Jak odstranit pastelky ze zdi?

ada80
4. led 2011

Ahoj holky chtěla potřebovala bych poradit čím odstranit ze zdi pastelky?Dcera nám kresilia po zdi a nevím čím to mám odstranit.Díky za rady

zany
4. led 2011

Nám dcera na dovolené pokreslila pastelkou zeď a dávali jsme to dolů suchým chlebem 😉 Měl by být i malinko tvrdší... Šlo to dolů docela dobře, ale nadrobilo se tím. Ale lepší to vyluxovat než počmáraná zeď 😝

veruska007
5. led 2011

My pastelky ze zdi gumujeme, ale musi to byt dobra, ozkousena guma. Chlebem se ze zdi odstranuji mastne skvrny, treba z barevnych krid. Ale nesmi byt chleb moc mekky, nam se totalne rozmazal po zdi. No, a ted jsem malymu koupila umyvaci pastelky, jdou v pohode setrit i prstem.

haanhobe
5. led 2011

Nedávno jsem někde v televizi slyšela, že funguje postříkat zeď lakem na vlasy a utřít hadrem, ale nezkoušela jsem to. Samozřejmě pozor na nějaké lakované povrchy.

dvojka
5. led 2011

No,nebylo by lepší vymalovat 😅 ,alespon teda ten počmáraný kousek.Mám pocit že příípadné odstranovaní napáchají spíš víc škody než užitku 🙂

cerkr
27. srp 2014

Ahoj holky, četla jsem super článek na toto téma. Malůvky jednoduše přelepit ;) Obávám se, že u nás doma je to rovnou na tapety. 😀