Jak poslat kočárek poštou? Jak ho zabalit? Za kolik?

teri30
18. lis 2009

Potrebovala bych poradit. Musim poslat podvozek meho kocarku na vymenu. Jsem z Moravy a posilam to do Cech. Nevite nekdo jakou sluzbou to poslat, jak to zabalit a kolik to mue tak stat? Podvozek vazi 12 kg.

bobulle
19. lis 2009

Ahoj, podvozek jsem neposílala, ale korbu ke kočárku a velkou autosedačku už jo... Přes poštu a stálo to tak 100 - 150 kč 😉

amallie
19. lis 2009

kup karton, vylož ho kuličkama, nebo polystyrenem, dobře to celé olep a můžeš posílat.

jituska
19. lis 2009

Posílala jsem celý kočárek v krabici, přes Českou poštu to vyšlo nejlevněji, kočárek vážil 16 kilo a poštovné bylo kolem 130 Kč.

teri30
autor
19. lis 2009

Holky mooooc diky, tak velky karton asi koupit v papirnictvi n? Nesmejte se, ziju v Londyne, tady je to vsechno jinak, takze moc nevim jak je to doma v Cesku

trpaslikg
19. lis 2009

me poslali kocarek v krabici od kola, hlavne aby to byla krabice pak je to opravdu nejlevnejsi

iloha
19. lis 2009

kamarádka posílala kočárek v černém pytli, do krabice se jí nev.ešel a taky to pošta vzala. Jsou to takové ty obří černé pytle, poměrně tuhé

lennis
19. lis 2009

já ho složila a omotala strečkou (větší potravinová folie), kola jsem ještě pod tím omotala tou bublinkovou folii, byl zabalen fakt super a nic se mu nestalo (složený sporťák)

lenkavano
19. lis 2009

holky já mám trojkolku bebeto kombinaci,ale je dost dlouhej poradte mi prosím jak ho zabalit,krabici na něj těžko seženu a ten pytel no nevím.ještě bych tam musela dát tu tašku tak nevím.moc moc prosím o radu 😝

trpaslikg
19. lis 2009

no tak bych sehnala vic kartonu 😀 bez nej to nebude brane jako skladne...