Jak provonět byt? Máte osvědčený recept?

jandulinka
16. pro 2010

Ahoj, máte někdo osvědčený recept jak provonět byt? Zkoušela jsem všechno možný do zásuvek, různé rozprašovače Air Wick apod. Na mě byly tyto vůně strašně silné, musela jsem je po chvilce zrušit. Sice to u nás pěkně vonělo, ale mě se z toho motala hlava. 😒 Asi jsem na tyto vůně moc citlivá. Amoralampy jsou lepší, ale ty nemůžu mít zapálené pořád. Předem díky za jakékoliv rady. 🙂

majkee.
16. pro 2010

Jandul, moc príma jsou sušené květy (prodává třeba ikea), které si dáš na mísu. Obvykle jsou nějakým způsobem přirozeně parfemované, což za chvíli vyčichne - naštěstí. Pak na ně cca 1x za 3 dny nakapu trochu EO a voní to krásně. EO se snažím používat kvalitní - nejlépe Hádka nebo Nobilis. Mám to takto na wc a voní to pořád a krásně.

terinda
16. pro 2010

V časopise jsem našla radu: nakrájet citrony, pomeranče, grepy apod. na plátky a dát na topení 😉

jandulinka
autor
17. pro 2010

Díky oběma za nápady 🙂 . Ty květy z Ikea mám, naštěstí mi už taky vyčichly 😀 zkusím na ně něco nakapat a uvidíme. 😉

radka.m.
17. pro 2010

ahoj,nedávno jsem v nějakém časopise četla fígle do domácnosti a tam psali,že do mističky dát kousek savé houbičky a na ní nalít třeba právě olejíček ,který se používá do arolampy,ale jestli to fakt funguje,to nevím,protože jsem to ještě nezkoušela,chystám se to vyzkoušet ted na vánoce 😉

ivet7
28. črc 2011

Ahojte, mám dobré zkušenosti z aroma difuzéry s ratanovými tyčinkam Neavita. Jsme alergička, léčím se i s průduškama a tyhle vůně mě vůbec nedráždili. Lahvičku mám v chodbě, tyčinky jsem vyměňovala a když se nasákly dala jsem je do skříní a tam nádherně voněli, asi 3 týdny a pak zase je dám do lahvičky. Doporučuji obchod www.svetbytovychvuni.cz mají tam největší výběr přírodních vůní, dobře komunikují, poradí a rychle dodají. Mam od nich i vůně Bambino, nádherné!!!! a teda nejen pro děti, voní příjemně přírodně. Doporučuji! odkaz zdehttp://www.svetbytovychvuni.cz/bytovevune-cz/es...