Jak na ručníky-jak je perete?

simonka.s
15. bře 2008

Mám dotaz,mám problém v tom že ať peru v čem peru (prášek) anebo aviváž už nikdy nedocílím krásných heboučkých,měkkoučkých ručníků jako když jsem je koupila.
Jsem úplně unešená z ručníku v hotelu a ráda bych je měla taky takové jen nevím jak na to.
Poraďte prosím.
Děkuju

briluxina
15. bře 2008

Myslím si, že ručníky sú makké preto lebo sú vysušené v sušičke na prádlo. Inak tiež som mala taký problém ale odkedy ich periem obyčajným jadrovým mydlom zmiešaným s kryštalickou sodou tak sú oveľa makšie. Niekde som čítala že ak sú ručníky tvrdé tak ich treba prežehliť, no u mňa to nikdy nezabralo.

luciferek
15. bře 2008

jj, do sušičky na prádlo s nima 😉 , pak budou heboučké jedna báseň 🙂 . Zatím jsem žádný jiný fígl nenašla 😒

zdenka26
15. bře 2008

Tak u mě to taky žehlení nezabralo,taky by se mi hodila nějaká rada 😉

luciferek
15. bře 2008

u mě žehlení taky ne 😝

aponchie
15. bře 2008

hodne avivaze...

simonka.s
autor
15. bře 2008

avivááž se mi víc dávat nechce a žehlení nezabírá a navíc nemám ani pračku se sušičkou 😨
třeba na kolik je perete? jaký prášek?
koušela jsem je prát i bez ždímání a nic.

aponchie
15. bře 2008

na 40C,Ariel M Zim,avivaze hodne(Neutodeo)a nezehlim je,malo sajou vyzehlene 😉 zalezi na materialu.

nobody
15. bře 2008

je to spotřební materiál, opotřebovává se ... 😀

aponchie
15. bře 2008

ty taky 😀

nobody
15. bře 2008

😀 jo, ale maličko

aponchie
15. bře 2008

nechce se mi verit 😀 nevidela sem nemuzu posoudit objektivne

nobody
15. bře 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀

anatanka
15. bře 2008

Ja myslim, ze pomuze jen ta susicka. Ale zehleni taky trochu zabere.

gedren
15. bře 2008

Souhlas s holkama, susicku mam, pouzivam v zime, a to pradlo je fakt uplne jiny (me to ale teda az tak nedere 🙂)

kristi
15. bře 2008

rucniky na 60, Persil gold a avivaz Silan.....nezehlim

balsiger
15. bře 2008

susicka,nebo venku povesit...oboji je v poho, nevim,nikdy jsem jine,nez mekoucke rucniky nemela 😉 peru v arielu a davam avivaz, zadne extra triky a cary mary 🙂

zuzkaprofant
15. bře 2008

ja ich perem na 60, dam avivazik a bud vesam vonku cez leto to pekne ich prefuka,a pottom ich prezehlim a su super 😀

ikke
15. bře 2008

tvrde su preto, ze sa pri suseni z nich voda vyparuje velmi pomaly, comu zabrani iba susicka alebo bydlisko v tropoch 😀 mierne zlepsit situaciu pomozu aj vysoke otacky na odstredovani.
a este trochu aj zavisi aj na type uterakov.
na druhej strane, v tvrdom uteraku mate zahrnutu aj masaz 😅

osobne by som uteraky na menej ako 60st. z hygienickych dovodov neprala 🤐

cazadora
15. bře 2008

když dám víc aviváže tak se snad ani utřít nemůžu jak ten ručník nesaje

ikke
15. bře 2008

inak, my ked kupime uteraky, tak ich musim majprv vyprat aj na 90st., inak ich moj muz odmietne pouzit, lebo nesaju... radsej tvrde ako nesave 😅

tribitka
16. bře 2008

odkedy mám sušičku, tak periem uteráky na 50, a nie sú tvrdé, ale nádherne mäkké a savé..... 😵

musilka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
scai
16. bře 2008

chce to kvalitní aviváž. Já peru na 40 a používám lenor a ručníky nádherně voní a josu měkkoučké...

musilka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
musilka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tribitka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
musilka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
musilka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
musilka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malok
16. bře 2008

Tak já peru na 60 a pak je dám do sušičky....Jsou krásně měkké a načechrané 😉