Jak na ručníky-jak je perete?

simonka.s
15. bře 2008

Mám dotaz,mám problém v tom že ať peru v čem peru (prášek) anebo aviváž už nikdy nedocílím krásných heboučkých,měkkoučkých ručníků jako když jsem je koupila.
Jsem úplně unešená z ručníku v hotelu a ráda bych je měla taky takové jen nevím jak na to.
Poraďte prosím.
Děkuju

kacerka
17. bře 2008

Na 60, tekutý Persil + jedno víčko Lenoru 😉

maruschka
17. bře 2008

Periem ich na 60,používam Palmex intensiv,aviváž Lenor a nezaberá to..A žehlenie??Potom sa mi zdajú byť ešte drsnejšie...A vešiam ich zásadne iba von na čerstvý vzduch...a stále sú také isté..Takže pomôže iba sušička na prádlo-ktorú samozrejme ja nemám 😖 ..takže mäkučké a hebučké uteráky ako z reklamy nehrozia 😅

anicka077
9. pro 2010

raz davali v telke,ze je to o kvalite uterakov. ze si treba vsimat,kde su vyrobene. a to mi bohuzial uslo :( tiez som skusala,vela avivaze, vesat vonku, zehlit ich a nic nepomohlo. chcem kupit nove,ale neviem ake.neporadite? doma mame uz fakt velmi tvrde. normalne mi je luto maleho do nich zabalit.

dadis
10. pro 2010

ja osobne mam rada tvrde uteraky...ked sa utieram do makkeho, mam pocit ze som ho po niekom pouzila 😀 ...deti este stale utieram do tetra osusiek, ci ako sa to vola...tie plienkove...
ale tiez musim vsetky vymenit uteraky...mala som seriu takych "maslovo" bielych a mam na nich tolko flakov....vsetky som na noc namocila do Vanishu, vyprala na 95ke a su stale rovnake...neviem z coho to mozu byt tie svkrny, menim a periem uteraky casto...tym ze su svetle, tak ich so svetlym pradlom periem vzdy na 60tke a pouzivam Ariel gel..

barbora2369
30. led 2015

Ahojky, tak ručníky peru také na 60, persil gold a dosti aviváže, aby krásně voněly, jsou samozřejmě i úžasně měkoučké 🙂 ..