Jak se díváte na dnešní puberťáky?

skurinka
30. dub 2009

ahoj maminy jen by me zajimalo jak se divate na dnesni pubertaky?
ja teda za sebe muzu rict ze je to katastrofa.Kdyz jsi vzpomenu co jsem delala ja ve svych 14letech,tak podle techto deti jsem byla asi "mimino"
kde bydlim tam mame "skolni centrum"je to vice skol dhromady a kdyz vedu kazdy den syna do skolky tak sem tam neverim svym ocim.Jako je to hruza tyto dnesni deti.je fakt ze doba se meni ale ........... 😔
trochu respektu pred starsi osobou by mohli mit,teda my jsme meli i kdyz jksem pak byla a nejen ja i moje kamosky v tom tvrdym pubertalnim veku.
tak bych se chtela zeptat jak to vydite vy ostatni.dekuju za odpovedi 🙂 🙂

lenkabu
16. črc 2009

naprostý souhlas se siss 😉

sisstin
16. črc 2009

jo, a kouřila jsem asi od 16, z frajeřiny, jako každej druhej..ale nikdy mi to nějak extra nechutnalo..prostě jsme měli takovej rituál před školou si dát reto, a po škole 😝 na disce jsem kouřila hodně..pak už v zaměstnání méně a méně...třeba 1 za den o pauze, a s pozitivním testem jsem přestala úplně a od té doby nekouřím, vůbec mě to neláká, a nemám s tím problém....ale ráda si dám vínko s colou, různé drinky a tak 🙂 to mi teda zůstalo 🙂

jediný, v čem bych viděla rozdíl, tak ted ty holky vyspívají dříve než my, hlavně fyzicky vypadají úplně jinak...každá druhá 12-letá holka vypadá na 20, to my jsme takhle nevypadaly..aspon holky z mého okolí, my seděly doma a lepily si plakáty chlapeckých skupink, nenáviděly manželku Kevina z BSB a tak no 😅 ale pár mých spolužaček už mělo kluky v těch 12 😝

jakoubka
16. črc 2009

Taky si myslím,že dnešní mládež je stejná ,i když v něčem jsme fakt byli slabý čajíček .

Já taky nebyla svatá ´,ale se sexem jsem byla poslední na střední 😎

titkovamiriam
16. črc 2009

siss 😀 😀 😀 ako pišeš!

sisstin
16. črc 2009

jakoubka: tak nás "zastydlých" panen bylo teda na SS víc 😝 😅 😅 😅

sisstin
16. črc 2009

jinak, co mám takhle zkušenosti, tak právě ty děcka, který doma měly všechno zakázaný..tak po odchodu z rodného hnízda byly jak utržený ze řetězu...samý paření, střídání chlapů..no prostě všechno, co dělat nemohly..akorát v pozdějším věku, což je podle mě mnohem horší 😉

sisstin
16. črc 2009

já mám takovouhle kamarádku, a jí v jejích skoro 26letech nezajímá nic jinýho, než jak pojede o víkendu někam na techno párty, jak se tam zfetuje atd. 😉 to už mi normální nepřijde 😉 taky doma nic nemohla..do 18 si sama ani neuprdla, a pak se chytila party..a už to bylo 😉

jakoubka
16. črc 2009

siss-no,mě už pak bylo trapně 😅 a stejně ten první sex ,stál za starou belu 😝 šup tam a hotovo 😀 jo a ještě ven 😀

My spíš řešili "a líbali jste se? a dnes ty holky řeší"a vym....s ho 😲

sisstin
16. črc 2009

jakoubka: já dobrý, s Mp..a ten už měl za sebou i manželství 😕 😅 takže šup sem, šup tam a dost se nekonalo 😅

titkovamiriam
16. črc 2009

no tak fakt prvý raz o nicom!!!! 😀 😀 😀 😀 dneska sexualne žiju aj 8-9 tačky michalove spolužiačky.ma dve vyzeraju ako vyžite 30-tničky o oblbuju chalanov na diskach ,ktory ani netušia kolko im je.

sisstin
16. črc 2009

titkovamiriam: tak mamka mi říkala, že i ona měla takový spolužačky..ono se to fakt podle mě nemění, prostě někdo takovej je..někdo není 😉

titkovamiriam
16. črc 2009

asi tak 😀

martinka79
16. črc 2009

siss mě přijde ve 30divné kritizovat mládýž. bvinu dávám rodině, jelikož všechno je o výchově a dohledua důvěře. Nám rodiče dovilii zábavovat co víkend,a le museli jsme dodržovat určitá pravidla.... 😉 já se sexem zabržděná nebyla....., ale zase mám od 14let jediného partnera takže jsme zabržděná ve zkušenosti sexu s muži. to mě strčí do kaspy kdejaká má žákyně. 😀 no prostě kraviny se dělali adělají slovník je trochu horší....ale rodičům to asi neva tak rpoč to budem řešit my. snažíms e dceru vychovávat s respektem a důvěroua uvidím sama co se stane za pár let. 😉 pak vám se písnu jak jsem uspěla.

