Jak se mám obléknout na firemní akci?

malaletajicimyska
20. srp 2013

Tak a je to tu. Muj pritel jde na akcni kterou porada jejich firma a je pro zamestnance i s rodinami. Takze ted resim jak neudelat s detmi ostudu. O dress codu je toho na internetu hodne ale nikde jsem se nedozvedela zda musim mit podpatky (urcite to znate budu tam poletovat s rok a pulletym prckem a vlat za ctyrletym....predstava ze u toho baletim na podpatcich a trpim jako zvire je desiva. Slysela jsem, ze do spolecnosti musi mit zena silonky je to pravda? Jinak budu mit cerne dlouhe saty na raminka s rozparkem. A jak obleknout deti? Staci kalhoty a kosile nebo u nich se na dress kode nehraje a muzou jit pohodlne obleceni?

Omlouvam se jsem strasny buran ale takovehle akce mne vzdy desi a nejradsi bych sehrala nejake to nachlazeni.

maladama
20. srp 2013

@malaletajicimyska no ale co je to za akci? Škála je široká, od rautu v opeře po sportovní den, a bez téhle informace je jakákoli rada ohledně dress code úplně mimo.

terinda
20. srp 2013

Zatím jsem absolvovala firemní akce pro rodiny přes den a jen ve sportovním duchu 😉
Měla jsem pláťáky a triko, dítě letní šaty a legíny, manžel sport. košili a kalhoty.

gabran
28. črc 2015

Dobrý den, já když zrovna nejsem na mateřské tak pracuju ve firmě která má sídlo v Brně a mívali jsme vešírky u Pastýřky a předváděčky pro firmu jsme měli v internationalu. Na tyhle akce jsem se oblékala velice elegantně a splečensky, abych dělala jméno celé firmě. Záleží na tom, kde manžel pracuje...Ale třeba můj manžel je dělník a vánoční večírek mívá na bowlingu kde jsou oblečení mormálně pohodlně ve sportovním oblečení. A taky záleží na tom kde se akce odehrává a večírky bývají i různě tématicky zaměřené...