Jak poznáte, že to bude kluk/holka? Jaké příznaky?

rozak
12. kvě 2007

Chtěla bych se zeptat, jestli na sobě nějak poznáte, jestli to bude kluk či holčička? Někdo tvrdí podle zvracení, někdo podle pleti, vlasů? Jaké máte zkušenosti vy? Jak začalo vaše těhotenství a co máte v bříšku?

petja
21. kvě 2007

holky,taky nevím proč,ale mám tušení,že budu mít holčičku 🙂

elly
21. kvě 2007

Ja jsem si prala jako prvni holcicku, ale kdyz jsem zacala koukat, ze mam brisko do spicky, plet bez vady a zacali me strasne chutnat salamy...tak jsem si rikala, ze to asi holcicka nebude....a neni. 🙂 😉

anatanka
22. kvě 2007

Ja uz ted naverim na zadny z tech priznaku, dokonce ani na intuici, protoze u me selhalo naprosto vsechno. Podle vsech moznych tabulek to vypadalo na kluka, spatne mi nijak zvlast nebylo, nezvracela jsem ani jednou, bricho na me zacalo byt trochu videt az kolem 20-teho tydne a bylo do spicky, manzel rikal, ze je citi, ze to bude kluk, ja cejtila to samy, divala jsem se jan na klucici veci, ale nakonec je z toho holcicka. Nejvic me asi zklamala ta intuice, protoze tomu jsem docela verila 🙂
Jo, jediny, co by odpovidalo jsou chute, cpu se porad sladkym a zadny slany nebo kysely me nelaka, ale ja byla hrozne na sladky vzdycky, takze to bude spis tim.
Ale jinak jsem za holcicku strasne rada. Jestli mi pak v porodnici reknou: maminko, mate chlapecka, tak to asi obrecim 😀

miskam
22. kvě 2007

Ahojky, tak já mám holčičku, bylo mi zle od 6 týdnů a trvalo to do 4 měsíců, byla to hrůza, pořád jsem zvracela, vadily mi vůně, smrady, no úplně všechno, nemohla jsem nic. Ze začátku jsem měla i pleť hezkou, ale ke konci a po porodu to odnesla pleť, dělaly se mi boláky i na šíji a zádech, ale teď to vše pominulo a já už na to ošklivý nemyslím, protože mám svoji krásnou holčičku, která mi vzala krásu, ale ta se vrátí, snad 😉

brendi
22. kvě 2007

holky na intuice nedejte, žádná z nich není pravda.....mám to vyzkoušené. Hlavně at je bábo zdravé, o to jde..........holčička nebo chlapeček....je to jedno

myschka
22. kvě 2007

no já chtěla strašně holčičku a byla jsem od první chvíle přesvědčená, že to holčička bude. Všichni v okolí mi předpovídali kluka, že prej na to vypadám ale neee bude to Adelka 🙂 prvni tri měsíce jsem zvracela i vodu a zhubla 5 kg ale jinak si to užívám.

ranyah
24. kvě 2007

Co vim, tak holka se pry pozna podle toho, ze zena v tehotenstvi vypada cim dal hur: problemy s pleti, spatne vlasy apod., tedy rika se, ze si holcicka "privlastnuje krasu". Nevim ale co je na tom pravdy 😉

marinka
24. kvě 2007

Já čekám holčičku a nevolnosti jsem si užila slušně, včetně zvracení (ještě i teď občas navštívím záchodovou mísu 😀 ). Jinak pleť i vlasy mám děsné a co se týká chotí, můžu se utlouct po sladkém, na maso nemám chuť skoro vůbec. Ale intuice mně nezklamala, od začátku těhu jsem věděla, že to bude holčička a taky že jo 🙂

petra.v
24. kvě 2007

Ahoj holky, já nevím co budeme mít my,necháváme si to jako překvápko k porodu,ale moc moc by mě to zajímalo.
Zezačátku těhu jsem měla pocit, že čekáme chlapečka, nevolno mi bývalo dost ale pokud jsem to zajedla bylo mi lépe, vlasy, pleť i nehty mám pěkné tak nevím třeba se to změní.Teď mám zase pocit že čekám holčičku, tak nevím.Asi je to normální. Každý mi totiž tipuje kluka teď 3 lidi zase holku tak nevím.... Bříško mi začalo růst a chutě nějak extra nemívám, jím normálně, tak vážně nevím.Jsem zvědavá kdopak na nás vykoukne, hlavně aby jsme byli zdravé. 🙂

lenycka
24. kvě 2007

No, tak my prý údajně čekáme holčičku a každý mi říká, že to není možné, že mi to spíš prospívá, než bych ztrácela na kráse, tak začínám být tak trochu v rozpacích.
Mám pořád hroznou chuť na sladké a nemám bříško do špičky, ale rozlilo se mi do boků...