jakoubka
16. črc 2009

a já blb jsem šla kvůli tomu za školu 😝 😅

martinka79
16. črc 2009

siss jo a s tím, že ti co měli doma teror a zákazy je pravda jelikož jak jinak se vybouřit než okusit to co nemohli. 😉

sisstin
16. črc 2009

marti: no já s tou výchovou nevim tak sto procentně 😉 spíš je to hodně o povaze toho dotyčnýho, znám i rodiče, který se fakt snažili..a stejně ty děcka pak byly šílený..a nenaděláš nic 😉 já bych viděla výchovu tak ve 40 % a zbytek je prostě lidský naturel 😕

já třeba domů nikdy nepřišla pozdě, vždycky jsme se s našima domluvili, v kolik mám být doma..a já byla..ale věděla jsem, že kdybych to porušila, tak mám útrum 😎

martinka79
16. črc 2009

no já dávám výchově víc... asi 70% a jinak to je o naturel: viz 3sourozenci každý jiný(bratr adoptován), ale pravidla jsme dodržovali.snad jen sestra se potřebovala více vyřádit a potrápila rodiče, ale nic šíleného. dospěla sice asi v 33letech a jsem ráda, že to tak je.

jakoubka
16. črc 2009

já důvěru našich taky nikdy nezklamala 🙂 ,jasně schválně jsem si nechala ujet autobus ,ale v zápětí jsem volala ,že mě ujel a ,že jel asi dřív 😅 Oni řekli Ok,jsme rádi,že jsi zavolala. 😅

sisstin
16. črc 2009

marti: já jsem si celkem užila v tý pubertě, tak normoš..ale od tý doby, co jsem s Mp..tak jsem pomalu nesměla nikam, děsně žárlil 😝 taky jsem pak měla práci, která moc nějaký paření nedovolovala..a občas mi to teda chybí jako 😕 prostě jít ven a někoho tam sbalit a tak 😅 😅 😅 😅 nj, na to můžu zapomenout..ale zítra jedu na chatu na dámskou jízdu asi po 3letech, tak aspon něco 😝

martinka79
16. črc 2009

siss tak to je život.... já od 14let mám jednoho chlapa,ale nikdy se nenudila MM mě pouští kamkoliv a když na to přijde tak si užiji...bez chlapů.... 😀 . ale nelituji ničeho. 🙂
užij si chatovou párty.... 😎

sisstin
16. črc 2009

marti: tak ve 14 jsem byla teda ještě hustý kopyto 😅 vypadala jsem tak na 10let 😅 😅 😅 😅

martinka79
16. črc 2009

já na 18 a to jsme se malovala ž ajako učitelka, aby si mě zase nepletli s žáky. 😀

majka0106
16. črc 2009

ja ked som mala 14 tak vsetci mi tipovali 20-25 rokov a to som sa nemalovala ani nic a teraz mi zase tipuju menej 😅

eho
16. črc 2009

Musím se mladých zastat. Je jedna skupina, která mi dělá obrovskou radost a to jsou kluci - věk odhadnu tak cca. od 14 let. Sami od sebe nabízejí pomoc s kočárkem v městské a fakt mě to těší, i když to kolikrát není potřeba - máme tu hodně nízkých busů. Ale vždycky mě to potěší, jak jsou všímaví a ochotní.
No a to že někteří kouří, jsou vulgární, mají pocit že jim patří svět - však takoví jsme také byli, někdo víc, někdo míň. On je systém dostane, jako dostal nás 😉

majka0106
16. črc 2009

je to tak ze niektory su fakt dobry snazia sa pomoct co sa ceni 😉 ale niektory su na velmi slabej urovni ☹

sisstin
16. črc 2009

jenže holky, tak je to i s dospělýma lidma 😉 když jsem byla těhu, a jako, že na mně to bylo vidět dost..tak v narvaným MHD, mě třeba nepustil 30chlap, ač mě moc dobře viděl..a 15-letej puboš jo 😉

majka0106
16. črc 2009

sisstin mas pravdu je to tak aj dospley ludia su niektory taky a to je este hrosie ako u mladezi lebo dospely by mali mat viacej rozumu ako deti 😉

miroslava89
16. črc 2009

to zalezi od povahy od vychovy a mnohych faktorov

a ked si zoberiete tak ked je sam mlady chalan alebo holka tak sa sprava uplne inac ako pred partiou- malo kto z tych co ma "blaznivejsiu" partiu sa dokaze spravat inac ako oni..

sayast
16. črc 2009

ja jen reknu svou zkusenost abych se zastala taky mladych, tak ja jsem se uplne s nejhorsim chovanim setkala u jedny babicky co bydli vedle v baraku 😅. kam se na ni hrabou vsichni pubertaci 😅. tak zlyho a sprostyho cloveka jsem snad jeste nevidela. sproste mi nadavala a kricela i kdyz videla ze jsem pred porodem. 😔 . a to jen proto ze jsem vencila psa (ale hovinka vzdy i pres velky bricho sbirala 😀)

nemyslim si ze je to jine nez to byvalo. uzila jsem si dost,vseho,ale vzdy jsem respektovala co mi rekla mamka 🙂

lenkabu
16. črc 2009

Jako těhotnou mně nepustil nikdo nikdy,mladí i střední věk,to bych na mládež jen nesváděla. a taky mám nejlepší zkušenosti s pomocí v mhd s puberťáky..........dospělá žena mi klidně řekla "ráda bych vám pomohla ale nesu květinu" 😅 myšleno jedna růže