Jak oslovujete vaše děti?

bambulik
20. zář 2007

Jakpak oslovujete Vaše mimísky nebo dětičky?
Já bych chtěla Kateřinu nebo Honzu a myslím že tyhle jména se dají docela dobře zdrobňovat a můžou mít hodně podob.

petruna
9. čer 2008

se mi nejak nechce spat, tak tu cumim na kdejakou diskuzi....

my rikame Tondovi : mimino, mimiňáku, kluku, Tonidlo, Tonislave, Toníčku, Toníku, můj ty Tondo kolenatej, Antoníne - topiči elektrárenský 😀

bambulik
autor
11. čer 2008

tak ještě jsem si vzpomněla jak říkám Kačence a ani nevím jak to vzniklo:
dydulko, tulinko, Kajdo a taky někdy ve srandě srajdo....

liviky
11. čer 2008

Viktorie -Viki,Vikuku,,Kiki,.....tatare,kuliočko,.... a
Lilien - lili,lilisku,lilu,lilku,liluše moruše,.....chachare,kvítku,...jéééé toho by bylo

bambulik
autor
15. črc 2008

poslední dobou jí říkám: bambulki, miminko moje, holčičko, panenrčko, princezničko, okatko...

bambulik
autor
26. led 2009

tak poslední dobou vede : Katýsku, Kačenko 😵 😵 😵

berus
26. led 2009

my máme Matyáška a říkáme mu Matýsku, Máťo, Máťulo, Matýnku, Matyánku a Buclínku, Buclo, prdelinko 😅

slunicko552
26. led 2009

Tak já Mati,Matiku,Matinku,opico,sluníčko,prdelino a na jeho přání kočičko 😅 😀

krembonzur
26. led 2009

Honza-vetsinou je to Jenik, Jenulin-kdyz jsem nastvana... Honza, Honzulin, koblizkek, boruvka... 😉

agness02
26. led 2009

jéé, pěkné téma 😉
my říkáme Dominičku, Dominku, Domišku, Myšáčku... když trošku zlobí tak Domišu, ty lumpe... 😀

schwarzovka
26. led 2009

mažel oslovuje malýho jedině Hnojíku, Hnojdo (a to většinou, když ho přebaluje 😀 ), já zas Ráďa Smráďa ...k tomu mám podobnou, když zlobí...Sráďa 😀 ...a pak ostatní zdrobněliny k jeho jménu

schwarzovka
26. led 2009

jo a manžel taky ještě přidává Schwarzenátore a zabijáku...moc kouká na akční filmy... 😀 😀

zdenallicka
27. led 2009

Ja se jmenuju Zdena a rikaji mi Zdeni, Zdenco, Zdendo, Zdenine, Zdenicko, Zdendulino... Moje jmeno se mi libi.. DIky, tati!! (je Zdenek)
Mam neter Pavlinu a rikame ji Pajo, Pavli, Pavlinko..
A dalsi neter Kristynu - te se rika Tyno, Tynko, Tytynko, Kristule a taaak...
A dalsi neter je Tereza Natali a te rikame bud Nataliso, Natalo, Naty, Natalisku, Natalko nebo nekdy i Terezko Natali a muj muz (jeji stryc) ji rika Nataso, kdyz ho zlobi... 😀

Nse deti budou SofiA Ella (nebo Ella Rosa) a rikat budem Ello,Eldo, Ellinko, Eluso, Ellis, Elli a kluk bude Elias Matej a budem mu rikat Mateji, Matysku, Mates.. 😉