Jak poznáte, že to bude kluk/holka? Jaké příznaky?

rozak
12. kvě 2007

Chtěla bych se zeptat, jestli na sobě nějak poznáte, jestli to bude kluk či holčička? Někdo tvrdí podle zvracení, někdo podle pleti, vlasů? Jaké máte zkušenosti vy? Jak začalo vaše těhotenství a co máte v bříšku?

nikka.vo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marky25
24. led 2012

Mě řekli,že to vypadá na kluka viděli jsme pindíka. Jsem ve 13tt plus 4dny a včera jsem byla screeningu a tam mi to sdělili.Zezačátku jsem byla unavená, žaludek na vodě, zvracela jsem asi 3 x týdně a nyní jsem už 14dní nezvracela. Na sladké jsem moc nebyla ani nyní nemusím jen jahodovou zmrzlinu, maso můžu,ale né každý den pak bych ho už nemusela, zelenina mi chutná hlavně červená paprika a saláty, začínám pít mléko a sýry.Zatím jsem nic nepřibrala spíš něco zhubla.Vlasy se mi stále mastí a pleť je stejná jen malá vyrážka. Ale je to kluk! 🙂

melaniejessica
8. bře 2013

Ja mam 2 kluky 1 holku,u kluku jsem mela stejne chute,takze jsem vedela ze cekam kluky 🙂 pak jsem otehotnela a ve 3 mesici teh.jsem vedela ze cekam holku 🙂 uz proto ze jsem mela jine chute,nez u kluku a to ke vsemu jsem ani u jednoho teh.nezvracela ani mi nebyvalo spatne vubec nic 🙂 ,tet jsem opet tehotna a zase jim to co u male takze nejspis to bude holka 🙂 takze neni pravda ze kdyz nekdo zvraci tak ceka holku je to blbost,kazdy clovek se citi jinak a ma i jine chute,nekteri cele teh.zvraci druhy zase vubec,takze tim chci rict ze kazda matka by mela poznat co ceka nebo spise vycitit uz podle predlejsich tehotenstvich 🙂

sussaann
27. zář 2013

Tak já jsme v 13 týdnu a intuice mě ještě nepolíbila🙂 každý se mě ptá, co bych si přála víc a co si myslím, že to bude a já neznám odpověď ani na jedno🙂 vždycky jsem si přála chlapečka, ale co jsme těhotná, tak mě přijdou obě pohlaví stějně fantastický, takže budu nadšená z chlapečka i z holčičky🙂
Ale pleť mám horší, vlasy mám horší a hodně padaj a chutě mám na vše a na nic🙂 takže babo raď🙂

odvarkova
6. lis 2013

@melaniejessica Tak já čekám třetí, těhu je úplně jiné, zatím nepřibírám, u prvních jsem kynula jak bublanina, i chutě jiné, na ovoce a sladké věci, sušené ovoce, u prvních to byly ryby, mléko, tvaroh a přece to bude třetí kluk 😀

lucie266
13. zář 2014

Ja cekam holcicku prej rikali mito na 3D ultra zvuku a moje kamoska rika podle fotky ze je to kluk ze tam vidi boulicku reknu ze jsem zvracela do 3 mesice moje babicka rika ze to bude holka tak se ptala jaky mam chute mam kluka a necho sem ne zvracela vubec

lucie266
13. zář 2014

Ja cekam holcicku prej rikali mito na 3D ultra zvuku a moje kamoska rika podle fotky ze je to kluk ze tam vidi boulicku reknu ze jsem zvracela do 3 mesice moje babicka rika ze to bude holka tak se ptala jaky mam chute mam kluka a necho sem ne zvracela vubec
@macanet

zuzankaaaaaaaa9999
3. lis 2014

Já mám potvrzenou holčičku od gyndařky,na začátku jsem jedla strašně moc sladkého a hlavně ovoce a i zeleninu 🙂 špatně mi bylo hrozně někdy i celý den :/ ale nezvracela jsem protože se toho bojím:D Bříško mám kulaté a to do všech stran :D pleť mám věčně mastnou a flekatou :( Jediné co mi nesedí je linea negra kterou mám dlouhou až k žaludku :D tak snad se nám paní doktorka nespletla a je tam opravdu buchtička :D Jinak už od úplného začátku říkám bříšku Esterko <3 Termín máme 9.11. a 25.11. ale tuším že to bude dřív:l

kris5
29. pro 2016

Ja ještě nevim co čekám, ale přijde mi to takové všelijaké. Jsem ve 14.tt. Teď mi pomalu začínají ústavat nevolnosti, ale pořád mám jakoby hořko v puse. Nevolnosti a to hořko mi začalo kolem 7.tt. Zvracela jsem tak 2x týdne, ale kdybych se neovládala, tak zvracím i teď každý den. Nevolnosti celý den...Chutě se mi střídají- na začátku jsem jedla jen ovoce a zeleninu, z myšlenky na maso se mi zvedal žaludek, pak asi 2 týdny jen suché rohlíky a mléko, od 12.tt bych jedla ostré cabajky, vývary, slané tycky, paštiky... A teď se mi zas vrací chuť na sladké (čokoláda, koláče)...Tak babo raď :D. Pleť mám horší a i vlasy mám pocit, kruhy pod očima a přibiram snad jen prsa (uz teď je mám minimálně o číslo větší). Měl to někdo podobně? :D A co se z toho pak narodilo? Jak vypadam unaveně, tak me lidi tipuji na holku, ale zase ty chutě na ostré :D...