Jak poslat peníze na Slovensko?

hojda
18. čer 2013

Maminky poradíte, jak nejlevněji poslat peníze z Čech na Slovensko? Mám mbank a tam je nejnižší poplatek 220,- a to se mi opravdu nevyplatí, protože chci zaplatit jen 26 Eur, tak přemýšlím, jak jinak peníze posalat. Nemáte někdo zkušennost nebo radu?

děkuji

blanka.k
18. čer 2013

Pokud má někdo účet u Fio, tak tam to je zadarmo (nevím, jak to je přesně, ale nějak když máš český účet, tak se zadarmo vytvoří účet na SK a pak je to jako převod SK-SK), aspoň loni to tak šlo.

monasek84
19. čer 2013

Jj, ja mam kvuli tomu ucet u Fio 🙂 A taky proto, ze ziju na SK, ale casto jsem v CZ 🙂 jinou levnejsi cestu nevim... pojistena obalka a hotovost? Slozenka? fakt netusim....
(jinak u FiO je zalozeni a vedeni uctu zdarma...tak si proste zaloz ucet, posli si od tam penize, ale nevyuzivej ho)...

sarunatko
19. čer 2013

Posílala jsem teď do Chorvatska jako cenné psaní, pojistíš to na tu hodnotu, kterou to má. A není to drahé, ale cenu už si přesně nevybavím. A bylo to tam snad během tří dnů.

hav81
19. čer 2013

Peníze můžete poslat na poště Eurogirem-adresátovi se buď vyplatí v hotovosti a nebo připíší na účet,to musíte mít ale číslo účtu v mezinárodnim tvaru.Nebo Wester Union 🙂