Jak originálně darovat peníze?

kacerka
21. kvě 2008

Dobrý večer,

obracím se na Vás s prosbou o tip, jak originálně věnovat neoriginální dárek - peníze 😉 Nechceme dávat jen obálku s bankovkami.

Díky za případné tipy 🙂

berynka
21. kvě 2008

kacerka: my s manželem dostali od jeho kolegů z práce jako svatební dar hrozně těžkou plechovou krabici od whisky a celou pečlivě obalenou firemní izolepou. Vůbec jsme netušili, co by tam mohlo být... hlavně ta váha 😕 . A když jsme to konečně rozbalili, tak tam bylo 5000,- v pětikorunách 🙂 . Dobré bylo, že to ani nešlo odhadnout, kolik tam je... prostě se to muselo pečlivě přepočítat 😉 .

aponchie
21. kvě 2008

porcelanova kasicka kocicka velmi tlusta spise takova koule cernobila s ocaskem ..pekne tezka a narvana penezma (mince)vsech moznych hodnot a ruzne meny

kacerka
autor
21. kvě 2008

bery, díky. My dostali takové kýčovité skleněné prase plné mincí - koruny, dvoukoruny, pětikačky, desetikačky a dvacky . . . . Takže něco podobného 😉

No máme na to deset dní, tak snad se tu sejdou ještě nějaké nápady a já budu moci vybírat a potom vyrábět nějaké originality 😎

nobody
21. kvě 2008

rozštřihat a slepit ..to je originální 😀

aponchie
21. kvě 2008

ja jsem to dostala tu kocenu od me nej kamosky jako svat.dar a celkem nejlepsi ze vsech pac vseci ti davaji prachy a otevirat obalky je jak v bance ..takze tu kocku mame dodneska a hazeme tam drobne a jeste mame eura a jine meny na pamatku 🙂 a ta kocka byla teda fakt nadherna zadnej kyc

petraluk
21. kvě 2008

Kacerko kamarádka dostala jako svatební dar peníze ve fotorámečku, vypadá to moc pěkně 😉

kacerka
autor
21. kvě 2008

nobody 😀 😀 😀 to je fakt 😀 😀 😀

aponchie, jo obálky jsou šílené, a ještě kolik peněz skončí v koši, co? 😀 😀 😀 ale našim známým se zase podařilo vyndat pár tisíc až poněkolika měsících, páč se obálka kamsi schovala a při větším úklidu se našla a radost byla veliká 😉

aponchie
21. kvě 2008

kaci to verim takove nahle prisuny penez jsou nejlepsi 😀 ja teda mela vetsi radost z tech litru slivovice abych pravdu rekla 😀

nobody
21. kvě 2008

jo ty myslíš nějakou "krabičku, umělecký předmět, pop art ... nee kýčovitý obálečky 😀

no záleží komu to bude

kacerka
autor
21. kvě 2008

no, nejlepším přátelům, takže by to mělo být fakt vymazlený 😵

dzany
21. kvě 2008

kacerko my jsme jako svatební dar taky dostali peníze v rámečku a pak jak jsou takové ty dřevěné truhlice, tak tá byla taky plná kováčů(1,2,5) a omotaná byla kovovým řetězem 😉

tlapicka
21. kvě 2008

co jsem kdy videla 🙂
kdyz se otevre destnik, tak tam jsou privazany bankovky

daji se dat bankovky i na kytici, my dostali krasnou. takze se zeptat v kvetinarstvi...

daji se zapect padesatikoruny do sadrove cihly a nalakovat na zlato. do toho se leze kladivkem

pak se da velka krabice, do ni se prilepi cihla, nahaze se libovolny pocet bankovek a smicha do plna s polystirenovyma kulickama... to je taky psina rozdelat.

my dostali fotoalbum, kde misto fotek byla na kazdy strance papirova 50tka 🙂 to bylo prekvapeni

tedka budeme davat kamosce 6 lahvi vina v kosiku a na kazde bude jeste asi 10 nebo 5 euro

ve fotoramceku jsme taky dostali penize, to je fajn, ze nejde poznat kolik toho tam je.

pak jeste hezka drevena krabicka plna 1kc.

