Jak napsat jméno na barevnou zeď?

trija
1. bře 2013

Mám takový dotaz, není tady nějaká maminka co s tím už má zkušenost? Chtěla bych dceři nad postýlku napsat její jméno, ale nevím jak to co nejlépe udělat. protože zeď už bude namalovaná, takže psát tužkou a ugumovat to nepůjde, šlo by to vidět a byly by tam šmouhy. Jméno mám napsané v počítači typem písma co se mi líbí a mám strach, že se mi to napoprvé nepovede podle předlohy napsat na zeď, tak neznáte někdo nějakou fintu nebo vychytávku jak to udělat?

veruska007
1. bře 2013

Někdo maluje jen temperama, akorát se prý blbě přemalovává. Já na zeď malovala těma barvama, co se používají na tónování primalexu 😉. Jinak jsem kreslila obrázky přes kopírák 😉

pett21
1. bře 2013

@trija radu bych mela ,ale asi to nebude tak lehce resitelne 😒 projektor a promitnout to na tu zed . Jinak si udelat nejake sablony , pokud to nechces malovat jen tak .

petulka26
1. bře 2013

@trija A musí to být namalované, my máme na zeď samolepku a vypadá to suprově, neodlepuje se to a hlavně to pak bez problémů sundáš a klidně nalepíš jinam. Já jsem si to objednávala na mimibazaru, a paní mi udělala přesně to co jsem chtěle, myslím tím typ písma i barvu.

trija
autor
1. bře 2013

@petulka26 a nemáš náhodou fotku té samolepky a na kolik to vyšlo? jsem myslela, ze bych to napsala, ze by byla zeď tmavší růžová a to písmo bílé, takové jednoduché, nad tou samolepkou jsem taky přemýšlela. jen nevím na kolik to vyjde ☹

petulka26
1. bře 2013

@trija Mrkni sem http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=191397, pani tam má spoustu různých samolepek a nemá je drahé, a je s ní super domluva. Takže když jí napíšeš přesně co chceš tak ti písne jaká je cena.

trija
autor
1. bře 2013

@petulka26 kouknu, moc děkuji 🙂

trija
autor
1. bře 2013

@petulka26 no vypadá to super, tak to tak vidím, že půjdeme do samolepek 🙂 moc děkuji

tiburcia
2. bře 2013

@trija já si nechala písmenka vyřezat ze dřeva a nabarvit je do odstínu co jsem potřebovala od jedné paní z fleru 😉

trija
autor
2. bře 2013

@tiburcia taky jsem nejdříve uvažovala o písmenkách ze dřeva, ale chci mít to jméno spíše větší a všude dělají takové menší ty písmenka a kdyby byly tak velké jak bych chtěla, tak by to asi bylo moc drahé ☹

tiburcia
2. bře 2013

@trija záleží kolik do toho chceš investovat, já mám velká písmenka, 20cm jedno a nabarvené požadovanou barvou, ze zadu lepítka a jedno vyšlo asi na 100 Kč.

trija
autor
2. bře 2013

@tiburcia no já bych ten nápis chtěla velký tak metr, asi půjdu do té samolepky. uvidíme až bude vše připravené. chci tam mít napsané Viktorie nebo Viktorka a to by vyšlo dost draho kdyby písmenko stálo 100. ☹

tiburcia
2. bře 2013

@trija to jo... tak v tom případě bych to kreslila protože nálepky v takové velikosti se můžou podle mě odlepovat 😒

trija
autor
2. bře 2013

@tiburcia no když nakreslit to nebude jen tak, stěna bude natřená na růžovou barvu, takže si to nemůžu načtrtnout tužkou, protože kdybych gumovala, půjde to vidět ☹

tiburcia
2. bře 2013

@trija a co si to vystřihnout z papíru jako šablony podívat se jak to vypadá (na zeď to přiděláš takovou tou lepící hmotou) a až pak bys to obtáhla a šla malovat 🙂

trija
autor
2. bře 2013

@tiburcia no zkusit to můžu, jen aby mi to pak nestrhlo i barvu ☹ no budu to muset nějak vymyslet, zkusím to a kdyby to strhlo barvu, tak to znova namalujeme a pak třeba pořídím samolepku.

tiburcia
2. bře 2013

@trija já myslím že ne, je to právě hmota na zdi 😉

ppalomino
12. kvě 2014

Možností je nechat si udělat šablonu z folie na zeď a tu vybarvit normálně barvou na zeď. Nemají to sice na stránkách v nabídce, ale udělali mi to na www.pieris.cz. Stačí jim napsat - poslat požadavky. Zkoušla jsem i udělat si normálně papírovou šablonu a tu přichytit malířskou páskou, ale barva se mi dostala pod šablonu. chce to tedy tu foliovou šablonu.

kika002
14. kvě 2014

ahoj 🙂 jméno na zeď se dá řešit samolepkou. Koukni třeba na tento web http://polepsteny.cz/ já to zkoušela a můžeš si zvolit jaký text potřebuješ a velikost i barvu k tomu. 😉

ppalomino
2. led 2015

Kamarádka si teď nechala na Pieris.cz dělat text, přímo písmem, které si vybrala někde na netu. Neměli s tím problém, takže pokud víte název toho písma mělo by to jít.

holecekholec
24. kvě 2016

ahoj, já to taky vyřešila samolepkou, na www.samolepkynazed.cz mají nápisy na zeď http://www.samolepkynazed.cz/krestni-jmena-napi... , vybereš text a písmo a je to 🙂