Jak pejsci reagují na miminko?

fedakada
27. lis 2008

Holky, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s reakcemi pejsků na nového člena domácnosti? Máme pětiletého pejska, je to ňuňan rozmazlený, tak nevím nevím, jak bude reagovat na to, až spadne z lopatky 😒 Díky za vaše zkušenosti 🙂

lucinecinecka
27. lis 2008

Ahojky..My máme tříměsíčního chlapečka,doma dva vlčáky a Šmuk ho má jako svého 😀 Reaguje normálně,nejdřív pomalu,aby se seznámili a půjde to..pokud nemáš nějak agresivního pejska a víš že má rád děti,neměl by být problém.. 😉

fedakada
autor
27. lis 2008

Díky za zprávu!! No, náš pejsek agresivní není, ale i tak nevím, co čekat. Naštěstí jsme si prozřetelně koupili pidipsa, takže i kdyby se zbláznil, k mimišovi se dostat nemusí 🙂

lucinecinecka
27. lis 2008

No vidíš..když na to půjdete pomalu..aby si pejsem zvykl na dalšího drobečka,uviš že to bude super..Naši psi hlídají malého jak oko v hlavě,když chrní na zahradě 😀

fedakada
autor
27. lis 2008

tak super!!!! 🙂

lucinecinecka
27. lis 2008

Jasan🙂A když je hodný,půjde to samo🙂Jakého máte hafíka?

fedakada
autor
27. lis 2008

smetáčka yorkiho!!! Ale je to kluk, takže je nakrátko 🙂 No,už vidím, jak mu budu vysvětlovat, že musí i z postele 😀 😀 No, už se snažím, ale zatím marně, naštěstí je dost času, abych ho zvykla

draga
27. lis 2008

feda my máme kočku normálně s náma spí v posteli a yorkšíráků je plné Klando a mají většinou malé děti takže toho bych se nebála 😀

fedakada
autor
27. lis 2008

díky draga. A je kočka v klidu - nevšímá si malého nebo jak ? U kočky bych se bála, že ta může vlézt všude!!??

lucinecinecka
27. lis 2008

Tak tak..kočku bych do postele nebrala..měla bych strach..

fedakada
autor
27. lis 2008

já bych se bála, že se může po mimču ohnat, nebo může vlízt do postýlky,.. Ale faktem je, že kdo kočku doma má, asi si to přizpůsobí

binki
27. lis 2008

fedakada: neboj, bude to vpoho...náš ovčák si malého očuchal a snažili jsme se mu dávat víc najevo lásku a tak a teďka jsou super kámoši, horší to bylo s kocourem, ten přijal malého až po 3/4 roce, nikdy ho ale nesekl, spíš se mu vyhýbal, teďka ho už tak nějak "strpí" 😀 , ale malý kočky miluje, tchtch uměl asi jako 7mé slovo 😉

fedakada
autor
27. lis 2008

no, já jsem taky dost přemýšlela, jestli nepořídit ještě psího kámoše, aby se zabavil, ale zase nevím, jestli by to nebylo ještě horší,... 😒 😒 😒 Tak to vždycy zamítnu a po chvíli vymýšlím znovu 🙂

binki
1. pro 2008

já bych počkala s tím novým psem, aby neměl váš hafan pocit, že neví, jaké je jeho místo ve vaší "smečce"...

mifinka
3. pro 2008

My máme dva stafordy, tak jsem byla kapet nervozno jak to vezmou, ale myslim si, že vzhledem k tomu že jsou dva, a sjou zvykli se o lasku a pozornost dělit, mělo by to být OK... teda snad 😀