Jak odstranit obrázky z dětského oblečení?

acacia
23. kvě 2013

Nevím, zda to vůbec jde, ale kdyby měl někdo nějaký tip... Často pěkná body, koupená na bazaru mají oprané obrázky. Samotné body by bylo mnohem hezčí než s opraným obrázkem např. žirafy s chobotem (kdo vymýšlí někdy bizarní obrázky na dětské oblečení nechme stranou...). Mám na mysli ty lepené, jakoby gumové obrázky.
Dá se to dát nějak dolů?

jenny.kay
23. kvě 2013

Nechtěně jsem takhle dostala dolů obrázek tím, že jsem takto potištěné body nacpala do sušičky. Ovšem pokud je to body z bazaru, tak hrozí, že pod obrázkem bude látka zachovalejší než okolo, takže stejně ti tam místo obrázku zůstane flek původní barvy, pokud mi rozumíš.

lucyvivien
23. kvě 2013

zrovna dnes jse mě to stalo, oprala jsem triko namísto 40 st. na 60 st, a skoro celý obrázek je dolu, ale beztak je podtím flek

nikissek28
23. kvě 2013

zkusila bych to vyprat na těch 60st a kdyby tam byl flek, tak koupila nějakou nažehlovačku nebo našívku a dala to tam 🙂

aneta0707
23. kvě 2013

nebylo to zrovna u body, ale vyprala sem omylem detky pradlo na vyvarku a vsechny kalhotky s barbinkama jsou ted jenom ruzovy ☹ takze bych zkusila horkou vodu. a kdyz na nekterych zustaly kousky obrazku, tak sem je vyvarovala znova aby to nevypadalo tak hrozne 🙂

hojda
23. kvě 2013

Nejlíp to půjde nůžkama 😀 😀 😀

andy80
23. kvě 2013

Kupovat bez obrázků a je po problému ne?