Jak se oblékáte, když jdete ven s malými?

mikulka
14. čer 2009

Ahoj holky,

když jsem ještě nebyla těhotná, všimla jsem si, že mamky s kočárkama a vůbec s děckama chodí dost divně oblečené. Nevkusně až, nebo hodně nemoderně. Divila jsem se, proč na sebe více nedbají, proč se oblékají tak hrozně!

Nyní jsem už taky maminka a nedávno, když jsem byla v parku, jsem viděla maminky už s většími dětmi (tak dvouletými) ve značkových oblečeních a tak jako šmrncovně oblečené, namalované...
Zato já!!! Starý džíny, hodně ojeté triko a ty boty! Sešlapané džínové tenisky vepředu trochu proděravělé. 😕
Oblékla jsem se holt pohodlně ke kočárku. 😒

Taky je fakt, že zatím jsem si neměla čas jít koupit nějaké obstojné triko, natož džíny, tak tahám takové staré, protože po porodu se mi změnila postava.

Jak jste na tom s oblečením vy, jak se oblékáte, když jdete ven s malými? Já se v tom parku trochu styděla, jak vypadám. 😝

susik77
17. čer 2009

to je aj trochu problem, pretoze zbytok Slovenska je na dost nizsej urovni, vsetci sa stahuju do BA za pracou, preto su tam aj tie byty tak predrazene...

jakoubka
17. čer 2009

sis-čauky. 🙂 jj přesně tak ,hlavně mi to schová tu klokaní kapsu 😅
Malýho se taky snažím taky oblíkat stylově a vůbec mi nevadí,že je pořád jak čuňátko,ráda peru 😅 ,miluji vůni aviváže 🙂

make-up-nenalíčená vyjdu málokdy,to musí být 😅

Někdy mě připadá,že na mě lidi hledí,když si vezmu tríko s potiskem ve stylu Ed Hardy 😒

sisstin
17. čer 2009

jakoubka: haha..klokaní kapsou též disponuji 😝 😅 ted jsou na to ty skvělé nařasené topíky, které jsou úzké až na bokách a přes břicho pěkně volné 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...jinak já dřív na věci ve stylu Ed Hardy vůbec nebyla..přišlo mi to jak od kolotoče..ale ted jsem jim nějak přišla na chut...ale musím to mít k jednoduchým džínům, aby to neřvalo 😝

susik: no BA..to je fakt svět sám o sobě...dřív jsem se tam často vyskytovala..já to město miluju..ale žít tam je teda těžký 😕

hupcza
17. čer 2009

ani: nosím gelovky i make-up ..ale moje dítě je v kočárku minimálně - mám ho většinou v šátku
jsi plná předsudků a urážíš lidi na základě zevnějšu -upravená matka je lhostejná matka?
ale sis to tady už psala
co to třeba otočit - ta co nedbá o sebe,nedbá ani o dítě - ony se totiž třeba děti ve vyšším věku můžou za takovou rozkynutoi ucuchtanou maminku stydět, že 😅 ...to nepaušalizuju jen ti vracím stejnou mincí 😉

peppapig
17. čer 2009

Jejda vy jste teda spisovatelky 🙂
sisstin, fakt ses dobre rozcilila 😎 Tak podle toho, co nekdo napsal, maminy s make upem a upravenyma nehtama, se nedotykaji svych deti! To je trosku vtip ne?! Prijde mi to trosku jako debata, kde maminy ktere maji doma poradek a uklizeno se nevenuji svym detem dostatecne jako ty, ktere maji doma neporadek a spinu 😨 Jinak moje M ma obcas moji ruz otrenou na svem tricku a vubec ji to nevadi, mazlikuje se i s namalovanou maminkou 😀
Ne nadarmo se rika, 'saty delaj cloveka'!!!!

jakoubka
17. čer 2009

sis-tak takovej topíků mám hoooooooodně ,bo ta kaosa je hnus a stie k tomu 😝
jako v těch tričkách z lebkama občas vyjdu,líbí se mě to,ale jak píšeš jen k jednoduchým džínům 😉

jako zas triko s Mickey Mousem bych si už asi nevzala 😀

no a moje vlasy:S Kubíčkem je nosím na procházky volně rozpuštěné,no a mám ráda ty široké látkové čelenky 🙂

sisstin
17. čer 2009

peppapig: já jsem na tohle téma dost citlivá...v pubertě jsem byla ošklivá, malá, bedarnatá, brejlatá holka..o kterou si nikdo ani kolo neopřel 😝 a když jsem z toho jakž takž vyrostla, dala se do kupy..naučila se vyzvednou to, co je na mně pěkný....tak najednou nápadníků milion 😕 😅 ale ouha, zase jsem dostala nálepku vypatlané, blbé blondýny, která se zajímá jen o svůj vzhled...tak teda nevim, ono lidem se asi fakt nezavděčíš 😅 😕

