Jak poznám, že má mimi počůranou plenu?

evcounek
20. dub 2010

Ahojky maninky,
jsem zatím čekatelka na náš zázrak, který by se měl vyklubat 11.5. Je to moje první miminko a mám strach, že nepoznám, kdy má mokrou plenu. Nerada bych aby měl náš LUKÁŠEK nějaké problémy kvůli tomu, že jsem to nepoznala. Nekamenujte mě, že jsem tupá, ale neumím si to představit jak vypadát aková počůraná plena. ☹
prosím poraďte. Díky Eva

momin
20. dub 2010

Evi... 😀
Budes pouzivat latkove nebo jednorazovky? 😉

rimmel
20. dub 2010

aj jednorazovky tak vpredu ta plienka na dotyk bude taka vypucena, a ked to zmacknes proste uvidis ze je nasiaknuta mocom, bude to makke ako taky vankus..ked je nepocurana, je sucha, tenka , sustava 😉
aleneboj, nato rychlo prides

momin
20. dub 2010

Jak pise rimmel.... 😉 A neboj se! U jednorazovek v mokru nebude! Pekne sajou.. Snad kdybys mu ji nechala cely den,ale to urcite nenechas.... 😎 😉
Malinke miminka hodne kakaji takze myslim ze spis budes prebalovat proto ze je pokakany nez aby se stihl tak pocurat...

A s latkovyma neporadim.... 🙂

evcounek
autor
20. dub 2010

díky díky díky nějak to na mě začíná doléhat, že se ze mě stane mamina 😒 ale moc se těším až našeho prcka budu držet v náručí. Používat budu jednorázovky. mám už dost slušnou zásobičku tak snad nám to bude stačit. 😀

momin
20. dub 2010

he he ja sem to tak taky mela asi mesic pred porodem.... 😀
Zacla sem nad vsim premyslet..az moc.. Muž myslel že ho ze mě klepne.... 😎

germik
20. dub 2010

evcounek - hovori sa že by babo malo mat cez den pocikaných 6 až 8 plienok, vtedy má aj dostatok tekutín...takže možno cca každé 2-3 hodky 😎
A nerozmyslaj moc nad takými vecami, na toto uuuurčite prídeš velmi rýchlo 🙂

pattie
20. dub 2010

evcounek, neboj, to zvládneš! 😉 A jestli budeš kojit, tak ze začátku se přebaluje po každém kojení. Většina miminek se po kojení pokaká 🙂 Ale neboj, malé miminko zase tolik nečůrá a v jednorázovkách bude opravdu v suchu.

anicka164
20. dub 2010

V jednorázovkách se po kontaktu s tekutinou vytvoří gel, který snadno nahmatáš i přes oblečení, takže se fakt neboj 😉
Přeju pěkný porod a klidné sžívání se s miminkem!

heliik
20. dub 2010

souhlasím s anickou. 😉
A neboj až to příde, tak to poznáš. 🙂 🙂