Jak odpudit komáry? Máte babský recept?

aschin
10. čer 2008

Ahoj holky, nemáte některá nějaký babský recept jak odpudit komáry? V ložnici kde spíme s malou nemáme klasické okno, ale jen velké dveře, tudíž nehrozí síť. Odpuzovače do zásuvky se pry dětem dávat nesmí............

aponchie
10. čer 2008

a co sit do dveri 😉

aschin
autor
10. čer 2008

To by mi asi neprošlo 😠 Ty dveře jsou docela používané, manžel rád tráví čas na balkoně. Kdyby to musel pořád vyndavat, tak by to asi letělo z balkonu. Navíc ten rozměr je fakt šílenej, to by nebylo snadný používání...

aponchie
10. čer 2008

proc vyndavat?muj deda udelal zvenku ram na otevirani dveri v kterych je sit to se bezne dela i do plastovych i drevenych dveri anebo zavesi sitove

atreides
10. čer 2008

PRÝ zabírá citronový olejíček do aromalapy

aponchie
10. čer 2008

zavesy

andrysek2
10. čer 2008

no ja dneska chytla na zachode 4 komaryy a jsem pekne postipanaaa 😀 😀 😀

aschin
autor
10. čer 2008

😒 tak to taky nemame, pokud teda nemyslis nejake specialni..... Jako deti jsme meli zavesy v pokojicku a i docela dost komaru. Myslela jsem treba nejakou bylinku, nebo vhodny aroma olejicek..... proste aspo neco 😎

aschin
autor
10. čer 2008

diky moc Atreides, vyzkousim to

aponchie
10. čer 2008

aschin ale jestli sou to stare kastlove dvere treba tak udelas normalni latkovou kostru dveri das je zvenku na panty do nich vypln sit a je to zavirani na takovej ten magnet nebo jak se tomu rika..zvladne to sikovnej chlap za jeden den 😉

aschin
autor
10. čer 2008

Aponchie, dik, zkusim se zeptat manzela, jestli ta firma neco takove nevyrabi...... okna jsou dreveny a v zaruce, tak to budeme muset nechat na odbornicich

aponchie
10. čer 2008

jsou nove jako??aha toz to bude fakt lepsi resit pres ne aby nahodou neprudili ale ten venkovni ram jde vlastne jen pripevnit do futer na trech mistech a da se to oddelavat na zimu a tak fakticky je to u babicky na baraku a je to super...deda byl kutil tak to mel za odpoledne udelane 😀

aschin
autor
10. čer 2008

to muj drahy je spis nekdy jako Pat a Mat 😀 ale jen nekdy

aponchie
10. čer 2008

no s tim se pocita a co tatka nebo tchan nebo nedko znamej kdo by ti spichnul? 😀 a ten zaves ze sitoviny jakysi sem videla aspon neco pac ja myslim,ze pokud neni mechanicka zabrana i pres nejake vune si najdou cestu ty svinuchy 😝

aschin
autor
10. čer 2008

ja tu havet tak nemusiiim 😝

kejka
10. čer 2008

Skleničku s octem do každé místnosti v bytě.Třeba na skříň.Pomáhá. 😉

aniska
10. čer 2008

kejka, no, vona octa ku spaniu.. mmm. noooooo neviem. 😕
v kazdom pripade, som tiez cela zhava na vsetky dobre rady,
aschin daj vediet co zabralo, ju 😉

aponchie
10. čer 2008

ocet a citronela fakt zabira,ale taky si nejak neumim predstavit tu vuni 😝 myslim celou noc

kejka
10. čer 2008

Holky to nesmrdí. 😀 Nesmí toho bejt litr,pak to fakt není skoro cítit-přece bych to neměla po kvartýru. 😀 😀

aponchie
10. čer 2008

tak ja to zkusim na dovce 😀

aschin
autor
11. čer 2008

Kejko, muze byt ten ocet treba vinny? ten se mi nezda tak moc agresivni... Kazdopadne dik za zajimavy tip. Ty potvory se tady jeste u nas nevylihly, ale ocekavam to kazdou chvili, jakmile se ted ochladi 🙄 pak dam vedet. -zkusim ocet i citronelu. Mohl by ten ocet zabirat i na pavouky, to by bylo fakt gut!!!!!!!!!!

kejka
11. čer 2008

No jasně,to je jedno jaký ocet.Já ho dávám na parapet,jen v pokojíku na skříň-lepší je to,co nejblíž k oknu.Na pavouky a mouchy taky,ale spíš na komáry a ty malé mušky. 😉 Mám to od mojí babičky,to nebyly žádné přípravky do zásuvek,tak zkoušely ženský,co se dá.Můžeš místo citroneli-je drahá,koupit obyč.citron a vymačkat šťávu.Kůru namočit do mističky a dát na WC-provoní hajzlík.To i kůru z pomeranče,mandarinek. 🙂 🙂 No snad něco zabere 😅 😅

skuli
11. čer 2008

Holky pomáhá jíst celé léto B komplex,každý den tabletku.Kdysi mi to poradila doktorka a fakt to pomáhá.Nejdou na vás pak komáři a klíšťata.

aponchie
11. čer 2008

skuli neser 😀 ja jedla bkomplex kvuli nejakejm zdrav.potizim a vedela jsi,ze vedlejsi ucinek je pribirani a zvysena chut!sakra to letelo do kose takovym fofrem 😀 😀 😀

kejka zkusim to na dovolence pac ted komary nemame jen muchy ale za mesic uz budou nove okna tak budu mit site coz mi prijde nejidealnejsi reseni.. 🙂

skuli
11. čer 2008

api- 😀 No jo,ale když si vezmeš na co všechno to působí pozitivně.
Vhodné aplikace B komplexu:
Stres
Lámavé vlasy, nehty, předčasné šedivění a padání vlasů, kožní problémy
Neurologická onemocnění
Deprese a duševní poruchy
Špatná paměť a neschopnost koncentrace
Brnění a křeče v končetinách
Snížená obranyschopnost
Vysoký krevní tlak a vysoká hladina cholesterolu
Neplodnost
Nadměrná fyzická a psychická zátěž
Únava
Migrény
Poruchy metabolismu cukrů – diabetes, nadváha.
Onemocnění jater
Zrakové potíže
Nespavost
Chudokrevnost
Alergie
Opary
Onemocnění kloubů – artróza a artritida

skuli
11. čer 2008

A píšou tady,že to je na nadváhu,tak jak se po tom může přibírat? 😝

aponchie
11. čer 2008

ne ne ne ne ne jak se po tom pribira nejim to 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aschin
autor
11. čer 2008

holky, chtela jsem byt prirodni a ekologicka, ale asi propadnu tipu od Berundy http://www.babyexpert.cz/produkt/odpuzovac-do-z...

mitka
11. čer 2008

Ahoj, další tip je levandule (třeba v látkových pytlíčkách) poblíž okna. Komárům prý vůně vadí. Letos to zkoušíme, zatím jsme bez štípanců, ale nevím, zda už je ta pravá komáří sezóna... 🙂

aschin
autor
11. čer 2008

hmmmm 😉 levandule neni nikdy dost

klara.t
7. říj 2009

Holky myslíte, že lze v těhotenství používat ty chemický odpuzovače do zásuvky? Já jsem je celou dobu odmítala, ale dnes jsme celou noc zabíjeli komáry a bylo jich myslím 8-9. Hrůza!

Nebo jakou máte zkušenost s těmi ultrazvukovými?