vic me ted zatim nenapada, tak jak si vzpomenu, tak pripisu 🙂

dzany
21. kvě 2008

jo a ted mně ještě napadlo, ale nevím jestli by to bylo ted pro tebe vhodný, ale třeba někdy na příště - tchán slavil 50.tku a právě jsem mu nechtěla dávat prachy, tak jsem mu koupila 50 losů, nebyly natrhané, takže jsme je udělali jako harmoniku do ozdobné krabičky a ten vrchní jsme přilepili na víčko, takže když to otevřel tak tahal a tahal 😀 no něco málo i na nich vyhral ale nebyla to zas žádná řacha, ale byla to spíš sranda 😉

kacerka
autor
21. kvě 2008

tlapi, teda ještě než jsem si Tě přešetla, tak mě napadlo dát jim nějaké výborné víno v krabičce a pod vinětu nalepit bankovku . . . . 😉

tlapicka
21. kvě 2008

😀 😀 😀 😎

tlapicka
21. kvě 2008

my byli pro vino na moselu o vikendu http://www.pavuciny.cz/?act=article&aid=122 takze cenove sice nespada do kategorie luxus, ale chutove jednoznacne ano 😵 😝 😵

bambulik
21. kvě 2008

nebo složit do obalu od CD, to vypadá moc hezky

kacerka
autor
21. kvě 2008

tlapi, já znám jednu fakt výbornou vinotéku, takže ohne Problem 😀 😀

nobody
21. kvě 2008

jaký mají záliby bych potřeboval věvět

ivousek
21. kvě 2008

S muzem jsme dostali jako sv.dar-malou truhlicku s malikatým klíckem asi koupenou v hrackách a tam bylo smotané nekolik bankovek prevázané zlatou nitkou.
Jinak taky nerada dávám peníze jen tak a nekdy to resím sekama v obchode napr.spodní prádlo ,drogoska...
Doufám ze si tady dobre vyberes a bude se to líbit.

kacerka
autor
21. kvě 2008

nobody - sport, především kola, lyže, hudbu - on tvrdší, ona takovej ten ženskej rock. Potom dobré papání a bumbání. Ona divadlo, on techniku 😉

listicka77
21. kvě 2008

Do truhličky nebo keramického hrnku (takového jako na "poklad") ve dvackách a promíchat s čokoládovými mincemi.

nobody
21. kvě 2008

tak něco s hudbou potom .. zkusím zapřemýšlet, ale asi to bude bolet

kacerka
autor
21. kvě 2008

nobody, to my už jsme měli pár tipů koupit jim lístky na nějaký koncert 😉 , ale bohužel se moc neshodnou na žánru. Manža chtěl kupovat lístky na Judas Priest, ale bohužel ona to neposlouchá. A zase pro něj by bylo BSP či Anna K. také pasé 😉

kacerka
autor
21. kvě 2008

Jinak vloni se brali taky naši velmi dobří přátelé a ti poslouchají naopak všechno a hlavně společně, takže od nás dostali lístky na Rolling Stones zarámované na plakátu - no vypadalo to fakt skvěle. Ale bohužel u těchto by si společně nepřišli na to pravé ořechové.

nobody
21. kvě 2008

jj, chápu ... ale jsou věci, který spojují oba žánry .. nástroje, trsátka, kapodastry, ...

😀 sakra, to fakt bolí ... přemýšlet

neeve
21. kvě 2008

My dostali peníze taky v rámečku. 😅

Mně docela udělal radost poukaz do bytového textilu. Byl na dva tisíce a tak jsme si přidali a nakoupili jsme si tam deky, povlečení, záclonu a ručníky dle svého gusta 🙂 Ovšem originální to moc není. Ale fakt jsem měla radost.

Co je to kapodastr? 😕

aponchie
21. kvě 2008

neeve to je neco co se dava na kytaru aby hrala nejak vejs .nejak se tam meni tonina a aniz by jsi na to nejam musela myslet..eh doufam,ze je to dostatecne vysvetleni ..ja to vim od strejdy ten hraval celkem dlouho 🙂

ivousek
21. kvě 2008

neeve: to je pomucka ke zmene toniny,ale ne kazdý s tím hraje.

f.nina
21. kvě 2008

Tak já mám švagra kterej rád vymejšlí takovéhle kravinky a letos na vánoce jsem dostala čokoládovou figurku do které jse mu nějakým způsobem podařilo dostat 1000kč a já se k ní musela prokousat 😀 A loni na vánoce zase 1000korunu pečlivě zzachumlal do sáčku dal do bandasky zalel vodou a nechal zmrazit když jsem se na tu bandasku podívala vůbec mi nebylo jasný proč mi to dáva(penízky tam nejdou vidět)až když to rozmrzlo tak to bylo překvapení 😉