Jak odpálkovat otázky: Kdy budete pracovat na sourozenci?

bambulik
29. dub 2009

ahoj holky, nikde jsem podobné téma nenašla
ráda bych se zeptala zda taky máte podobné otázky na krku
5.2.2008 se mi narodila Kačenka a už skoro půl roku poslouchám otázky tipu: Kdy bude sourozenec, už na něm pracujete?
Docela mě to nebaví poslouchat, odpovídám stylem, je čas, až to bude aktuální včas se to dozvíte,...
prostě je asi trend mít více dětí, když člověk řekne že zůstane u jednoho blbě po něm koukaj, víte jak to myslím...
poradte mi nějakou slušnou odpálkovací metodu
a navíc, já druhé mimi chci, srdíčko říká ano, ale rozum zatím ne, myslím si, že to samo přijde, že nastane den, že si řeknu jo, ted by to šlo, třeba až bude malá více samostatná
tak jsem to tu nablila a ulevila si, třeba je na tom někdo podobně

janulle22
30. dub 2009

anta... ja taky jeste nechci druhy a kdo vi jestli jeste budu... 😅 sobecky mi to neprijde kdyz ma nekdo jedno dite... to dite ma vse a muze vsude...kdyby prumrne vydelecna rodina mela vse delit na dvakrat tak by ty deti nemohli jit vsude... 😅 ja si chci dodelat vzdelani aby jsem mela vetsi sanci na lepsi praci a aby se adam necitil jako chudacek ze nikam nemuze tak jak sem to mela ja... 🙂

to je muj nazor... 😉

anta
30. dub 2009

U nás to bylo strašný, jak jsem z pěti dětí, tak studovat mohlo jen některé, nebyly na nic peníze.

skurinka
30. dub 2009

holky ja to naprosto chapu 🙂 🙂 🙂 ja mam taky doma dracici nastesti je to ta druha ale kdyby byla prvorozena tak bych premyslela.
jani-neukamenuj me.ja jen pisu co vim od kamosek .ze me zavidely ze mam segru no 😀 😀

janulle22
30. dub 2009

no prave a gor v dnesni dobe... 😝 ...vse je drahe a studium tez neni levna zalezitost... 😒

aji celkove-vylety,prazdniny,skola v prirode,lyzaky...atd...vim ze by nechodili do stejne tridy takze by se to rozvrhlo jinak, ale zase by bylo neco jineho na placeni... 😲 ...

neni to tak dlouho co jsem nechapala jak takhle muze nekdo premyslet... 😅 uz chapu... 😔

kristi
30. dub 2009

no, je to tak bohuzel....

janulle22
30. dub 2009

ja ani pritel zatim nechceme...ja su prijata na studium tak se ted budu soustredit hlavne na skolu at pak nemusim nekde delat za 8 hrubyho... 😝

anta
30. dub 2009

Skuri - neboj, nejsem naprdlá, ani sobec nejsem, jsem pohodář a naprosto respektuji názory druhých, nebooooooooooooooooooooooj 🙂

skurinka
30. dub 2009

uff,jsem si oddechla .tohle je muj nazor 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ukaze cas 😀 😀

anta
30. dub 2009

Skuri, nejsem konfliktní typ, tak jen do mě 😀 😀 Jak říkám, dítě zatím ne, ale když se třeba zadaří, až Honýš půjde do školky, nebyla bych asi zas tak proti 🙂 Jsem trochu vyléčená z více dětí díky tomu, že nás doma bylo hrozně moc a nebylo to zrovna růžový 😉

anta
30. dub 2009

Co si z dětství pamatuji, tak nebylo žádné soukromí, máma na nervy, dělala mezi námi velké rozdíly a já jsem bohužel byla ta "vyvolená", co všechno odnášela 😔

kristi
30. dub 2009

anta, to je neprijemny, ja mam napr. svagra, co maji 4 deti a bydlej v panelaku 3+1, to mi prijde proste na hlavu. Vek deti je 18,17,14,3 roky....mazec, ze?