jasně, že je důležité, jaký člověk je zevnitř...ale zevnějšek prostě též působí na lidi...je dokázáno, že hezcí, upravení lidé působí sympaticky ...než nějaká ušmudlaná cuchtička..i když může mít třeba zlaté srdce...jenže ten první dojem může odradit od dalšího poznávání 😝

soanpe
17. čer 2009

siss

máš pravdu.já před těhu chodila 3-4y týdně do fitka, ale po císaři jsme měla zákaz 😖 a teď s ek tomu nějak nemůžu dokopat.
máma chodí ještě do práce, takže s hlídáním je to problém 😒
tak jsem si nechala přivýzt aspoň rotoped 😀
ale kde jsou ty časy,kdy jsem vydržela hodinu na stepru a další na kole 😅
ale já se jednou nase.u ... a jako že se umím nas.at , tak se do toho opřu i se svejma kilama navíc a ukážu vám 😀 😀 😀
jo ale naštěstí nemám strie 😎 ale to je snad jediní plus
jo a stěma kozama, když je sroluješ do podprdy, tak to bude vypadat dobře 😀 😀 😀
ale co já s těma mega kozama,ty se nedaj nikam schovat.

sisstin
17. čer 2009

soape: já už taky necvičim..jak jsem to dala dolů, tak už jsem lemra..ale naštěstí se ty kg jakž takž držej 😕 no ale hnusnej visací břuch už mi zůstane, máme to dědičný...ale už jsem se s tím smířila..v oblečení to vidět není, a MP je to fuk, jemu se líbím i s vakem 😅 a nikde jinde se odhalovat nehodlám....a mega kozy mám teda docela taky...70F 😕 😝

peppapig
17. čer 2009

sis, ja souhlasim s tebou, prvni dojem je velmi dulezity a to nejem pri uchazeni o praci.

Ja jsem vzdycky byla tlusta V, od skolky, pres zakladku, pak na gymplu jsem se zmenila a zacala chodit v cernejch hadrach, nasi si jen tukali na celo, nakupovaly jsme s babama v sekacich, ale po roce me to preslo. Kila ubyla a sebevedomi se zvedlo. Musim rict, ze po porodu me kila nejak zustala, snazim se to dat do poradku, ale jde to pomalu. To, ze ma nekdo par kilo navic neznamena, ze je odkazany na teplaky a vytahana tricka. Ja taky neziju v CR, uz bych si asi nezvykla, vidim hrozny rozdil mezi UK a CR, kde kazdy kazdeho jen porovnava, lidi se za kazdym kdo vybocuje z rady otaceji (aspon teda v Ostrave), soudit cloveka podle toho co ma na sobe je fakt blbost. Na druhou stranu, kdyz vidim urousanou neupravenou zenskou ci chlapa, tak si reknu, jak by jim to seklo, kdyby o sebe trosku pecovali. Moje segra je vysoka, hubena, blondata, skolena osoba, ktera miluje modu a stejne me vzdycky rekne 'sergo, jak to delas, ze vypadas tak dobre', kdo umi ten umi 😀

sisstin
17. čer 2009

pepappig: my furt s mámou říkáme, jaký by bylo labůžo bydlet v UK nebo v Amíkově 😎 tam nikdo špeky neřeší 😅 jinak hodně baculek to umí nosit s grácií..nejhorší je se zahalit do obří květované haleny 😝

peppapig
17. čer 2009

Tak a ted vam jdu 'prijet' albicka, at vim jak vypadate krasavice od konika 😵

peppapig
17. čer 2009

siss, mas pravdu, me prijde, ze u nas v cr je to furt o tom, ze silnejsi postava se musi zahalit do jakesi obri hadry a nejlepe schovat, nevylezat mezi lidi. Je to docela smutne. ja teda, kdyz jedu do mu mam docela 'depky' z lidi. Samozrejme, ze tady v UK je i hodne extremu, mlade holky co maji snad metrak a je jim to fuk, to taky neni zdrave, tem by pobyt v cr prospel 😝 byla by to na svete nuda, kdyby kazdy mel stejnou postavu i uvazovani co?!

majcik
17. čer 2009

Ja som si dnes kupila perfektne 3/4 nohavice znackove nohavice v sekaci za 2,50 eur, uplne super mi sadli, este si ich kusok na pase rozsirim, maju to tak spravene, ze sa to da. Veeelmi sa tesim z takychto nakupov, chce to sice viac behania po meste, ale oplati sa. Takze da sa pekne obliect aj za menej peniazkov .. mam fakt zopar peknych, aj znackovych veci zo sekacov, ci kupene cez net a su to take veci, ktore nema pol dediny 🙂

sisstin
17. čer 2009

majcik: z toho má pak člověk největší radost..já si nedávno koupila tričko za 99Kč..a furt jsem se na něj musela chodit dívat do skříně 😀 😝

soanpe
17. čer 2009

holky, já jsem taky otrávená z těch obchodů tady.
žádnej výběr, a když už, tak je to hned pryč.o prodavačkách nemluvím 😝
jezdím nakupovat do drážďan a až malá povyroste, tak vyrazíme do UK
švagr s rodinou se vrátil z floridy a přivezli si kufr hadrů a já jen záviděla ☹

siss.co používáš za kosmetiku a kde kupuješ?