dendisa
24. kvě 2007

na našeho potomka je UTZ krátký a na odběr plodovky jsem naštěstí nemusela. ženské, co už rodily, mi nezávisle na sobě prorokujou holku, ale břicho mi roste dopředu, pleť mám normální (na to, že po vysazení HA, až nezvykle krásnou) a manžel mi pořád opakuje, jaká jsem nádherná 😀. Akorát mám vysušenou pokožku (vždycky jsem byla pořádná mastňačka!) a velkou chuť na sladké. Od počátku těhu nezvracím a doufám, že už mě to ani nepostihne. Ale prej se měním v obličeji (protahuje se mi 😝 ). Tak doufám, že se ze mě do září nestane kobyla. Každopádně, i ty příznaky mám tak 50 na 50.

r123
2. srp 2007

tak já když sem čekala našeho Kryštůfka tak sem přibrala 12 kilo zle mi vůbec nebylo!až ke konci těhu sem párkrát zvracela.chutě sem měla příšerný hlavně na sáčkový polívky a na slaný!břicho sem měla takový pěkně kulatý.pleť už od začátku těhu otřesná strašně sem otíkala v obličeji a pupínků až hrůza a mastnota děs!takže se to absolutně nedalo odhadnout.ale na 100 procent sem tušila že to bude kluk sice to na utz nebylo vědět ale já to prostě cítila. 😉 teď je to jiné chutě se mi taky obrátili,ale trochu jinak než u malýho třeba sáčkový polívky nemůžu ani čut ujedla bych se zmrzliny!a už teď je mi občas dost zle a bolívá mě hodně hlava!takže uvidíme jak to bude dál!ale typla bych že zase kluk už proto že u nás i u manžela v rodině se rodí převážně kluci!

lenkabu
2. srp 2007

Tak mi děláte celkem radost, holky 😀 Já bych chtěla holčičku...po sladkém se můžu utlouct, maso nemůžu ani vidět a začíná mi naskakovat akné.. 😉

lenkazdenek
2. srp 2007

Ahoj,tak já to mám 50/50 ze začátku strašná chuť na sladký,maso jsem nemohla ani cejtit,pleť skvělá,spíš jsem hubla a nevolnosti žádný,teď jsem šíleně přibrala(díky bohu vše jen na bříšku) mám strašnou chuť na maso a na slaný a objevyly se mi uhříky. Na ultrazvuku se to naše malý vždycky stydí a strká tam nožičku,takže překvapení do poslední chvíle 😀

s.arik
2. srp 2007

lenkozdenek,
UTZ je na dvě věci ☹ taky doteď nevím pohlaví, a to už mám od 20tt za sebou ty UTZ tři 🙄
ostatním "ukazatelům" pohlaví nevěřím ani za mák 😀

lenkazdenek
3. srp 2007

S.arik , já zatím jenom dva,ale nevěřím,že se to na dalším ukáže ☹
Nadruhou stranu to bude spoň o to větší překvápko 😉

kachnik
3. srp 2007

s.arik a lenkazdenek, nestrašte, já chci taky říct co to bude a bojim bojim, že se prcek nenechá, jako naschvál 😖

janickabez
3. srp 2007

ahojky jj, dobré téma....tak my čekáme holčičku, zvracela jsem tak středně, někdy jo někdy ne...nebylo to tak hrozné....vlasy a nehty mám pevné a pleť OK, břicho ám taky do všech stran...stloustly mi paže...intuice i čínská tabulka zklamala, myslela jsem si, že čekáme klučinu 😎 ....

lenkabu
3. srp 2007

Já bych potřebovala aby čínská tabulka zklamala...mimi jsme dělali podle ní a říká, že kluk 😉

romana27
3. srp 2007

já věděla od začátku, že je to kluk 😀 , prostě jsem to tak cítila.
Pleť se mi spravila, vůbec žádný uhřík za celý těhotenství (snad to zůstane, musím zaklepat), měla jsem pořád chuť na zelí 😀 a tučný jídla. Blbě mi bylo až skoro do 4. měsíce + zvracení (odpoledne a večer 😵 ).

