Jak oznámit šťastnou novinu partnerovi?

zdezli
18. čer 2008

Ahoj vsem,

zajimalo by me, jak jste rekly partnerovi, ze cekate miminko?

Zatim sice planuji "pouze" svatbu, ale zajimalo by me, co originalniho se da v tomto smeru vymyslet... 😒

nevesta
18. čer 2008

Tak ja som mojmu neoriginalne ukazala pozitivny test a on sa ma originalne spytal, ci som kupila novy USB kluc 😀

bambulik
18. čer 2008

tohle téma už tady taky někde je...

dadous
18. čer 2008

Ahoj zdezli, taky jsem nad tím přemyšlela. Chtela bych vymyslet něco originálního 😒 zatím se snažíme a doufam že se brzy dočkame 🙂

dadous
18. čer 2008

Tady je tolik temat, že se všechny ani nedaj přečíst 😲

janka1874
18. čer 2008

ja som môjmu ukázala pozitívny test a on dostal záchvat smiechu že po všetkom čo mi lekári povedali sa nám to podarilo za pól roka a ani na dovolenku sme nestihli ísť ako bol pôvodný plán, ale rodičom sme už ukázali prvú fotku z ultrazvuku boli neskutočne šťastní všetci síce najprv nevedeli čo to je a kde to tam je 😀

zdezli
autor
18. čer 2008

Jsem rada, ze i pres to reagujete...zkousela jsem se tematy prolouskat, ale nic podobneho jsem nenasla...tolik trpelivosti asi opravdu nemam...

...ale podobne tema je vzdy zajimave, ne?

Nevesta, Janka: koukam, ze to muze byt i docela humorny zazitek 😀

bambulik
18. čer 2008

no my jeli autem po měsíci snažení a udělalo se mi zle, zvracela jsem....
no a přijeli jsme domů a Honza mi šel koupit test, já těhotenství vylučovala, čas od času mi auto nedělalo dobře...
no a test: // a Honza říkal: mámo, já vím co jsem dělal...takže vlastně jsem ani neměla šanci mu udělat překvápko...

monkula
18. čer 2008

my sme si pri Jarkovi robili spolu, takže prekvapko nebolo, vlastne bolo ,ale spoločné... 😵
no a pri Chiarke som si robila test tiež s mužom ,ale nič neukázal, poto msom sa dočítala, že keď majú eny zápal močového mechúra, vtedy som ho mala ,tak je test skreslený, tak som si kúpila nový a ten ukázal //...tak som to úplne originálne MM hneď zavolala, bol v šoku... Ale o chvíľku mi volal späť a bol šťastný... 😵 😵

liviky
18. čer 2008

já šla s malou na procházku k babi a cestou jsme koupily těh. test,jen tak jsem si říkala,že bych mohla taťkovi dát krásný dárek k narozeninám,které měl za týden 🙂 ,ale když jsem zjistila //,tak jsem zvedla telefon a zavolala mu do práce(dělá na střechách) a řekla mu tato hádej co je!pevně se drž a nebo si sedni!! ....a on řekl,už sedím co je si těhotná?...já na to že ano a on já to tušil,už za Váma běžím moc moc se těším 😀

zdezli
autor
18. čer 2008

Tak ja si planuji, jak bych to svemu milemu originalne sdelila, ale ono to asi v podstate bude taky tak, ze az jednou uvidim pozitivni test, tak budu taky hned volat a na veskere originalni plany zapomenu 😉

dadous
18. čer 2008

Tak nějqak to vidím i ja 🙂

elise
18. čer 2008

ja som sa dozvedela že som tehotná v 5 mesiaci nebžvalo mi zle , nepribrala som, prsia sa nezväčšili nohy mi nepuchli uplná pohodička pri bežnej kontrole mi dokina povedala tú šťastnu novinku že za 4 mesiace rodím 😀 😀 hned mi to ukázala na ultrazvuku a vypísala knižku, spravila potrebné odbery krvy, odmera a odvážila a určila datum dalšej návštevy ja v šoku ked som vyšla z ordinácie v čakárni volala som manželovi že na vianoce budeme traja že som tehotná v 5 mesiaci. (malý sa nám podaril po 6 rokoch snaženia a v tom čase ako som otehotnela sme to zo snažením vzdali a nechali sme to plynuť takže sa to super podarilo 😵 😵 ) takže šťastnú novinu oznámila doktorka mne ja manželovi a obaja mojim rodičom 😀 😀