anta
30. dub 2009

Kristi, my taky bydleli v 3+1, bylo nás tam 7 lidí, 5 ptáků, 6 křečků, králík, pes, takže fakt bezva 😀 😀

kristi
30. dub 2009

vynikajici, opravdu. ty 3 starsi v jednom pokojicku? 2 kluci a jedna holka, to je prece desny....bez soukromi

skurinka
30. dub 2009

anta-tak to bych byla taky byla vylecena 😉
u nas jsem to odnasela ja i kdyz jsme se segrou jen o dva roky 😒 a nektery veci fakt jsou jeste ve me co jsem hlavne mame neodpustila 😔 😔
kristi-tak to je mazec.to jsou samy dospelaci a "mimino"

janulle22
30. dub 2009

anta jezisi jak jste se tam poskladali...? 😕 😀 ... no ja mam brachu o 13 let starsiho nerozumeli jsme si jako decka a ani ted ne kdyz uz kazdej mame sve rodiny... 😉 ... nevadi mi to. nesnasim ho a ty vyvolena jsem byla taky, ale spis proto ze bracha byl uz o dost starsi.... 😒

anta
30. dub 2009

My jsme 3 holky a 2 klucí, no a když přišel čas, tak se přepažila ta největší místnost na dvě a u té jedné nebylo okno 😕 My jsme narození od 1972-1979, takže to bylo dost napínavé 😀

anta
30. dub 2009

Měli jsme palandy a mě hrozně štvalo, že musím ležet nahoře a sestra mě lehtala vždy na nohách, když jsem šla třeba na záchod, na to nezapomenu 😉

skurinka
30. dub 2009

potvora 😀 😀 😀

kristi
30. dub 2009

no, s prominutim je to desny....a to ted prestavuji dum, kde bude mt kazdej svuj pokoj, jenze nedomyslene, pac ty starsi odejdou z domu co nejdriv, ze jo. proste ten dum meli resit driv.

a kluci si ani nemuzou vy****t brko, kdyz je segra doma 😀

anta
30. dub 2009

Kristi, týý jooooooo 😀 😀
No z domu jsem odešla první já a to jsem se narodila jako předposlední, ti ostatní takový důvod jaksi neměli 😉

janulle22
30. dub 2009

anta- 😀 😀 😀 ... ty brdo, ale jako je to mazec...uplne te chapu ... 😉 ... kdybych si prozila to co ty, tak by jsem nechtela slyset nic o 3 detech apod.... 😅

jako kdyz se stane tak si dite samozrejme necham a budu se tesit a milovat ho... 😵 ale zatim se necitim a ted mam jine cile a plany... 😉

anta
30. dub 2009

Janulle22 - to víš, že jo, přece se nenecháme zdecimovat, my jsme taky lidi a tím, že máme jedno dítě, neztrácíme přece na ceně 😉

kristi
30. dub 2009

jinak muj plan je poridit si druhou holcicku az pujde Mia do druhe tridy....

janulle22
30. dub 2009

ja dite treba chci.ale az tak nejdriv za 5 let... ale uz mi to pripada nezodpovedny vuci adovi ze kazdej bude vyrustat vlastne sam... ☹ ... a pritel nechce byt starej fotr... 😀

skurinka
30. dub 2009

kristi-chudaci kluci tak si musej davat asi hodne studeny sprchy 😀 😀 😀 😀 😀

petua
30. dub 2009

Holky, my máme třítýdenní miminko a já to slyšim denně, kdy bude sourozenec 😠 😠 😠
O to víc mě to s..., že já už další nechci, prostě co je sakra komu do toho..

A nejvíc mě dokáže vytočit, když někdo začne chytračit, že "jedináček bude rozmazlenej", to bych vyletěla z kůže - však přece jak si ho vychovam, takovýho ho budu mít, ne?! 😨 😨

kristi
30. dub 2009

petua, no jasne, je to o vychove. Ja mela sourozence az v necelych 15 letech, takze taky jedinacek a rozmazlena fakt nejsem..

anta
30. dub 2009

Co to je rozmazlenost? To neznám 😀 😀 😀

sylvar
30. dub 2009

my to slyšíme neustále ale já už nikomu nic neříkám, my nechcem a nikdo jinej nám to nevnutí,
že prý jsou Sofi 2roky a že už je na čase, takový řeči miluju, fakt

jabber
30. dub 2009

já na to odpovídám 'až budeme chtít' 😀 a většinou už je pak ticho 😎