Jak poznáte, že to bude kluk/holka? Jaké příznaky?

rozak
12. kvě 2007

Chtěla bych se zeptat, jestli na sobě nějak poznáte, jestli to bude kluk či holčička? Někdo tvrdí podle zvracení, někdo podle pleti, vlasů? Jaké máte zkušenosti vy? Jak začalo vaše těhotenství a co máte v bříšku?

lucinecka
8. srp 2007

Cairo, holka je kroužení dokola a kluk jen ze strany na stranu 😉 Kámoška to takhle dělá s jehlou 😀 Vyvěštila mi holku a pak kluka, pro mě ideální kombinace 🙂

fran
8. srp 2007

Prý existuje nějaký čínský vzorec, dle kterého se to dá vypočítat. Kamarád ho prý někde má a počítal prý všem znamý děti a nikdy ho to prý nezklamalo. Prý počítal i sebe a bráchu atd. zpětně a taky to vyšlo... 🙂

lucinecka
8. srp 2007

Fran, tak ať ho kámoš najde a ty nám ho pak sem hoď, ať to můžeme zkusit 😎

caira
8. srp 2007

tak jsem to zkusila, chvilku to delalo kruhy, chvilku do strany a pak zase kruhy a zase do strany..tak doufam,ze to nejsou dvojcata 😀

fran, to mluvis o cinskem lunarnim kalendari, kde podle mesice poceti a veku matky predpovidaji pohlavi ditete?

lucinecka
8. srp 2007

Cairo, co ty víš? Třeba to fakt budou dvojčata? 😀

fran
8. srp 2007

no ja prave nevim o cem mluvim. Ale bude to nejspis prave ono.
rikal, ze potrebuje vedet mesic poceti a kdy jsem se narodila a snad jeste, kdy se narodil otec ditete. Ale jestli to funguje fakt nevim. Kamarad se dusoval, ze ano. 🙂

kim
8. srp 2007

Cairo: taky jsem to dělala a taky mi to blblo jednou tak za chvilku onak, pak mi holčina poradila, že se nejdřív musíš zeptat co je ano a co ne!!!!!!No a pak teprve když víš, že třeba ze strany na stranu je ne, tak se zeptáš, co to je a koukáš, jak se to kýve, pak mi to už taky fungovalo a nedělalo si to, co chce!!!!!!!

lucinecka
8. srp 2007

No třeba je to nějaká rovnice, do který se všechny tyhle údaje dosadí a zjistí se pohlaví. Zkus to zjistit a uvidíme 😉

fran
8. srp 2007

Lenkabu tady někdy 6.srpna napsala:
Já bych potřebovala aby čínská tabulka zklamala...mimi jsme dělali podle ní a říká, že kluk.

Tak to je možná ono. Zkusím to někde zjistit, ať si taky trochu započítáme.

caira
8. srp 2007

kamosce taky tabulka rikala kluka a ma holcicku Elinku 😀 a to ji tabulka v na jeji vek predpovidala kluka par mesicu dopredu i zpet..takze seknout s pocetim se nemohla 😀

fran
8. srp 2007

no jasne, kdyby to bylo 100%, tak by o tom věděl celý svět a v ordinaci by nám to rovnou s kolečkem vypočítali doktoři. Ale, kroutíme tady kyvadlama, tak proč nepočítat i vzorce 🙂 .

caira
8. srp 2007

taky fakt, ja si tak nejak myslim holcicku, ale hadam, ze nakonec to stejne bude kluk :-} i kdyz s vyberem jmena pro kluka je to deeesne slozity..me se ten Jamie moc nelibi, ale zatim nic jineho nas nenapadlo..no hruza.. Ja bych tak rada dala cesky jmeno treba Honzik nebo tak..ale uz vidim, jak anglani cumi co to je za jmeno 😀

No nic, ja padim do prace, tak se tu mejte kocky dobre 😀

cert..ova
8. srp 2007

ahoj holky, na ten prstýnek je tady přímo téma, myslím, že je to prstýnek na niti

kachnik
8. srp 2007

Holky, s tím prstýnkem a jehlou je to lepší, když to dělá někdo druhý. Mám v práci kolegyni, která to dělala všem co byly těhu a vždy to vyšlo. Asi jí budu muset navštívit, ale to dřív jdu na ultrazvuk, tak to třeba vyjde 😀

cert..ova
8. srp 2007

holky špatně, je to dítě z prstýnku

cibule
8. srp 2007

No, holky, já jsem taky děsně zvědavá, co to bude 😀 Nejradši bych si koupila trochu toho ječmene a pšenice a počůrala to, ale přijde mi to takový hloupý 😀 😀 😀 Taky bych asi radši holčičku ale říkám si, že někdo musí rodit i ty chlapečky, že? 😀 Tak uvidíme 😅 Jména mám už vybraný pro oba 😉

fran
16. srp 2007

Tady je ta čínská tabulka. Spoustě lidí si chvílí, spoustě lidí nevyšlo. Já mám závěr jasný....není tak těžké se trefit v určení pohlaví, když máte 50%tní šanci, že to vyjde 🙂

http://www.emimino.cz/pages/story/887

tady ten se liší, nevím, který je správně

http://parenting.ivillage.com/ttc/ttcsigns/0,,j...

