrkni na ten Malvík...
http://www.malvik.cz/Autosedacka-doplnky/autodo...
Holky, u nás minulý týden dodělali vodovod, cesta rozbahněná jak povolila půda, takže dneska jsem dotlačila svoji Teutonku s kilama bláta..fuj. 😝 Do předsíně jsem dala podložku z auta, ale právě koukám, že vyrábějí taky něco podobnýho na doma!
http://www.malvik.cz/Na-doma/bezpecnost-lekarna...