Jak přesvědčit chlapa, že už je správný čas na dítě?

martinat87
8. srp 2012

Ahojky, je mi 24 s přítelem jsme spolu asi 8 let. Už bych chtěla miminko ale on se na to ještě necítí (25let) co s tím???

simonceli
8. srp 2012

@martinat87 nechat ho k tomu dozrát..... jak budeš tlačit, tak se šprajcne jako každej chlap. A jestli se na to necítí tak bych to nechala uležet. Máte dost času na děti ještě oba. Já bych rozhodně netlačila chlapa co se necítí na dítě do toho, aby jsme to dítě měli. Může to skončit i špatně a pak třeba zůstaneš sama s prckem. Trpělivost přináší růže (děti) 😉

kimuska
8. srp 2012

hmmm, tak to bych chtěla taky vědět, mně je 29, příteli 34 a nic s ním nehne, snažím se na něho netlačit, ale hodiny začínají tikat. Zatím se ta touha dá ovládnout, ale bude hůř 🙂 Má syna z předchozího manželství, si to všechno prožil, proto se nehrne a já jsem tím bitá 😒 Trpělivost snad opravdu ty růže přináší 🙂

veri25
8. srp 2012

u chlapů trvá dýl než už u žen, než se rozhodnou, že by chtěli miminko, oni nechápou, že žena ve třiceti na první dítě je trošu pozdě...já sem s tím problém neměla, mě je 25 a příteli 30 a sám s tím před rokem přišel že by chtěl mít do třiceti první miminko a povedlo se nám to hned...ale já bych na něj taky nenaléhala, opravdu by to mohlo špatně skončit, já jsem teda taky ve 24 otěhotněla, ale pokud je příteli jen o rok víc, on je ještě mladý na to, ještě bych počkala a určitě i ty máš čas, užívejte si spolu dovolené, party a tak podobně, až bude miminko, už chodit ven nebudete moct tak často 😀

maximka33
8. srp 2012

@martinat87 hodně pomůže, když i jeho kamarádi budou mít děti, bude mít čas si na to zvyknout. nebo pokud mají děti příbuzní, občas se s nimi vídat a třeba to s ním něco udělá. ale vážně byste se měli pobavit, kdy se tak bude cítit na děti, aby to pro tebe nebylo zklamání.. chápu tě. jsi ve věku, kdy je na těhotenství tělo nejlépe připraveno. tak proč ne.

aknel72
Autor odpověď smazal
Zobraz
martinat87
autor
9. srp 2012

@simonceli
@maximka33 Děkuji za podporu, já ho do toho netlačím, mám zkušenost s tim když jsem ho do něčeho tlačila tak jak jste psali se zasek a nehlo s nim vůbec nic. Bohužel zatím kolem sebe nemáme nikoho s miminkem ani v rodině ani v okolí přátel takže se nemá kde inspirovat. Ale myslim že je to docela na dobrý cestě protože koukali jsme sousedce do kočárku na holčičku a povídal že je moc krásná. 😉 Doufám že už to bude brzo a rozhodne se. 😅

kkristal
10. srp 2012

Já se svým přítelem čekám mimčo, necítil se ani v 33 letech. A je to tak úžasný a je rád, že se to stalo.... 😉

verusak87
11. srp 2012

A o svatbě už jste mluvili? Jestli je připraven na svatbu, bude brzy i na dítě 😉