fran
16. srp 2007

Tady je ještě víc takových drobností, jak určit pohlaví

http://parenting.ivillage.com/pregnancy/pbabypr...

slonik
16. srp 2007

nám čínská tabulka lhala, prstýnek vyšel - byl to můj prstýnek na mým vlasu 🙂

lenkabu
17. srp 2007

Podle tý tabulky co dávala fran mi vychází holčička 🙂 Ale když jsem si počítala podle jiné čínské tabulky přímo plodné dny, vyšel mi tam v květnu kluk. Aby se v tom prase vyznalo. Prstýnek jsem nezkoušela,myslím,že to má dělat někdo jiný a měl by to být váš prstýnek.

mobina
17. srp 2007

Tak u mě veškeré příznaky tak 50 na 50. Pleť mám šílenou, vlasy taky, zadek mi roste a břicho taky. Můžu se utlouct po buchtách a koláčích. Nevolnosti žádné, jen únava. Podle mojí mámy by to měla být holka, podle tchýně kluk. No a podle posledního utz je to fakt kluk. Takže budeme mít asi děsně krásnýho kluka, když jsem samý pupen 😀
Jinak podle tabule Fran. U první mi vychází děvče u druhé boy 😝

giorgina
17. srp 2007

ze pry, kdyz mate v tehotenstvi chut na kysele: kluk, na sladke: holka.
u me by to souhlasilo, pokud se mudr. nespletl.

cibule
19. srp 2007

Tak v první tabulce je to u nás holka a v druhé kluk 😀 Takže opět 50 na 50 😀 😀 😀

suki
19. srp 2007

Ahoj holky, každým dnem čekám pravděpodobně holčičku 😀 a jsem přesně ten typ, kterýmu všichni říkají, že to bude kluk-hlášky typu tys jsi tak hezká a máš špičatý břicho, jsi furt stejná atd. Ale mně se od začátku těhotenství, jěště přd tím než jsem věděla co to bude zdály sny, že je to holčička a pak už jsem jen odezírála ze rtů lékaře, jak říká - vymýšlejte si maminko holčičí jméno.Ale stejně mi pořád všichni říkají-jestli to prý nebude kluk. Však už se to brzy dozvíme-21.8.termín tak uvidíme. Máme koupené věci na holčičku, tak snad nebudeme mít růžového chlapečka 😀

bambulik
19. srp 2007

Vůbec nevím, jsem 17tt, jde mi vše akorát do prsou a fdo břicha, mám 2 kg nahoře, vlasy a nehty super, prý mi to sluší a všichni mimodvou osbo mi tipují kluka, tak uvidíme,..

katerinat
19. srp 2007

Tak jsem taky vyzkoušela ty tabulky a v jedné holčička v druhé kluk. Ve středu budu znát výsledky z odběru plodové vody a ta mi to řekne na 100%, tak napíšu, která tabulka měla pravdu 🙂

cibule
20. srp 2007

No, to je jak mi včera řekla od bratra žena.: Ty máš nějaký větší prsa. Tak to bude kluk, to je jasný.- No jo, jenže já před otěhotněním neměla prsa skoro žádný, tak by mi spíš přišlo divný, kdyby se mi nezvětšila 😀 Nevím, jestli v mým případě lze podle toho něco usuzovat. 😀 Bratrova žena tvrdí, že když čekala kluka, tak se jí zvětšila prsa a u holky vůbec.... Tak nevím, no... 😉

katerinat
22. srp 2007

Takže podle plodové vody je to chlap. To souhlasí s tou tabulkou na těch anglických stránkách.Jinak mi všichni pořád říkali, že to bude holka, a on Vojta 🙂

ticianka
22. srp 2007

ja mam mnohem lepsi plet, chut na maso, omacky, zeli, vubec na sladke a mliko, rostou mi hlavne prsa a bricho a bude to kluk🙂

kaceenka81
22. srp 2007

holky já sem asi exot,ale já v těhu nemám chut vůbec na nic! 😀 jím proto že musím,občas třeba na něco chut dostanu,ale ty běžné těhu chutě se mě netýkají.do 5.měsíce jsem se prozvracela,bříško mám maličké,prsa pořád stejný.a výsledek-holčička. 🙂