kabelky: já před těhu měla obchod z kabelkama 😎

sisstin
17. čer 2009

soanpe: NYX, MAC, everyday minerals atd 😉 tady to skoro nikdo nezná, není to tu k sehnání, beru to přes zprostředkovatelku..jinak stačí mít paypal a můžeš vesele nakupovat 😉 ceny jsou fakt směšné 😉

soanpe
17. čer 2009

mac je i v praze ale ty ceny 😝

když jsem měla v plánu otěhotnět, tak jsem se nechal vyčůraně zaměstnat 😎 v parfumerii na letišti a to bylo oněčem jiným 😉

sisstin
17. čer 2009

soanpe: jj..MAC je asi nejdražší, ale z USA tě to teda vyjde levnějc než tady 😉 já mám z Macu jen oční pigmenty, nic jiného 😕

peppapig
17. čer 2009

Teda co koruna posilila, taky se mi zda, ze je v CR vsechno drahe, jen ty platy sakra stale stejne, aspon teda lidi co znam. ja bych v cr asi neprezila ☹ Ale i tak mam rodny domov rada!

Ted to podam jako stereotyp, ale prodavacky v cr se na vsechny zakazniky divaji jak na zlodeje anebo si sukaj, pokud clovek vypada lepe nez oni a koukaj jak na vola. Plus ta neochota je desna. Chapu, ze moc velke vyplatu se asi nedockaji, ale moje mamka dela cely zivot v obchode a kazdy den se usmiva 🙂 a nekdy si i pozpevuje, ze se ji zakaznici ptaji, jak v te zemi muze byt tak happy 😀 Tady prodavacky nemaji zazracne platy a usmivat se musi.

sisstin
17. čer 2009

peppapig: já jsem taky prodavačka..teda ne vyučená, to jsem ekonomka..haha 😅 ...ale mě ta práce baví..i když jsem byla těhotná, nasraná, unavená...tak jsem si nikdy nedovolila na zákazníky házet držky nebo něco jiného 😝

soanpe
17. čer 2009

peppa
sukaj??? 😀
ty jedna , na co myslíš? 😅

peppapig
17. čer 2009

soanpe 😀 😀 ja myslim na same pozitivni veci haha
no mela jsem na mysli 'suskaj' s hackama nad obema s, sorry no 😅

siss, to rika i moje mamka, ze ji ta prace bavi, bez obchodu si asi ani nedokaze predstavit. s usmevem na tvari jde vsechno lip ne 😵

soanpe
17. čer 2009

hele
mě to prodávání taky baví 😅 a to jsem fotografka 😀
se u toho tak nějak vykecám 😉

jinak se mi stávalo, že jsme třeba jela pro zboží (na to jsem se fááákt neoblíkala jako ze žurnálu) a stavial se třeba v NC na jídlo a jednou jsem si odskočila do parf. a slečny na mě čuměly jako na socku.a ještě blbějc koukaly.tak jsme si tam nic nekoupila.
za to aby ze mě měly provizi , mi fakt nestály 😀

sisstin
17. čer 2009

soanpe: jinak na ebay se dá sehnat dost věcí skoro zadarmo 😉

soanpe
17. čer 2009

já vím, ale nějak jsme si k tomu ještě nenašla cestu 😅
jak jsme podnikala,tak jsem dost věcí měla za VO ceny, takže jsme to neřešila a i finanční situace byla jiná 😉

sisstin
17. čer 2009

soanpe: já na tom byla doted líp, než když jsem chodila do práce 😀 😝 ale od srpna už budu mít ten ubohej rodičák, a to teda pocítím..takže se snažim hledat brigošku..ale jak je ta krize, tak je to krize 😝 😖

soanpe
17. čer 2009

siss
jak dlouho máš mateřkou??? 😲
já nastoupila 8t před porodem a už jem na tom sociálním rodičáku a Sofi má 6měs

sisstin
17. čer 2009

soanpe: ne mateřinu, ale rodičák 😉 já to mám na 4roky..takže už budu mít jen těch 3600 nebo kolik to je 😉

soanpe
17. čer 2009

aha
já měla mateřskou jako můj švagr se 4 VŠ výplatu 😎 😀
takže rodičák 7600 je docela šok a nemluvím o těch 3600 😝
to se o nás hezky stará stát

no a ti socani chtěj ještě uzákonit, že kdo vyděla 100tis, tak bude platit 38% daně, když vemeš soc.a zdr.poj, tak ti zbyde ztěch 100tis "uplivanejch" 40tis
takže ti, co makaj,řídí firmy,maj vzdělání... budou doplácet na ty se zákl.vzděláním a prac. dobou na 8hod. 😝