Jak se mám zbavit strií?

dajovamaminka
17. lis 2010

kolem 7 měsíce těhotenství pří razantním růstu bříška se mi velmi rychle vytvořily strie po celém bříšku, už je tom rok co mám nádherného syna, říkala jsem si že nějaké strie pro mě nic neznamenají hlavně že mám krásného syna...ale nastala druhá věc...sebevědomí před manželem.ačkoliv mi říká jak všechno chápe a bala bla..moje sebevědomí je na bodu mrazu...kdo má strie ve větším rozsahu jako já chápe...krásné krajkové prádlo skrze něj prosvítá jakoby poleptaná vytahá kůže...moje maminka radila at cvičím na břicho že se to dá do pořádku...čím víc jsem cvičila a hubla tím horší vráščitá plachta s toho byla...začínám mít veliký mindrák. začala jsem používat krémy ...ovšem ani to nějak nezabralo. poradte mi .např. kožní lékař by mi naordinoval nějakou léčbu?

jakoubka
18. lis 2010

@dajovamaminka -já je mám taky ☹ Nevím,jestli to půjde uplně vymizet,ale možná by nám pomohl leaser 😕
V lékarně mi doporučila:Galénic -Elancyl vergetures.Jenže já jsem lajdák se tím natírat 2 krát denně 😠
http://www.manitera.cz/hubnuti/zestihlujici-kos...
to je on.
Mají v lékárnách

boruuvka
18. lis 2010

Holky krémům nevěřte - jedině leaser.

jakoubka
18. lis 2010

já se cítila hrozně trapně v lékárně,když jsem si ten krém kupovala.Magistra mi říká"já je mám taky trochu" a já "no,já víc" ukázala jsem ji břicho a ona :"jééééžiš,tak to máte fakt hodně 😠 😅 😔

@boruuvka -nevíš,kolik ten leaser stojí?

dajovamaminka
autor
18. lis 2010

byla jsem u kosmetičky a při mém množství kolem 40 000 . ty vl tolik nemám

boruuvka
18. lis 2010

@jakoubka tak to vůbec nevím kolik to stojí.
@dajovamaminka já jsem taky kosmetička a raději než ke kosmetičce bych se svěřila do rukou nějaké kliniky, která se tím zabývá. Tam pracují lékaři a určitě ty lasery mají mnohem výkonější, než se kterými můžeme pracovat my kosmetičky - a ta částka je fakt brutální - to se mi nějak nezdá.

ygreen
18. lis 2010

krémy v žádném případě, co vím, tak strie lze zbrousit aby nevyčnívaly, takže budou sice "stříbrné" ale hladké. A u vytahané kůže pomůže leda abdominoplastika.

dajovamaminka
autor
18. lis 2010

ahaa tzn. stačí ke kožařovy a ten by mě poslal do příslušné nemocnice na broušení..juuuu