Jak se oblékáte, když jdete ven s malými?

mikulka
14. čer 2009

Ahoj holky,

když jsem ještě nebyla těhotná, všimla jsem si, že mamky s kočárkama a vůbec s děckama chodí dost divně oblečené. Nevkusně až, nebo hodně nemoderně. Divila jsem se, proč na sebe více nedbají, proč se oblékají tak hrozně!

Nyní jsem už taky maminka a nedávno, když jsem byla v parku, jsem viděla maminky už s většími dětmi (tak dvouletými) ve značkových oblečeních a tak jako šmrncovně oblečené, namalované...
Zato já!!! Starý džíny, hodně ojeté triko a ty boty! Sešlapané džínové tenisky vepředu trochu proděravělé. 😕
Oblékla jsem se holt pohodlně ke kočárku. 😒

Taky je fakt, že zatím jsem si neměla čas jít koupit nějaké obstojné triko, natož džíny, tak tahám takové staré, protože po porodu se mi změnila postava.

Jak jste na tom s oblečením vy, jak se oblékáte, když jdete ven s malými? Já se v tom parku trochu styděla, jak vypadám. 😝

sisstin
17. čer 2009

soanpe: já měla mateřskou stejnou jak rodičák, takže u mě to skok nebyl moc 😝 ale MP ted přispívá hodně, jelikož máme Tygra..a prý si mám tu dovolenou užít 😀 , předtím mi nedával nic..takže jsem na tom byla hůře 😝 ale mívala jsem i 3zaměstnání, takže něco jsem si vydělala..jenže to hned padlo na hadry a podobně..já prostě neušetřim, ani kdybych měla měsíčně 100tis. 😝 jinak ty daně jsou hustý..na SK to mají lépe zařízené v tomhle 😉 navíc MP v státní správě bere hodně dobrý prachy.. 😝

sisstin
17. čer 2009

no nic, nasrala jsem se..uklidnila..pokecala..a ted jdu do peří..a zítra si jdu koupit džíny..už se mooooc těšim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

soanpe
17. čer 2009

já mám na SK sice rodinu, ale skoro všichni jou v důchodu, takže nemám šajnu o tom , jak to tam funguje 😅

soanpe
17. čer 2009

já jdu píct bublaninu 😀

zanett
18. čer 2009

Jen tak pro uplnost: jak tu nekdo psal, ze se v UK/USA speky neresi. Dovolim si nesouhlasit. Co si pamatuju z Ameriky, kazdej tam byl posedlej zdravym ziv. stylem a tlustosi meli nalepku linych, neschopnych a chudych lidi. Totez je to tady v UK - kazdej zenskej casak napechovanej dietama, cvicenim a tipama, jak ty speky schovat. Jasne, spousta Americanek a Britek jsou tlusty, ale rozhodne to resi, ne ze ne! A ja, pac jsem hubena jak tycka, tak po me Anglani slintaj (a jejich velkoprdelaty, kozaty pritelkyne me za to nenavidi! 😀 ). Tak jsem se pochvalila a bezim do prace....Jo a zdravim sisstin 😉 Vypadas cim dal lip, holka 😉

peppapig
18. čer 2009

zenett, neni nad to kdyz clovek pouziva vhodna slova, ze 😉

zanett
18. čer 2009

sorry, jestli jsem nekoho urazila. It's best to be to the point! 😀 😉

peppapig
18. čer 2009

To ne, neurazila, vubec ne 🙂 Jen jsi mi potvrdila ten cz streotyp 😉

soanpe
18. čer 2009

zanett
není to tak dávno, co se známý vrátil z Californie totálně zklamanej 😲
hledal tam ty krásný štíhlý a neodolatelný ženský 😀 😀 😀 a prej je rád, že žije v ČR 😅