Jak se efektivně naučit cizí jazyk?

kulenka
25. črc 2010

Jak se efektivně (na)učit cizí jazyk?
Poraďme si tipy a triky jak na to a čeho se naopak vyvarovat 🙂

sunny777
18. dub 2016

Výborný program na učení slovíček je Quizlet, já se tam "driluji" francouzštinu, můžu si tam vytisknout i sadu kartiček, Návod jak ho používat je třeba tady http://jana-sandova.cz/jak-se-zaregistrovat-na-.... Jinak platí to co tu všichni říkají, pravidelnost, četba, poslech písniček, filmů v originále, dopisování.

lars15366
13. črc 2016

kdyby někoho zajímalo, tak na jazykové škole Pelican je teďka sleva 😀

skolapelican.com/kurzy/pomaturitni-studium/

kytickaaaaaaaaaaaa
18. črc 2016

Ahoj, taky si myslím, že nejlepší způsob, jak se jazyk naučit, je odjet do ciziny. Byla jsem na jazykovým pobytu na Maltě, kde jsem 3 týdny angličtinu procvičovala. To bylo super. Učím se i pomocí písniček. Když se mi nějaká písnička líbí, najdu si její překlad. A používám ještě cizojazyčné knížky nebo články. Snažím se prostě, aby mě to bavilo. 🙂 Články zdarma jsem našla tady sogoodlanguages.com/english/cs/ tak zkuste. Třebaa vás to taky bude bavit. 🙂

luu25
19. črc 2016

Určitě odjet do ciziny, na školách, hlavně těch vysokých jsou různé programy, takže se můžeš přihlásit. A nebo jsou ted populární hodně různé setkání... třeba kamarádka mi říkala, že pravidelně v Brně chodí na setkání cizinců, kteří mluví anglicky... a nebo jsou také skupinky, kde se mluví německy, rusky a tak... určitě je to dobrý krok jak se zlepšit.. 🙂