lenkabu
3. srp 2007

Moje intuice mlčí...přitom mi napověděla že jsem těhu asi 14 dní po oplodnění..ale teď mlčí, potvora 😀

cibule
3. srp 2007

To moje intuice mi říká jeden den: Je to jasný, bude to chlapeček..... A druhý zase: Kdepak chlapeček, cítím, že to bude holčička.... Takže asi tak 😀

slevik
3. srp 2007

Ahojky,
mě intuice nezklamala, máme holčičku 😎 . Ale podle všech tabulek to měl být kluk jak buk a podle příznaků taky...blbě mi bylo, ale zvracení jsem se celkem vyhýbala, sladký jsem ani nemohla vidět, šla jsem po mase 😀

cibule
3. srp 2007

No, já fakt nevím, ta moje intuice.... 🙂 Mě zase ve všech tabulkách vychází holčička a k jídlu mám chuť jak kdy na co.... I když vypadám dobře, akné nemám, sladký mám ráda, jím pudinky, jogurty, ale občas mám chuť i na slaný věci.... Jsem z toho jelen 😀

slevik
3. srp 2007

Jo a každej mi říkal, jak mi to sluší 😀. Takže bych podle všeho měla čekat kluka... No věřila bych jen důkladnému UZ a amniocentéze 😉

cibule
3. srp 2007

Jo, mě to prý taky sluší....Ale asi je to zatím hodně brzo si říkat, že vypadám dobře... Kdo ví, jak mi to bude slušet za měsíc... 😀 Já měla ovulaci 9.-10.července, schválně jsem si koupila ovulační testy, ptorože jsem se chtěla o mimi snažit až tři měsíce po práškách. Ta jsem na snažilkování chtěla vlítnout až příší měsíc - proto ty ovu testy. No a říkám, tento měsíc, se vyhnem době ovulace a je to. Sex proto proběhl 7. a pak až 13. - to už byl test dva dny negativní. Takže předpokládám, že se to stalo toho 7. A vzhledem k větší životnosti těch holčičích spermíjků, by to asi spíš mohla být holčička. I když chlapečkem taky nepohrdnu, jen si tak říkám, že podle té teorie čekám spíš děvčátko.... I když kdo ví 😀 Třeba je to tajný agent 😀 😀 😀

lenkazdenek
7. srp 2007

Cibule,to jseš dobrá,že si pamatuješ kdy byl sex,to já si bohužel nejsem datumem otěhotnění jistá ,jelikož sme ho provozovaly denně .
Kachnik třeba budeš mít štěstí a prcek se ukáže,já to štěstí neměla

acornika
7. srp 2007

Ahojky těhulky
Tak já jsem prý jemná v obličeji a že mi to sluší, pleť mám sem tam akné,ale mívala jsem i dřív, vlasy jsou sušší, lámavý a padají,zatím nepřibírám, utlouct bych se mohla po svíčkový a rajčatech ( ty jím fakt na kila )a miluji mlíko, jinak mě nelákají tučný jídla, spíš samý zdravý jako květák, brokolice atd....bříško mi roste spíše do kulata. Většinou mě tipují na holku, taťulda říká, že ví co si udělal, že to bude holčička a já taky spíš cítím tu holčičku a jedině koukám po růžových věcičkách. Tak jsem zvědavá, co ná nás u porodu vykoukne 😉 ale hlavně ať jsme zdravý a to přeji i VÁM VŠEM 🙂

cibule
8. srp 2007

Lenkazdenek: No, když já se právě ještě nechtěla snažit, tak jsem si to hlídala, kolikátýho to můžu dělat - proto jem si vedla i takovej graf. Takže proto vím, kdy k tomu asi došlo 😀 Teďka jsem ráda, že už jsem v tom a nemusím se snažit. 😉

caira
8. srp 2007

tak ja uz se nemuzu dockat az zjistime co to bude, ja bych si asi tajne prala holcicku a Rob zase chlapecka, ale vlastne je mi to celkem jedno.
Podle cinskeho lunarniho kalendare by to ale mel byt chlapecek..
jinak zvracim nehorazne moc, i vodu atd a zhubla jsem od zacatku tehu skoro 5 kilo, jinak plet dobra, vlasy taky, nehty mi najednou krasne rostou a nelamou se tak nevim..

slysela jsem o tom zjistovat to tim prstynkem na niti nebo tak, ale nevim, jestli kyvani do stran je kluk nebo holka a co je krouzeni dokola..takze to taky provadet nemuzu 😀