schwarzovka
18. čer 2008

elise: to je fakt krásný 🙂

já to zjistila náhodou, byl pátek a s kolegyní v práci jsme jen tak kecali a nějak mi došlo, že už jsem to jako měla dostat...tak jsem si hned po práci udělala test u tety - // 😲 😲 ...manžel (tehdy ještě přítel , měli jsme 14 dni do svatby 😀 ) byl zrovna v hospode na kulečníku a já to nevydržela a zavolala mu, ten mi hned řekl, že tam rovnou zůstane a zapije to
a bylo to taky takhle : "miláčku musím ti něco říct" a on hned "jsi těhotná" 😀 😀 😀
no teď už bych to udělala jinak
ale potom jsem jela za našima (ten samy den) a táta, když mě vítal, tak mi chtěl hned nalejt panáka a já, že nechci (bylo to pro ně asi divný), hned věděli, která bije 😀 😀 😀 , takže taky žádný překvápko 😖
příště už to bude jiné...slibuju 😀 😀

zdezli
autor
18. čer 2008

Elise: to je krasa, kdyz se takhle zadari... 🙂

elise
18. čer 2008

ved to je to super ale aj tak veľmi som chcela si vždy vychutnať tehotenstvo uplne od začiatku 😒

zdezli
autor
18. čer 2008

Elise: na druhou stranu jsi ho mela po tech vsech problemech uplne bezproblemove 😀

monkula
18. čer 2008

elise, chcela si zvracať? 😀
Aspoň Ti to rýchlo utieklo...

dadous
18. čer 2008

Ja už se tak těším až uvidím ty// 😅

monkula
18. čer 2008

dadouš, držím palčeky..
Ty máš18 ročného syna? Vyzeráš, ako ekby si mala 18 ty...

dadous
18. čer 2008

monkula. fotky někdy zkreslují, ale dík hezky se to čte 🙂

kometka5
18. čer 2008

tak já jsem si ráno udělala test, našla jsem tam // a běžela jsem koupit do krámu capáčky, že to MP dám jako překvpaení...vydržela jsem do večera, ani nevím jak a večer mi po telefonu napsal sms, že jde pít s klukama, že se uvidíme další den...tak jsem mu volala, přesvědčovala jsem ho, aby byl se mnou, že je to důležitý, ale on nic nechápal a zůstal v hospě...takže jsem byla naštvaná, ublížená a probrečela jsem celý večer...druhý den jsem mu capáčky dala, byl hrozně moc rád, dokonce i slza ukápla (ne už moje), ale pro mě už to nebylo ono...
možná si teď myslím, že se mi to až zbytečně dotklo, ale celý den jsem plánovala, jak mu to řeknu, co on na to a pak to bylo úplně jinak... ☹

nevím, jak bych to příště chtěla oznámit MP, ale určitě jinak. 🙂

ssissi
18. čer 2008

Prvý test som si urobila sama. Tak som drahého cez SMS poprosila, nech kúpi ešte jeden, lebo mi vyšiel nepoužiteľný výsledok 🙂 . Nepoviem mu cez telefón predsa, že bude tata 🙂.

Druhý sme robili v ten istý deň spolu. Sme chceli spolu prežiť tie povinné sekundy čakania na výsledok. A // boli v tom istom zlomku sekundy, ako sa test namočil, takže čakanie nebolo žiadne (15 dní po ovu.), za to prekvapenie obrovské, ako nám to vyšlo na prvý pokus 😀 .

aspire5020
19. čer 2008

Povedz mu, ze usetri na vlozkach. Muza potesi sprava o mensich vydavkoch.

andrea.m
19. čer 2008

ja som 1 tehu oznámila smskou a druhé sme si robili testík spolu všetci 3 takže žiadne prekvapko. pri prvom bolo (kedže mam obe deti plánovane) prekvapko iba v tom smere, že sa nám zadarilo na prvý šup. takže u nás...nuda

janeyzelvicka
19. čer 2008

Test jsme kupovali spolu, ale manža jaksi nevěděl, ani jak to pořádně vypadá, a už vůbec ne jak to vypadá když je to pozitivní. Takže když jsem za ním přišla bulící a ukazovala mu dvě čárky, stejně netušil, která bije (jestli jsem šťastná že jo a proto bulím, jestli jsem nešťastná že jo a proto bulím, jestli jsem šťastná že ne a proto bulím, jestli jsem nešťastná že ne a proto bulím - a teď si měl chudák vybrat 😀 )

zdezli
autor
19. čer 2008

Hmmm aspire, velmi vtipna poznamka, jen nevim, zda Ti doslo, ze vychova ditete by Te prisla urcite navic, nez damske vlozky na 9mesicu ... 😔

aspire5020
19. čer 2008

zdezli, v tom je ten vtip. Booze netvarte sa vsetci sko ns pohrebe. Ved mat dieta je nieco krasne 🙂

aspire5020
19. čer 2008

...ako na pohrebe...

zdezli
autor
19. čer 2008

V poradku, jen se mi to moc vtipne nezda. To budou asi ty vecne rozdily mezi muzi a zenami 😉