Jak provonět domácnost? Jaké vůně do bytu?

limonada
29. led 2014

🙂 Ráda bych, aby mi pokoje voněly. Zkusila jsem vůni do zásuvky, ale brzy, za 2 týdny, je lahvička prázdná a to pak vyjde moc draho. Nemáte radu či tip?

alpakovo
29. led 2014

citrusová kúra na topení 😉

stavba
29. led 2014

co zkusit aromalampu, do ní dáte pár kapek aromatického oleje a za chvilku je pokoj krásně provoněný 🙂

klaire22
29. led 2014

já mám hodně ráda aroma lampičku - mám několik vonných olejů a dokáží nádherně provonět byt 🙂
Jinak dříve jsem měla doma airwick freshmatic a ten teda taky vydržel hodně dlouho vonět a náplně do něho stáli kolem stovky a měli jsme ji určitě déle jak měsíc, možná i dva 🙂

kytkakvete
29. led 2014

aromalampy, nebo postavit na topení misku s vodou a kápnout pár kapek éterického oleje, vůně odpařuje se pomaleji má tak dlouhodobější efekt 😉, pár kapek dávám i do vody při vytírání nebo na záclony, v koupelně a na toaletě má malé difuzéry, do aromalamp se prodávají i vosky a kapsle,a snažím se vyhýbat všem chemickým vůním

abdejl
29. kvě 2015
Uživatel abdejl je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdejl.

Já mám teď aromatický difusér nebo jak se tomu říká, takový ten jak se do toho vloží ty tyčinky od Sense z Prospánku, základem je tam vanilka a je moc příjemná, i přítel který na tyhle věci moc není říká že to voní dobře.